Финал: Playtika или ZoomSupport United ?
Playtika (87%)
ZoomSupport United (13%)
Всего голосов: 15

Infopulse United перемагає Delphi в матчі 11 туру #itliga

Команди «Delphi» та «Infopulse United» до даної зустрічі підішли з надто різним настроєм та кондиціями,не зважаючи на те, що обидві займали позиції внизу турнірної таблиці.

Дебютанти ІТ Ліги «IU» продемонстрували наявність доволі боєздатного колективу, що й підтвердили результати більшості матчів «зелених» у 2 половині сезону. Для колективу Дмитра Желєзнова ця осінь стала просто-таки суцільним жахіттям на яву - команду тотально підкосила епідемія кадрових втрат, внаслідок чого команда «Delphi» втратила лідерів минулого сезону, а на деякі поєдинки «біло-сині» не здатні були заявити навіть 5 гравців, не кажучи вже про бодай якусь лаву запасних. Тож осінній сезон «делфійці» несподівано закінчували у статусі безнадійного аутсайдера, який і підтвердила дана зустріч.
Учасники гри:
Склад команди «Delphi»:
1. Тарасов Денис (в), 8. Кінзерський Віктор, 10. Гавдан Борис, 77. Олесь Віктор.
Склад команди «Infopulse United»:
1. Іпполітов Виктор (в), 2. Лабутін Сергій, 3. Кобзар Олег, 7. Горобей Євгеній (к), 9. Балицький Євгеній, 10. Перевозчиков Олександр, 11. Дрижук Андрій.
На даний матч команда «Delphi» вийшла у кількості 4 футзалістів, що вже стало своєрідною прикрою традицією останніх зустрічей за участю «біло-синіх». Суперник проявив жест доброї волі і весь поєдинок теж грав в аналогічній чисельності, чим вкотре підтвердив пошану до традицій «Fair Play» у вінницькому корпоративному футзалі.
З початком поєдинку гравці «Infopulse United» взяли м’яча під свій контроль та наполегливо ринулись шукати можливості для взяття воріт Дениса Тарасова. Для цієї місії «зелені» іноді залучали навіть свого голкіпера до атаки, що могло свідчити про доволі грамотну позиційну оборону трійки обезкровлених «дельфійців» на стартових хвилинах поєдинку.
Проте «Delphi» недовго вдавалось зберігати свої ворота сухими. Перший гол Євгенія Горобея на 4 хвилині став результатом розіграшу стандарту футзалістами у зелених футболках. 0-1. Випустивши свіжу трійку польових гравців,  «інфоплюсівці» подвоїли перевагу в швидкій контратаці - Андрій Дрижук асистував Олгеу Кобзару, якому залишалось тільки занести м’яча у порожнісінькі ворота. 0-2!
На 5 хвилині нарешті виник перший доволі небезпечний момент поблизу воріт Віктора Іполітова, проте Віктору Олесю трохи невистачило спритності, щоб проштовхнути м’яч повз воротаря «Infopulse United». Футзалісти в зелених футболках відповіли двома небезпечними ударами, один з яких перевірив на міцність поперечину й нервову систему усіх оптимістично налаштованих вболівальників «Delphi».
Присутність тільки трьох польових гравців “біло-синіх” на футзальному паркеті зіграла вирішальну роль при розіграші комбінацій їхніми противниками. Більш свіжі та швидкі гравці «Infopulse United» використовували довгі розрізні передачі у вільні зони, які їхні опоненти просто фізично не встигали прикривати. Додатковим стимулом для використання такої тактики «IU» слугувала ще й моментами недостатня ініціативність Дениса Тарасова грі на виходах.
На 8 хвилині «дельфійцям» силами Віктора Олеся вдалось створити ще один момент з певною долею загрозливості, що в такій ситуації виглядало хоч якимось тьмяним проблиском надії. 77 номер «біло-синіх» обіграв супротивника на лівому фланзі своєї атаки та з 8 метрів намагався вцілити у дальній кут воріт свого тезки Іполітова.
«Infopulse United» відповіли сольним проходом Андрія Дрижука, який філіграно прокинув м’яча через захисника супротивника, і був збитим воротарем «Delphi» у карному майданчику. Тут же Денис Тарасов спокутував свою вину перед  командою, витягнувши пенальті у виконанні Олега Кобзара.
На 14 хвилині у стані «IU» вкотре була проведена потрійна заміна польових, що і принесло свої дивіденди через декілька секунд. Знову пройшов пас у вільну зону перед воротами «Delphi», де першим на м’ячі виявився Євгеній Балицький, який  збільшив превагу своєї команди. 0-3! Через 2 хвилини окрилений успіхом 9 номер «інфоплюсівців» пройшов 2 суперників на правому фланзі майданчика і з 7 метрів вколотив м’яча в ближній кут воріт Дениса Тарасова. 0-4!
Через хвилину почин партнера підтримав Андрій Дрижук, який перехопив невдалу скидку від захисника та переграв воротаря «Delphi». 0-5! А на 19 хвилині  футзалісти «Infopulse United» провели просто-таки знущальну атаку, яка завершилась голом Балицького Євгенія. 0-6! Доля поєдинку була вирішена задовго до його завершення.
2 тайм
Нажаль футзал – це не бокс, тож глядачам і учасникам даної зустрічі і надалі доводилось спостерігати, чи брати участь процесі одностороннього побиття новачком команди із славним минулим. Не дивлячись на певний кураж, який на початку 2 тайму піймав Денис Тарасов, команда «Infopulse United» із більш свіжим складом з легкістю перегравала опонентів в кожному компоненті гри, то ж у ворота «Delphi» влетіло іще 6 м’ячів. А якби не сейви свого голкіпера – то «біло-сині» могли б і пропустити більше.
Щоб не травмувати психіку всіх прихильників «Delphi» перелічуванням усіх пропущених голів та небезпечних моментів, залишається тільки відмітити вдалі комбінаційні командні дії «Infopulse United», активність Євгенія Горобея, Євгенія Балицького та Олега Кобзара, кожен з яких у 2 таймі забив по 2 мячі. Найкрасивішим із них можна вважати сьомий, який став результатом стрімкої комбінації із обіграшами в один дотик та завершився влучним ударом 3 номера «IU» після асисту капітана «зелених».
Ось на такому мінорному акорді завершила свою депресивну симфонію у цьому сезоні «Delphi», яку нещадно підкосили кадрові втрати, та яка не зуміла знайти резервів для відновлення своєї колишньої форми і слави.
Героєм поєдинку став молодий Євгеній Балицький, який за сприятливих умов демонстрував яскраву атакувальну гру, та відмітився 5 забитими голами.
Автор: Тарас Туз
Обсуждение новости:«Infopulse United перемагає Delphi в матчі 11 туру #itliga»