Финал: Playtika или ZoomSupport United ?
Playtika (87%)
ZoomSupport United (13%)
Всего голосов: 15

«20minut.ua United» громить «Delphi» в матчі 7-го туру #itliga13

Складні часи зараз переживає один з грандів вінницького футзалу «Delphi» - в активі цього колективу в осінньому сезоні були тільки 4 поразки та 1 нічия. Втративши найкращого гравця минулого сезону Віктора Зінчука та найзабивнішого бомбардира всіх часів IT Ліги Ярослава Гуменюка, команда Дмитра Желєзнова навряд чи й нагадує бліду тінь самої себе у попередніх сезонах. Даний матч у біло-синіх також пропускали голкіпер Денис Тарасов та Віктор Олесь. У стані «20minut.ua United» навпаки завершилась кадрова криза і повернувся на майданчик головний «забивала» блакитних Сергій Лозовський. Всі ці фактори, якість раніше продемонстрованої гри, а також місця у протилежних частинах турнірної таблиці робили беззаперечним фаворитом цієї зустрічі колектив Олега Горобця.

Склад команди «Delphi»:
1. Гавдан Борис, 3. Желєзнов Дмитрий (к), 7. Проданец Юрій, 8. Кінзерський Виктор, 9. Писарчук Костя, 11. Мельник Андрій, 13. Франчук Євгеній.
Склад команди «20minut.ua United»:
1.Якубовський Юрій (в), 5. Горобець Олег (к), 7. Костик Олександр, 9. Гусак Олександр, 10. Оксимчук Дмитро, 11. Лозовський Сергій.
Команди розпочали матч у своїх традиційних ігрових стилях – гравці «20minut.ua United» плели мережива комбінації та здійснювали багато переміщень без м’яча, суперники вели гру другим номером, вичікуючи шансу на проведення стрімкої контратаки. Несподівано для багатьох перший гол пропустив Юрій Якубовський. Розіграш кутового Костем Писарчуком та Дмитром Железновим завершився потужним ударом останнього в дальній кут воріт з 10 метрової дистанції. 1-0.
Після пропущеного голу блакитні буквально приклеїли м’яча до своїх ніг та взяли у щільну облогу володіння новоспечного воротаря Бориса Гавдана. Впродовж першої п’ятихвилинки номінальним господарям майданчика тільки лічені рази вдавалось переводити гру на половину поля суперника. Проте до певного часу низька і щільно зімкнута захисна лінія «Delphi» дозволяла зберегти свої ворота сухими.
Першим по справжньому загрозливим моментом в активі «20minut.ua United» стало добивання Сергія Лозовського з 8 метрів, але найкращому бомбардиру блакитних явно не вистачило точності, тому м’яч пролетів трохи лівіше лівої стійки воріт.
Крига зрушилась на 7 хвилині поєдинку. Командування парадом на себе взяв Сергій Лозовський, який обіграв Костя Писарчука на правому фланзі майданчика та увігнав м’яча у дальній кут воріт з 12 метрів. 1-1 ! Через хвилину 11 номер «20minut.ua United» здійснив схожий маневр, проте цього разу він вже вразив ближній кут. 1-2! Такий рахунок на табло вже куди краще відображав баланс протистояння у цьому поєдинку.
На 10 хвилині випадковий вихід Кості Писарчука на побачення з Юрієм Якубовським призвів до перемоги воротаря у цій міні-дуелі . Проте блакитні продовжували й надалі домінувати та активно шукати ключі до взяття воріт Бориса Гавдана. На 11 хвилині, після підключення Олега Горобця по правому краю, декількох сантиметрів не вистачило капітану, щоб відправити круглого в дальній кут воріт «Delphi». А згодом голкіпер біло-синіх витягнув ще 2 удари Олександра Гусака та Дмитра Оксимчука.
На 15 хвилині броунівські переміщення гравців «20minut.ua United» настільки заплутали голови оборонцям суперника, що ті залишили 2 вільних гравців блакитних на самоті перед воротами Бориса Гавдана. У підсумку Олександр Костик віддав передачу на Дмитра Оксимчука, останій з 5 метрів збільшив відрив своєї команди у рахунку. 1-3!
Через мить своє прізвище у протокол матчу вніс Гусак. Олександр здійснив перехоплення у центральній частині поля, вийшов на ударну дистанцію і з 6 метрів вразив правий кут воріт «Delphi». 1-4!
2 тайм
