Финал: Playtika или ZoomSupport United ?
Playtika (87%)
ZoomSupport United (13%)
Всего голосов: 15

«Playtika» впевнено перемагає «Ciklum United» в матчі 7-го туру #itliga13

Матч «Ciklum United» та «Playtika» обіцяв бути своєрідним тестом на міцність для обох колективів. Команда Михайла Юкіша набрала переможну ходу, змітаючи всіх на своєму шляху, проте колектив Роман Лиги теж не з простих опонентів. Остання зустріч цих суперників завершилась сенсаційним розгромом бузкових з рахунком 0-6. Тож фаворитові протистояння «Playtika» потрібно було впевнено реабілітуватись за цей прикрий програш, і, забігаючи наперед, слід сказати, що з цим завданням бузкові справились на відмінно.

Склад команди «Ciklum United»:
1. Козьма Олексій (в), 4. Герега Ігор, 5. Поліщук Петро, 7. Моначинський Юрій, 8. Кицюк Дмитро, 9. Лига Роман, 13. Хупченко Олександр.
Склад команди «Playtika»:
1. Білорукавський Артем (в), 4. Валевич Сергій, 5. Грицик Олег, 10. Гуменюк Ярослав, 11. Бондар Олександр, 16. Ломоносов Микола, 17. Крот Іван, 33. Юкіш Михайло.
Несподівано активно розпочали гру жовті, провівши гостру контратаку на правому фланзі майданчика. Олександр Хупченко вийшов на ударну позицію, з 8 метрів приклався, Артем Білорукавський відбив, добивання Юрія Моначинського з 7 метрів прийшлось «в молоко». Бузкові відповіли пристрілками Михайла Юкіша та Ярослава Гуменюка.
Поступово «Playtika», як і належало фаворитам цього поєдинку, перехопила ініціативу. На 5 хвилині у насиченому оборонцями карному майданчику жовтих Михайлу Юкішу вистачило простору для проведення удару з 5 метрів, проте Олексій Козьма у цьому епізоді був на висоті.
На 6 хвилині футзалісти «Ciklum United» завозились на чужій половині поля, послідувало перехоплення Ярослава Гуменюка, який віддав пас на Івана Крота. 17 номер перевів м’яч на лівий фланг Сергію Валевичу, а сам одразу ж помчав відкриватись на протилежний край, 4 номер «Playtika» прострілив і Іван забив з 6 метрів у ближній кут воріт. 0-1!
Номінальні господарі відповіли результативним розіграшем стандарту. На 7 хвилині зустрічі, після асисту Юрія Моначинського з кутового, Кицюк з 9 метрів ударом під дальню стійку зрівнює рахунок. 1-1! Колектив Романа Лиги і не думав зупинятись на досягнутому. На 9 хвилині «Ciklum United» видала серію з 3 небезпечних ударів поспіль, кожен з яких міг закінчитись взяттям воріт Артема Білорукавсього, якому доводилось словами іноземного походження мотивувати своїх партнерів по команді діяти більш злагоджено в обороні.
Перевівши подих, на 11 хвилині «Playtika» організувала 2 взяття воріт опонентів. В ході затяжної позиційної атаки удар Сергія Валевича з носка кіпер парирував перед собою, на добиванні інстинкт хижака спрацював в Ярослава Гуменюка. 1-2!
Одразу жовті могли зрівнювати - Юрій Моначинський віддав гостру передачу на хід Кицюку, який не зумів переграти Артема Білорукавського. «Playtika» не збило з пантелику це тимчасове атакувальне завзяття «Ciklum United», тож бузкові і надалі намагались більше контролювати м’яч та шукати шляхів до збільшення відриву в рахунку.
На 14 хвилині, після вкидання Артема Білорукавського на лінію штрафного суперника, Іван Крот зумів протиснути м’яча у ворота Олексія Козьми - жахливо провалились 2 захисники і воротар, які у цій боротьби виглядали просто статистами. 1-3!
Після провалу захисних редутів жовтих на 15 хвилині, вільний від опіки Олег Грицик ударом по центру воріт відверто прощає «Ciklum United». Через декілька секунд відбулось класичне вкидання воротаря - плеймейкера Артема Білорукавського через усе поле, Сергій Валевич виявися першим на м’ячі із 6 метрів переправив снаряд у сітку розгубленого Олексія Козьми, який знову зіграв надто невпевнено на виході. 1-4.
Жовті мали 2 чудові нагоди для скорочення відставання в ході однієї атаки на 16 хвилині. Розіграш ауту на лівому фланзі закінчився ударом з 11 метрів Романа Лига, круглий потрапив у стійку, а добивання Петра Поліщука з 5 метрів іще добавило моральних травм каркасу воріт та вболівальникам «CU».
Чемпіонат марнування убивчих гольових підтримали і плейтіківці, спочатку Олег Грицик з 6 метрів засадив м’яча суттєво вище поперечини, потім видав навіс із правого флангу на протилежний, де Микола Ломоносов із 3 метрів не зумів головою переправити м’яча у абсолютно вільний кут воріт противника.
На 20 хвилині участь у соціалістичному змаганні розтринькувачів гольових моментів взяв і Ярослав Гуменюк, з 5 метрів не зумівши переграти покинутого на розтерзання власними захисниками Козьму. Проте через хвилину асист в’юнкого Грицика дозволив змити репутаційну пляму з футболки найкращого бомбардира IT Ліги. 10 номер бузкових з цієї ж дистанції не залишив шансів кіперу жовтої субмарини. 1-5!
2 тайм
