Финал: 20minut United или Spilna Sprava United ?
20minut United (58%)
Spilna Sprava United (42%)
Всего голосов: 12

ZoomSupport United переграє Win-Interactive

Стартовий поєдинок сезону для «Win-Interactive» і «ZoomSupport United» мав стати серйозною перевіркою обох команд на боєздатність та готовність з першим свистком арбітра докладати максимум зусиль та енергії для досягнення перемоги. Для колективу «WI» завдання дещо ускладнювалось у зв’язку з відсутністю ветерана-капітана Дмитра Іванченка, котрого на керівному посту мав замінити Дмитро Павлов, окрім того необхідний час для адаптації 4 нових гравців, двоє з яких виходило у стартовому складі даного матчу. Ці фактори в сукупності з певною різницею зайнятих позицій минулого сезону робили беззаперечним фаворитом даної зустрічі «ZSU», проте легкої прогулянки колективу Романа Дячука ніхто не обіцяв.

Склад команди «Win-Interactive»:

1. Олексієнко Андрій (в), Жарій Ігор, 8. Павлов Дмитро (к), 9. Сандул Євгеній, 11. Склонний Володимир, 27. Семенюк Віктор, 69. Борисов Олександр, 7. Пущал Ігор;

Склад команди «ZoomSupport United»:

1. Чернявський Андрій (в), 4. Рогач Олександр, 7. Краковецький Володимир, 8. Дячук Роман (к), 11. Гаврищук Олег, 69. Романенко Олег;

Старт поєдинку виявився очікувано за футзалістами «ZoomSupport United», котрі заволоділи ігровою та територіальною ініціативою, гравці «Win-Interactive» зайняли оборонні позиції на власній половині поля й очікували на шанси для організації контр-випадів. На 3 удари поспіль від Романа Дячука та пристрілку від Олега Гаврищука, «WI» відповіли доволі загрозливим моментом Володимира Склонного, який з лінії карного майданчику намагався поцілити в лівий ближній кут воріт  Андрія Чернявського. На 4 хвилині тонка розрізна передача Романа Дячука вивела Олега Романенка «на побачення» із Андрієм Олексієнком - тільки своєчасний вихід останнього врятував номінальних господарів майданчика від неминучого пропущеного голу.

Подальші мляві стартові спроби натиску «ZSU» були доволі успішно відбиті, колектив Дмитра Павлова потихеньку відтиснув гру від своїх воріт, а кіперу «біло-чорних» знову вступати в гру довелось аж на 8 хвилині після удару із флангу у виконанні Олега Гаврищука.
Скориставшись послабленням пресингу зі сторони опонентів, футзалісти в білих футболках частіше почали вибігати в контратаки, під час однієї з яких Ігор Пущал ледь не заштовхав «круглого» в сітку воріт «ZoomSupport United», проте Андрій Чернявський був на сторожі.
Загалом гра у першій  п’ятнадцятихвилинці відзначалась низькою інтенсивністю та невисоким рівнем командної фантазії у діях обох колективів. Складалось враження, що виконавці іще не набрали оптимальних кондицій. Тож глядачам залишалось покладати надію на те, що весняне сонце нарешті пробудить із сплячки зимового міжсезоння футзалістів, а сезонне підвищення тестостерону у крові гравців додасть цьому матчу швидкості й агресивності.

Після відновлення гри на 15 хвилині, футзалісти «ZSU» заволоділи м’ячем та ініціативою й надовго притисли «WI» до власних воріт. Затяжні атаки колективу Романа Дячука увінчались голом Володимира Краковецького. 7 номер «ZoomSupport United» змістився з правого флангу в центр і невідпорно пробив з 11 метрової дистанції у дальній кут воріт противника. 0-1!

Перший м’яч помітно оживив дії обох команд, гра на зустрічних курсах призвела до виникнення обопільних небезпечних моментів. Проте реалізувати свою нагоду змогли тільки «люди в чорному». На 19 хвилині швидкий розіграш штрафного призвів до взяття практично пустих воріт  «Win-Interactive» з 6 метрової дистанції - Роман Дячук забив другий гол «ZSU» після передачі Володимира Краковецького.