Знову у другому таймі глядачі побачили хорошу гру у виконанні тільки однієї команди. Схоже, що біло-сині не звертали уваги на рахунок на табло і навіть не думали розкриватись, а вперто відсиджувались в захисті та зосереджувались тільки на обороні своїх воріт. Блакитним доводилось знову брати в облогу штрафний майданчик «Delphi».
На 21 хвилині зустрічі в чергове відзначився Сергій Лозовський, гарматним ударом зі штрафного з 17 метрової дистанції примусивши капітулювати Бориса Гавдана. 1-5!
Вихід Олександра Гусака на 23 хвилині віч-на-віч з кіпером з правого флангу завершився неточним ударом-прострілом. За мить, розвернувши опонента, момент на рівному місці створив Сергій Лозовський - на місці опинився новоспечний воротар «Delphi».
Беззаперечно домінуюча команда «20minut.ua United» проводила комбінації, які милують око, проте в цих есетичиних перепасовках часто бракувало влучної останньої передачі.
Епізодичним спалахом активності на 28 хвилині виглядала контратака «Delphi». Костя Писарчук з 9 метрів потужно пробив, після рикошету від Якубовського м’яч влучив у перекладину.
На 30 хвилині триходівка за участі Дмитра Оксимчука, Олега Горобця та Олександра Гусака завершилась кросом останнього на вільного 10 номера блакитних, який з 4 метрів не зумів замкнути цю гостру передачу.
Футзалісти «20minut.ua United» і надалі продовжували гнути свою лінію, та радували глядачів видовищною комбінаційною грою з вигадливими перепасовуваннями. Проте далеко не завжди блакитним вдавалось вивести когось на ударну позицію, адже гравці ослабленої  команди «Delphi» і не думали зраджувати своїй суворо оборонній тактиці.
Тим не менше, за рахунок індивідуальної майстерності та командної швидкості колективу Олега Горобця вдавалось створювати небезпеку біля воріт Бориса Гавдана. Шикарна багатоходівка на 33 хвилині за участю 4 польових «20minut.ua United» завершилась обіграшем «у стінку» між Дмитром Оксимчуком та Олександром Гусаком, останній і розстріляв ворота «Delphi» з 5 метрів. 1-6!
На 39 хвилині, вразивши ворота після перехоплення і асисту Олега Горобця, передостанній цвях у домовину надій біло-синіх на цей поєдинок забив Сергій Лозовський. 1-7! Фінальну крапку у протистоянні поклав гол все того ж всюдисущого 11 номера блакитних – Сергій із кутового з 9 метрів пробив Бориса Гавдана. 1-8.
Розгромна перемога «20minut.ua United» була закономірним результатом цієї зустрічі, в якій рахунок говорить сам за себе. Блакитні впевнено конролювали м’яч і хід поєдинку, проводили швидкі розмашисті комбінації та забили 8 м’ячів, на які суперники відповіли тільки 1 голом.
 Лаври героя поєдинку заслужив Сергій Лозовський, який забив 5 м’ячів, та виконав величезний об’єм роботи на всій території майданчика. Саме його спортивної агресії й вміння завершити атаку не вистачало «20minut.ua United» у протистоянні з «Playtika» в минулому турі.
Звання антигероя поєдинку отримує вся команда «Delphi», яка була беззубою в атаці, не зуміла налагодити хоч якоїсь конструктивної гри і відверто провалила свій черговий матч.
Післяматчеві коментарі
Капітан команди «Delphi» Дмитро Желєзнов:
Команда, на жаль, грала без дуже талановитого гравця Зінчука Віті, а також були відсутні ще два гравці основного складу - Вітя Олесь і воротар. Все це разом звісно не могло не відобразитися на грі зі швидкими та витривалими гравцями «20minut.ua United». У нас не вистачило майстерності та фізичної сили, в той час як «20minut.ua United»  виклалися на всі 100 відсотків. Результат ми знаємо. Але ми зробимо все можливе, щоб покращити турнірну ситуацію за останні пару ігор.
Капітан команди «20minut.ua United» Олег Горобець:
Можно сказать, что игру определил первый гол, который забил нам соперник. Мы очень сильно встрепенулись и побежали отыгрываться. По ходу игры набрали такой темп, что забили по 4 гола в каждом тайме. Очевидно, что выделить можно Лозовского с его 5 голами. И в целом вся команда действовала на высоких скоростях, хорошо получался контроль мяча.
Автор: Тарас Туз
Обсуждение новости:««20minut.ua United» громить «Delphi» в матчі 7-го туру #itliga13»