Partner competitions
Details Details Details Details

No media

Details
Follow us on social networks
Спецпроект

У Вінниці стартує Кубок України з футзалу серед ІТ-компаній

У Вінниці стартує Кубок України з футзалу серед ІТ-компаній

З 10 по 12 січня у місті Вінниця пройде Кубок України з футзалу серед ІТ-компаній.

У місті над Бугом турнір такого масштабу пройде вперше й перейме ініціативу у Львова, де відбулись останні Всеукраїнські змагання.

На відміну від тогорічного чемпіонату, участь візьме шість колективів, які будуть представляти Львів, Дніпро, Харків та, звичайно, Вінницю. Це команди: Agilie (Дніпро), Perfectial (Львів), Intetics (Харків), GraceHoppers (Харків), Playtika-HostPro (Вінниця) й Spilna Sprava (Вінниця).

Форматом змагань передбачена одноколова система: всі команди зіграють одна з одною, після чого сформується турнірна таблиця з рейтинговими місцями команд.

Усі матчі проходитимуть у спортивному комплексі «Термінал», де проходять місцеві змагання серед ІТ-компаній.

Розглянемо детальніше склад учасників змагань.

Spilna Sprava (Вінниця)

Восьмий рік поспіль команда є постійним учасником змагань серед ІТ-шників. Переможець двох останніх міських чемпіонатів серед ІТ-компаній. Крім цього періодично бере участь у місцевих футзальних чемпіонатах та міні-футбольних турнірах. У Всеукраїнських змаганнях буде брати участь втретє поспіль.

Сергій Овчинников, Spilna Sprava (Вінниця):

“Нам дуже пощастило, що знайшлись люди, які організували цей турнір у Вінниці, а також, що команди з інших міст погодились приїхати до нас у ці дати. Ми втретє будемо брати участь у всеукраїнському турнірі, але вперше на звичному для нас покритті, тож необхідно скористатись цим та виступити якомога краще. Крім того сподіваюсь на підтримку вболівальників, це також буде додатковою мотивацією та рушійною силою для команди.”

Playtika-HostPro (Вінниця)

Колектив, який є симбіозом двох команд, які раніше виступали окремим складами та були свого часу неодноразовими переможцями вінницької IT-ліги. Рік тому було прийнято рішення об’єднати зусилля, що у підсумку позитивно позначилось на результатах команди. Про це свідчить срібло у цьогорічному розіграші місцевого чемпіонату, хоча левову частину чемпіонату команда провела на вершині турнірної таблиці. У Всеукраїнських змаганнях бере участь вперше.

Ярослав Гуменюк, Playtika-HostPro (Вінниця):

"Нас очікують дуже цікаві матчі. Наша команда ставить максимальні завдання, тому в кожній грі нас влаштує тільки перемога. Всім командам бажаю чесної гри, а глядачам цікавого перегляду."

GraceHoppers (Харків)

Команда існує з осені 2009 року. За цей час 5 разів здобувала перемогу у харківській IT-лізі, при цьому розпадалась та збиралась знову. У Всеукраїнських змаганнях бере участь вперше.

Денис Солошенко, GraceHoppers (Харків):

«Цієї зими в команді накопичилася критична маса гравців, які не були в Вінниці. Довелося їхати на Всеукраїнський Кубок. Ще дуже хотілося зіграти з командою «Intetics». Очікуємо широких залів і повних трибун.»

Intetics (Харків)

Команда існує понад 10 років. Бере участь в харківській ІТ-лізі з найпершого сезону, в якому, до речі, стала переможцем. Неодноразово ставала призерами в різних дивізіонах ІТ-ліги, а також і переможцями вищої ліги. Також, бере участь в інших змаганнях по футболу в м. Харків (не тільки серед ІТ-компаній), переважно в середніх за силою лігах. У всеукраїнських першостях до цього моменту участі не брала.

Андрій Лисенко, Intetics (Харків):

«Від майбутніх змагань очікуємо чесної гри і отримання нового досвіду.»

Perfectial (Львів)

Команда грає свій 4-тий сезон в ІТ лізі Львова. На даний момент утримує перше місце в турнірній таблиці. Минулого сезону взяли срібло, поступившись Corevalue у серії післяматчевих пенальті. Один раз були чемпіонами львівської ІТ ліги. Двічі брали участь у всеукраїнському чемпіонаті й в останньому вдалося вибороти чемпіонство.

Agilie (Дніпро)

Команда була створена в 2014 році, коли в компанії працювало 15 осіб. Майже всі співробітники взяли участь в першому чемпіонаті. Перший трофей команда здобула в 2015 році, це був кубок IT-ліги Дніпра. З цього моменту в команді сформувався кістяк, який грає і в даний момент. За весь час існування команда виграла 3 чемпіонати та 3 кубки міської IT-ліги. «Agilie» у всеукраїнських змаганнях зіграє втретє, команда є переможцем першого Всеукраїнського турніру серед ІТ-компаній.

Євген Коваленко, Agilie (Дніпро):

«Ми хочемо перевірити силу команди з іншими чемпіонами своїх ліг. Хочемо показати хороший футбол і будемо налаштовуватися на кожен матч.»

News discussion:«У Вінниці стартує Кубок України з футзалу серед ІТ-компаній»