Визначились учасники фіналу та матчу за третє місце у senior лізі

14.12.2019 12:33

Визначились учасники фіналу та матчу за третє місце у senior лізі

Spilna Sprava United - AUTO.RIA.com 3:3

“Медійники” у цьому матчі мали останній шанс у сезоні зачепитись за місце у малому фіналі. Для цього їм потрібно було перемагати немотивований колектив Сергія Овчинникова, який вже кілька турів тому гарантував собі місце у фінальному поєдинку.

Початок матчу був безгольовим. Команди не поспішали йти стрімголов вперед й вдались до тактики прагматичного футзалу.

За такої картини гри відкрити рахунок команди зуміли лише на екваторі першого тайму. Тоді, Базан завершив ударом головою атаку своєї команди, яка завершувалась передачею вздовж лицевої лінії, де і чатував її Олексій.

Далі у першому таймі забитих м’ячів команди не побачили, зважаючи на надійну гру в обороні у виконанні обох колективів.

На початку другої половини паритет на табло було встановлено завдяки швидкому голу від Шелеста. Про нього забули опоненти при розіграші з-за бокової. Миттєва передача з іншої сторони майданчику дозволила Віталію приборкати м’яч та без особливих проблем реалізувати шанс.

Далі, звично для цього протистояння, слідувало гольове затишшя. Порушив його, вже у другій половині тайму, Мальований. Філіп після того як вразив ворота вибачився перед Гаврищуком, який прагнув з ним обігратись, але передачу у відповідь заблокував захисник. П’ятнадцятому номеру “спільників” нічого не залишалось як вразити порожні ворота, що він і зробив.

За хвилину Філіп оформлює дубль у матчі. На цей раз зіграла передача Гуліватенка після якої Мальований ударом з розвороту цілить під дальню стійку воріт Перепелиці.

Здавалось, що матч підходить до свого завершення, але на останніх хвилинах “медійники” додали й внесли інтригу у протистояння.

За три хвилини до завершення Мороз мав шанс відзначитись, але його удар з близької відстані прийшовся у захисника. М’яч опинився знову у гравця “AUTO.RIA.com”. На другий раз він вирішив зіграти з партнером і викотив м’яч під удар Дячуку, який враз переправив м’яч до сітки.

Проходить хвилина і капітан “медійників” встановлює паритетний рахунок. Це сталось після індивідуального проходу й влучного удару на який Овчинников зреагувати не встиг.

Колектив Романа Дячука хоч і здобуває очки у матчі з лідерами дивізіону, але втрачає усі шанси зіграти у матчі за третє місце.

Playtika-Hostpro United 2 - Playtika-Hostpro United 8:8

Завершував груповий етап senior дивізіону матч між двома складами команди “Playtika-Hostpro United”. До цього матчу колективи підходили з вирішеними завданнями, тому матч не мав турнірного значення. Основна команда — вже давно гарантувала собі місце у фіналі, а другий склад, після нічийного результату у попередньому матчі, вже дістала путівку у матч за третє місце.

Зважаючи на розкутість обох колективів, матч розпочали вони активно. На першій хвилині Сорока вже відкрив рахунок у зустрічі. Перша ж атака стала результативною, коли після передачі по флангу від Дубового Максим пробив у дальній кут. М’яч потрапивши в обидві штанги, опинився у сітці воріт.

Ще до середини першого тайму підопічні Ярослава Гуменюка не тільки зрівняли рахунок, а й здобули суттєву перевагу у рахунку.

На п’ятій хвилині стрімка атака завершилась розрізною передачею від Затравкіна й точним ударом Гуменюка. За хвилину вже Богачук замикав прострільну передачу від Гаврильонка. Ще через кілька миттєвостей, Затравкін шаленим ударом з центру поля подвоює перевагу свого колективу.

Не зупинившись, гольовий спурт продовжив знову Затравкін, який на цей раз реалізував вихід віч-на-віч. Підсумував тотальну перевагу колективу Гаврильонок, що з партнерами, одразу після розіграшу з центра поля від суперників, перехопили м’яч й розіграли “до вірного”, закотивши м’яч до порожніх воріт.

Друга половина тайму стала вдалою для команди Володимира Огнивка. Слободянюк та Сорока організували дві стрімкі атаки, які стали результативними, де вони між собою обмінювались передачами.

Другий тайм, за сценарієм першого пройшов за обміну голами. На його початку перевага для основного складу зменшилась до мінімуму. Цьому посприяв Кицюк, який запропонував себе на правому фланзі атаки, отримав м’яч та точно пробив у ближній кут воріт Бугаєва.

За хвилину перевага у два м’ячі в рахунку була повернута завдяки удару Богачука, який пробив з-під захисника, що певно дезорієнтувало голкіпера, який не зумів врятувати свій колектив.

Але, не знітившись, як тільки годинник відрахував середину другого тайму, другий склад колективу “Playtika-Hostpro United” зробив рахунок вже паритетним. Цьому посприяли голи Сорока та Кицюка. Якщо Максим повністю сам організував взяття воріт, завдяки індивідуальній техніці, то Дмитро завершував контратаку, випередивши на долю секунди голкіпера, який вийшов на останнього для перехоплення передачі.

Але не все так просто завершилось у цьому матчі. Згодом перевагу колективу Ярослава Гуменюка повернули чергові два взяття воріт від Гаврильонка. Перший м’яч Олександр забивав після швидкої атаки, а другий — ударом після розіграшу з-за бокової.

Кульмінація зустрічі прийшлась на останні хвилини. Тоді, за хвилину, два забитих м’ячі подарували нічийний результат у матчі. Скоротив відставання Сорока, якого забули одного на власній половині поля гравці першого складу, а підсумував старання Дубовий, який довів, що і він має хорошу техніку й здатний обігрувати по кілька суперників у одному епізоді!