22 хвилина ввійшла в протокол матчу збільшенням розриву на табло між «Playtika» та колективом Романа Лиги. Розіграш ауту між Ярославом Гуменюком та Іваном Кротом завершився ударом 17 номера бузкових метрів з 14, а голкіпер «Ciklum United» не зумів відбити цей м’яч. 1-6!
Одразу ж послідувало 2 удари Ярослава Гуменюка з убивчих позицій, яким не вистачило точності. Втім, за такого цілковитого домінування команди Михайла Юкіша збільшення відставання жовтих ставало питанням часу.
Розіграш кутового на 23 хвилині призвів іще до одного взяття воріт «Ciklum United». Сергій Валевич вирішив перевірити пильність Олексія Козьми - пробив із флангу з 12 метрової дистанції. Голкіпер обрав неправильну позицію, та не зумів перешкодити мячу опинитись у сітці власних воріт. 1-7.
Черговий сольний прохід Ярослава Гуменюка на 25 хвилині призвів до чергової капітуляції Олексія Козьми, потужний удар найкращого бомбардира ІТ Ліги вразив ближній кут та збільшив розрив у рахунку до непристойного. 1-8!
На 28 хвилині Олексій Козьма видав 3 ефектні сейви, які тільки підкреслювали тотальну перевагу «Playtika». В боксі рефері вже б давно призупинив таке нищівне побиття слабшого суперника. Проте вінницький корпоративний футзал - це спорт стійких до будь-яких ударів долі чоловіків, отож колективу Романа Лиги належало прийти до тями та хоч якимось чином врятувати залишки престижу своєї команди.
Місію порятунку репутації потопаючої «жовтої субмарини» на 31 хвилині взяв на себе Юрій Моначинський, який влучним ударом із штрафного із 7 метрів скоротив відставання своєї команди. 2-8. Підтримав почин партнера по команді Роман Лига. Після розіграшу кутового з правого флангу майданчика, капітан «Ciklum United» з 8 метрів запустив снаряд між ніг Артема Білорукавського. 3-8!
2 пропущені голи дещо активізували гравців «Playtika», які вирішили показати супернику «ху із ху» в сучасному вінницькому футзалі. Бузкові провели серію хороших атак з акцентованими ударами, одна з яких на 35 хвилині завершилась взяттям воріт багатостраждального Олексія Козьми. В ході позиційної атаки Олександр Ломоносов з 5 метрів пробив сітку з внутрішньої сторони. 3-9. Від збільшення катастрофічного відставання «Ciklum United» на 35 хвилині врятував Олексій Козьма, який зреагував на удар з 4 метрів абсолютно вільного Ярослава Гуменюка.
Епізодичний сплеск активності «жовтих» в кінці зустрічі на фоні вже розслабленого колективу Михайла Юкіша призів до двох пропущених голів бузкових. На 36 хвилині, після розіграшу кутового, Роман Лига з 8 метрів вразив дальній кут воріт Артема Білорукавського. 4-9! А на 38 хвилині зустрічі капітан «Ciklum United» видав гострий пас на край штрафного майданчику, де Ігор Герега майстерно обробив передачу та відправив снаряд у дальню девятку. 5-9!
Останнє слову у цій зустрічі було за переможцями. На 39 хвилині триходівка «Playtika» завершилась м’яким асистом Олега Грицика на Ярослава Гуменюка, який реалізував цей гострий момент за всіма канонами бомбардирського мистецтва. 5-10!
Герой матча
Героєм даної зустрічі можна вважати Івана Крота, який примудрявся створювати небезпеку біля чужих воріт, та ліквідовувати її поблизу своїх. На рахунку номінального захисника також 3 забиті м’ячі та значна кількість підбирань й відборів.
Антигерой матчу
Антигероями поєдинку стали оборона «Ciklum United» та воротар жовтих Олексій Козьма. Команда Романа Лиги була надто повільною в переході з оборони в атаку та при перегрупуванні в захисних діях, крім того залишала надто багато вільного простору для суперників поблизу своїх воріт. Голкіпер, не дивлячись на ряд ефектних сейвів, жахаюче невпевнено грав на виходах та пропустив декілька необов’язкових голів після ударів із дальньої дистанції.
Післяматчеві коментарі
Капітан команди «Ciklum United» Роман Лига:
Вважаю результат закономірним. Ми мали свій план на гру, намагались його притримуватись, але пропустивши були змушені розкриватись та йти вперед. Суперник уміло цим скористався. Спробуємо зробити правильні висновки.
Капітан команди «Playtika» Михайло Юкіш:
В этом сезоне для нас каждый матч является принципиальным и игра с «Ciklum United» не было исключением, особенно учитывая проигрыш в прошлом сезоне в матче за 5-е место :) Вообще против команды Ромы Лыги всегда приятно играть, так как ребята уважительно относиться к сопернику давая играть и играют сами. Хотел бы выделить Ваню Крота, который после немного нервной концовки матча с командой 20minut.ua United, в этом туре просто "выстрелил" забив трешку и отдав несколько голевых. Да и вообще вся команда в этом сезоне показывает хорошую игру на пути к главной цели.
Автор: Тарас Туз
Обсуждение новости:««Playtika» впевнено перемагає «Ciklum United» в матчі 7-го туру #itliga13»