Senior liga. У боротьбі за призові місця

14.12.2018 04:22

Senior liga. У боротьбі за призові місця

Playtika United - Ciklum United (16 грудня, 15:00, СК "Термінал")

У senior лізі останній тур групового етапу виявився надзвичайно цікавим та розставив по місцях команди, які прагнули до найвищих висот. За їх результатами матч, що завершав груповий етап стане першим який відкриє матчі плей-офф.
У минулому матчі цих колективів після табло майоріли 4:4, які висвітлювали справжню боротьбу на полі. Цього разу нічийного результату не може бути, адже переможець, який отримає  бронзу цього сезону, обов'язково має бути визначений.
Будемо сподіватись, що команди знову подарують вболівальникам чудове протистояння, де перемогу здобуде сильніший колектив.
20minut.ua United - AUTO.RIA.com (16 грудня, 16:00, СК "Термінал")
Ось і дочекалась футзальна спільнота головного матчу 17-го сезону ІТ ліги: саме дербі медійників повинно визначити цьогорічного чемпіона.
У цьому сезоні єдиним колективом, що зумів перемогти “20Minut United” стали саме підопічні Миколи Мороза.
А вже у другому матчі сезону між цими командами сильнішими виявились підопічні Олега Горобця, які здобули вольову мінімальну перемогу, завдяки дублеві Мовчана.
Шлях до фіналу у команд був різний. Номінальні господарі ще за тур до завершення гарантували собі участь у фінальному матчі, а їх опоненти, перемігши колектив “Spilna Sprava”, дочекалась осічки від “Ciklum” та обійшли їх у турнірній таблиці.
Фінальний двобій дуже важливий для обох колективів, які прагнутимуть здобути звання чемпіона. Чи збереже “20Minut United” звання чемпіона або ж колектив Миколи Мороза зможе перейняти його - дізнаємось у неділю після фінального свистка!
Олег Горобець, “20minut.ua United”:
“Фінал є фінал. Це особливий настрій, особлива відповідальність. Думаю, наші команди справедливо зайняли лідерські позиції. Наші дві зустрічі в регулярному чемпіонаті пройшли дуже важко. Фінал очевидно буде напруженим та важким. І сподіваюсь цікавим для глядачів!”
Микола Мороз, “AUTO.RIA.com”:
“Шлях до фіналу видався нелегким, але ми тут і ми вмотивовані як ніколи. Ми будемо "битись" за цю перемогу аби довести, що ми тут не випадково.”