Финал: 20minut United или Spilna Sprava United ?
20minut United (58%)
Spilna Sprava United (42%)
Всего голосов: 12

ZoomSupport United перемагає Ciklum United

Поєдинок «Ciklum United» та «ZoomSupport United» мав перетворитись на своєрідне протистояння міцних горішків «ІТ Ліги», хоча із дещо різних вагових категорій. Обидва колективи славляться своєю напрочуд міцною обороною, високою тактичною дисципліною та вмінням дати бій будь-якому противникові. До даної зустрічі команди неочікувано підійшли в статусі аутсайдерів турнірної таблиці, проте з різними здобутками із попереднього туру: футзалісти «ZSU» програли «в одні ворота» команді «20minut United», а колектив Романа Лиги сенсаційно обіграв чемпіонів минулого сезону.

Склад команди «Ciklum United»:
1. Козьма Алексей (в), 5. Кадук Володимир, 6. Величко Валентин, 7. Моначинский Юрий, 8. Кицюк Дмитрий, 10. Гречанюк Александр, 19. Побережный Евгений;
Склад команди «ZoomSupport United»:
1. Чернявський Андрій (в), 4. Рогач Олександр, 5. Волков Александр, 7. Краковецький Володимир, 8. Дячук Роман (к), 10. Кондрацький Ігор, 69. Романенко Олег;
На першій хвилині зустрічі команди для розігріву обмінялись ударами Валентина Величка та Олександра Волкова. Надалі віце-чемпіони, застосовуючи стратегію високого пресингу, захопили контроль над м’ячем та заволоділи певною територіальною перевагу. «Ciklum United» ж обрала контратакувальну тактику, зробивши акцент на надійній обороні. Для «жовтої субмарини» все йшло доволі непогано, але тільки до 4 хвилини. При розіграші кутового жовто-червоні надто значні сили сконцентрували на опіці Романа Дячука, залишивши почергово абсолютно вільними на вбивчих позиціях Володимира Краковецького та Олександра Волкова, останньому нічого і не залишалось, як вразити ворота Олексія Козьми із 2 метрів. 0-1.
Одразу ж «Ciklum United» стараннями Юрія Моначинського та Євгенія Побережного спробувала відіграти відставання, проте Андрій Чернявський був на сторожі та нівелював загрозу збоку 19 номера жовто-червоних. На 6 хвилині кіпер чорних рятує після ще одного виходу віч-на-віч, на цей раз вже Юрій Моначинський із вбивчої позиції не зумів переграти 1 номера «ZSU».
На певний момент здалось, що номінальні господарі перехопили ініціативу та от-от зрівняють рахунок, але непорозуміння між Олексієм Козьмою і Євгенієм Побережним призвело до перехоплення Олександра Рогача, котрий одразу ж відкинув м’яча на хід тезці Волкову. 5 номер  «ZoomSupport United» з 8 метрів невідпорно пробив у дальній кут воріт. 0-2.
Не дивлячись на таку невдачу, команда «Ciklum United» не збавляла обертів та продовжувала наполегливо шукати шляхів для скорочення відставання. Слід зазначити, що обидві команди намагались проводити перший тайм з максимальною самовіддачею.
Після відновлення гри футзалісти у чорних футболках грали у доволі в’ялому темпі. Можливо, давалась в знаки тимчасова відсутність Романа Дячука, який, повернувшись на паркет, одразу збільшив відрив своє команди у рахунку. На 18 хвилині розіграш штрафного поблизу воріт Олексія Козьми призвів до невдалого виносу захисником снаряду прямісінько на ногу капітану «ZoomSupport United», котрий тут же з 6 метрів увігнав м’яча під перекладину. 0-3!
Залишок першого тайму команди догравали, гравці «ZSU» явно піймали кураж, та дозволяли собі ефектні піжонські обіграші супротивника.
Не встигли команди як слід увійти в гру, як тут же «ZoomSupport United» збільшила відрив у рахунку. На 21 хвилині  помилився Олексій Козьма, котрий випустив м’яча після удару Олександра Рогача, 4 номер «ZSU» тут же першим опинився на добиванні. 0-4.
Жовті активізувались і зробили спробу перебазуватись на половину поля чорних. Добряче попітніти Андрія Чернявського змусили удари за меж карного майданчику від Юрія Моначинського та Дмитра Кицюка. Однак жодних дивідендів для колективу Романа Лиги ці дії не принесли.