Другий тайм команди розпочали значно динамічніше. «WI» слід було відігравати відставання у рахунку, моторні парубки в чорних футболках, отримавши більше простору поблизу воріт суперника, і не думали зупинятись на досягнутому. Спочатку колективи обмінялись небезпечними випадами - на удар Ігоря Жарія «чорно-зелені» відповіли 2 пострілами Олега Романенка. На 22 хвилині  до перестрілки включився головний бомбардир «ZoomSupport United» Роман Дячук, який після розіграшу корнера ефектно звільнився від опіки 2 суперників та з шаленою силою увігнав м’яча в дальню дев’ятку з 9 метрів. 0-3!

Через хвилину справу повернення інтриги у поєдинку бере на себе Ігор Пущал, котрий виявися найбільш вправним на добиванні після розіграшу кутового біля воріт Андрія Чернявського. 1-3!

Пропущений гол зовсім не знітив атакувальних поривів команди «ZSU», футзалісти якої й надалі продовжували домінувати на паркеті. На 27 хвилині Роман Дячук побачив підключення у вільну зону Олега Гаврищука, останій, пробивши в один дотик у дальній кут з 4 метрів, обіграв Андрія Олексієнка. 1-4.

Забезпечивши собі настільки комфортну перевагу в рахунку, гравці «ZoomSupport United» розслабились  та втратили концентрацію й бажання боротись за кожен сантиметр поля футзальної битви, за що і були покарані на 31 хвилині. Дмитро Павлов та Володимир Склонний легко і невимушено за допомогою комбінації стінка «розкатали» захист опонентів, у підсумку  капітан білих вразив пусті ворота Андрія Чернявського з кількох метрів. 2-4!

У відповідь на 33 хвилині Роман Дячук завдав гарматного удару метрів з 8, після якого на допомогу Андрію Олексієнку прийшла поперечина. Настирливість Дмитра Павлова принесла свої дивіденди на 34 хвилині, капітан «Win-Interactive», пресингуючи захисника супротивника, здійснив перехоплення і спрямував м’яча у сітку воріт «ZSU». 3-4!

У повітрі запахло відновленням інтриги, проте в «ZoomSupport United» були інші плани на цей поєдинок. В кінці матчу номінальні гості, керуючись правилом про найкращий захист у футзалі, збільшили оберти і відсунули гру до воріт опонентів. І якщо ударам Олега Романенка не вистачало точності, то самотньому Олександру Рогачу, після перехоплення й елегантного перекидання голкіпера біло чорних у виконанні Роман Дячука, ніхто не завадив переправити м’яча у ворота «Win-Interactive». 3-5. З таким рахунком і завершився матч цих амбітних команд.

Героєм поєдинку став Роман Дячук, котрий вчергове вразив усіх допитливих любителів статистики і наніс декілька десятків потужних ударів, що перевірили на міцність м’які частини тіл суперників, стіни манежу та, найголовніше, сітку воріт опонентів із внутрішньої сторони. Окрім 2 забитих м’ячів, капітан ZSU взяв ключову участь в 2 голах своєї команди, а також відтягуючи на себе захисників «WI» сприяв створенню вільних зон для партнерів по команді. В протилежних рядах можна відзначити самовіддану гру капітана Дмитра Павлова, чия активність призвела до 2 забитих м’ячів і зростання напруженості й видовищності поєдинку.

Післяматчевий коментар капітана «ZoomSupport United» Романа Дячука:

«Нам завжди важко грати проти команди "Win Interactive" і ця гра не стала виключенням. Ми володіли певною перевагою, але довго не могли забити, а вже після комфортного для себе рахунку трохи розслабились чим суперник і скористався. Для першої гри сезону все доволі непогано. Видно, що всі засумували за атмосферою ІТ Ліги. Бажаємо команді "Win Interactive" успіхів у наступних матчах!»

Автор: Тарас Туз

Обсуждение новости:«ZoomSupport United переграє Win-Interactive»