Финал: 20minut United или Spilna Sprava United ?
20minut United (58%)
Spilna Sprava United (42%)
Всего голосов: 12
Матч за 3-е место: Infopulse United или Playtika ?
Infopulse United (17%)
Playtika (83%)
Матч за 5-е место: ZoomSupport United или HostPro ?
ZoomSupport United (91%)
HostPro (9%)
Всего голосов: 11
Финал: Playtika или ZoomSupport United ?

УТ-Україна

Вихідними, у Вінниці, завершився перший сезон новоствореного турніру з міні-футболу – Футбольна Битва Районів.

Вихідними, у Вінниці, завершився перший сезон новоствореного турніру з міні-футболу – Футбольна Битва Районів. Головною ідеєю цих змагань є визначення найфутбольнішого району міста та найсильнішого футбольного клубу.

Всього у першому сезоні за звання найкращої футбольної команди міста змагалось 20 колективів у двох лігах – Правий та Лівий берег. На першому етапі змагань, по 10 команд в лізі змагались за вихід до Кубку Чемпіонів та Кубку Ліги, де власне і розігрувались комплекти нагород.

За результатами групового етапу, право представити Правий берег у фінальних кубках здобули «УТ-Україна», «ДонНУ», «Зерносвіт» та Олімп. Від ліги Лівий берег змагались за звання найсильнішого «Спарта», «Зоря (В)», «Пед. коледж 1», «МЖК». Окрім того, для визначення фінального рейтингу команд, решта клубів зіграли між собою стики.

Згідно регламенту команди були розподілені на півфінальні пари, які в суботу змагались за вихід до фіналів.

Кубок Ліги ½ фіналу

МЖК 1:5 Зерносвіт

Голи: Крижановський (12) – Оксимчук(13) , Ползунов (6,38), Коцюбовський (20), Демянчук (34)

Попередження: Гладких (Зерносвіт)

Пед. коледж 1 2:8 Олімп

Голи: Шестерін (6), Завадинський (20), Вільчинський (40) – Грішин (6,15,33,40), Кобися (29,35), Галькевич (18,24)

Впевнена перемога Зерносвіта відправила команду МЖК в матчі за 3-тє місце. В свою чергу Олімп, не дивлячись на активний початок від Пед. коледжу, впевнено обіграв «студентів» Віктора Мартинюка. Отож, за третє місце Кубку ліги боролись Пед. коледж 1 та МЖК. За результатами матчу, перемогу у матчі за «бронзу», здобула команда Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу.

Кубок Чемпіонів ½ фіналу

УТ-Україна 1-8 Зоря (В)

Голи: Антіпов (8), Беліков (20, 39), Веклич (34), Мазур (22,27,36), Ординський (17) – Василичишин О. (37)

Попередження: Василичишин Д. (Зоря, 37), Колганов (Зоря, 7)

Спарта 1:1 (с.п. 4:3) ДонНУ

Голи: Шпак (33) – Гіюк (26)

Попередження: Шаповалов (ДонНУ, 30)

Якщо у першому півфіналі інтриги не було ніякої – Україна впевнено перемогла, відправивши Зорю у гру за 3-тє місце, то у півфіналі Спарта-ДонНУ відбувся справжній трилер.

Обидві команди показали високий рівень майстерності. Ініціативою по ходу зустрічі володіли дещо більше представники Лівого Берегу – Спарта, але забити першим, аж на 26 хвилині матчу вдалось «студентам» ДонНУ. Вже за 7 хвилин силами Шпака. Спарта зрівнює рахунок, переводячи гру в серію післяматчевих пенальті. А ось в футбольній лотереї Спарта, в якої в складі було багато досвідчених гравців, змогла обіграти ДонНУ, зарезервувавши за собою місце в фіналі Кубку Чемпіонів.

У грі за третє місце Футбольної битви районів ДонНУ впевнено обіграв вінницьку Зорю з рахунком 5-2, чим виборов собі бронзові нагороди турніру.

Фінали

Олімп 3:1 Зерносвіт

Голи: Кобися (4, 38), Краковецький (37) – Коцюбовський (38)

Попередження: Галькевич (Олімп, 10) – Юхнич (Зерносвіт, 35)

У фіналі Кубку Ліги на майданчику Центрального міського стадіону між собою зустрілись два представники ліги «Правий берег» - Зерносвіт та Олімп. Під час групового етапу вони зустрічались між собою і той матч завершився впевненою перемогою Зерносвіта – 3:1. Отож для Олімпа це був принциповий реванш, а для Зерносвіта шанс стати переможцем Кубку Ліги.

Зерносвіт розпочав гру з впевненого контролю мяча та атак на ворота суперника. Але Олімпу вдалось провести контратаку, яка вже на 4-й хвилині вивела команду вперед. Надалі на полі була боротьба за кожний клаптик. Зерносвіт бажав відігратись, Олімп – не пропустити та забити. Але голи вболівальникам довелоссь чекати, аж до кінця 2-го тайму. На 2 голи Олімпа, Зерносвіт зміг відповісти лише одним у ворота суперника. Хоча у другій половині зустрічі Зерносвіт і володів ініціативою, та завершального удару у команди не вийшло. Тож Олімп стає першим володарем Кубку Ліги ФБР.

Спарта 2:7 УТ-Україна

Голи: Голунов (35), Фурман (1) – Антіпов (14), Беліков (19,40), Мазур (10,21,22,28)

Попередження: Антіпов (Україна, 27)

Найочікуваніша гра ігрового дня, фінал Кубку Чемпіонів, в якому мав визначитись володар звання переможця ФБР повністю виправдала надії вболівальників, яких чимало зібралось в цей день на ЦМС.

Справжнім шоком для вболівальників України став початок матчу. Вже на першій хвилині Максим Фурман виводить Спарту вперед. Підопічні Олександра Кабзюка, після пропущеного голу не пішли всіма силами вперед, а продовжили позиційну гру. Саме така виважена тактика в кооперації з майстерністю ряда виконавців України дозволила «студентам» завершити перший тайм з комфортним для себе гандикапом в 2 мячі. А ось на другий тайм Спарті, здавалось, не вистачило основного кіпера та сил. Костянтин Мазур з України, з самого початку другої половини зустрічі забиває три голи, не залишаючи шансів відігратись для Спарти. Отож, рахунок на табло і ФБР має свого першого чемпіона, яким стала команда УТ-Україна.

Після фінальних зустрічей, усі команди призери кубків були нагороджені грамотами, кубками, медалями, а також цінними подарунками від партнерів змагань: katran.vn.ua та happybox.vn.ua

Найкращий воротар ФБР: Сергій Штельмах (Олімп)

Найкращий бомбардир ФБР : Роман Мовчан (ДонНУ)

Нагородження проводили Дмитро Руденко та депутат ВМР Віктор Мартинюк.

Як зазначив на церемонії нагородження, голова федерації футболу міста Дмитро Руденко, даний турнір має великий потенціал у 100, або навіть більше команд. Віктор Мартинюк, у свою чергу побажав, щоб не дивлячись на те що турнір називається «битвою», війна на Донбасі закінчилась миром і битви в нас були лише спортивні.

Обсуждение новости:«УТ-УКРАЇНА – ПЕРШИЙ ПЕРЕМОЖЕЦЬ ФБР!!!»