Чергове уповільнення гри вкотре продемонструвало превагу  «ZoomSupport United» в позиційній грі та індивідуальній майстерності у цьому матчі. На 25 хвилині Роман Дячук звільнився від опіки та потужно пробив по центру воріт. Олексій Козмьма вкотре невдало відбив м’яча перед собою і Олександр Рогач вже вдруге в цій зустрічі добив м’яча у сітку воріт дезорієнтованого голкіпера «Ciklum United». 0-5.
Отримавши значну перевагу в рахунку, футзалісти «ZSU» перейшли на гру другим номером. Проте навіть у вичікувальному режимі економії сил чорним вистачило енергії провести контратаку за участю Романа Дячука та Ігоря Кондрацького, останній і замкнув простріл капітана у порожні ворота «жовтої субмарини» на 26 хвилині. 0-6. А на 30 хвилині Роман Дячук з 9 метрів із правого флангу майданчику увігнав м’яча в дальній кут.  0-7.
На початку останньої десятихвилиники команди порадували глядачів небезпечним ударами із середніх та дальніх дистанцій. А Чернявський Андрій, врятувавши свої ворота після виходу віч-на-віч Євгенія Побережного, ощасливив всіх вболівальників «ZoomSupport United» та своїх персональних шанувальниць.
На 38 хвилині блискучу триходівку по всій ширині чужої половини майданчику в дотик розіграли Дячук, Волков і Краковецький, останній і замкнув з 2 мерів у порожні ворота простріл 5 номера «ZoomSupport United» . 0-8! Через хвилину фінального удару по затонулій субмарині завдав Роман Дячук, котрий обігрався у стінку із Волковим та, своєчасно увірвавшись у вільну зону, із кількох метрів поставив результативну крапку у цій зустрічі. 0-9.
В цій грі «ZSU» просто декласувала суперника, продемонструвавши вищий рівень ідивідуальної майстерності та позиційної грамотності. Дана переконлива перемога віце-чемпіонів перервала 2 матчеву серію поразок, продемонструвала наявність достатньої кількості боєздатного пороху в порохівницях «ZSU» для вирішення завдання виходу в плей-офф. « Ciklum United » слід проаналізувати свої багаточисленні помилки та знайти резерви для підсилення командної гри за відсутності свого капітана Романа Лиги.
Звання героїв цього поєдинку заслужили Роман Дячук та Андрій Чернявський. Капітан «ZoomSupport United» традиційно для себе був надзвичайно активний в атаці своєї команди, відзначився 3 забитими голами та відмінно справлявся з роллю плеймейкера чорної дружини. 1 номер продемонстрував відмінну гру, врятував від неминучих голів в декількох вбивчих епізодах та залишався справжнім еталоном воротарської надійності у цьому матчі.
Післяматчевий коментар капітана команди «ZoomSupport United» Романа Дячука:
«Початок сезону для нас виявився не надто вдалим, тому ми розуміли, що втрата очок у цьому матчі перекреслить надії на плей-офф. Перш за все, нам було важливо виграти, а на другому місці стояла гарна гра. Нам вдалося захопити ініціативу і довести матч до логічного завершення. Дуже вдячний нашим гравцям, що зробили правильні висновки з поразок і правильно відреагували на них.»
Олександр Хупченко, гравець команди Ciklum United:
Такий рахунок, як в матчі проти ZoomSupport United, залишає неприємний осад після гри. Вважаю, що в цьому матчі нашій команді не вистачило концентрації, щоб зіграти краще, було достатньо невимушених помилок, як персональних так і позиційних. Не все виходило на полі, хоч і були моменти в першому таймі, щоб один-два м'ячі забити, це могло б надати впевненості команді, але реалізувати їх не змогли. Пропущені голи, нереалізовані свої моменти, помилки на полі, все це відобразилось на моральному стані гравців. Намагання в другому таймі відіграти хоч щось вилились в результативні контратаки зі сторони суперника. Результат гри закономірний, команда ZoomSupport United заслужено перемогла, а нам залишається зробити правильні висновки і готуватись до наступної гри!»
Автор: Тарас Туз
Обсуждение новости:«ZoomSupport United перемагає Ciklum United»