Финал: Playtika или ZoomSupport United ?
Playtika (87%)
ZoomSupport United (13%)
Всего голосов: 15

Playtika перемагає Win-Interactive в матчі 8-го туру #itliga13

Playtika здобуває свою 6-ту поспіль перемогу, але не все було так просто. Перша половина зустрічі завершилася із рахунком 1-0 на користь фіолетових і тільки у другій половині вдалося реалізувати свою перевагу.

Команда Win-Interactive змогла поставити на матч рівно 5 чоловік. Тобто вони не могли розраховувати на заміни і кожен із гравців на полі розумів, що йому грати усі 40 хвилин матчу. Отже, місце у воротах, замість відсутнього Андрія Олексієнко, зайняв Антон Руденко. В полі - Павлов, Мальований, Ігор Пущал та Валера Пущал.
Команда Playtika показала трохи кращу явку (7 чоловік). Місце у воротах зайняв Білорукавський. В полі: Фіщук, Валевич, Юкиш, Грицик. На лавці для запасних: Васильєв та Ломоносов. Відзначаємо відсутність Ярослава Гуменюка. Крім того, команда була трохи стомлена, напередодні цього матчу вона проводили свій перший поєдинок у Вищій Лізі чемпіоната міста (гра проти команди “Володимир” закінчилася поразкою Playtika із рахунком 4-5).
Стартовий свисток
Win-Interactive усім складом обороняється на своїй половині поля. Троє гравців фіолетових пропонують себе попереду. Іван Фіщук з мячем у центрі поля вирішує як цього разу розгортатиметься атака його команди.
Приблизно таку картину можна було спостерігати протягом усього першого тайму.
На початку зустрічі фіолетові грали у два захисники (Валевич та Фіщук), але потім Сергій дуже швидко перекваліфікувався в 3-го нападаючого. Але гра попереду у нього відверто не пішла - дуже багато втрачених можливостей та мяча. Можливо тому перші 15 хвилин ми і не бачили забитих голів. Win-Interactive періодично відповідав, звичайно це були не гольові моменти, але принаймні били в ствір воріт.
Отже, після того як партнери по команді втрачали гольові моменти, гру на себе взяв Фіщук. Спочатку Іван самостійно заробив кутовий, а після його розіграшу забив. Нічого складного, просто сильний, акцентований удар в один дотик між гравцями у стінці - 1-0 на 16 хвилині матчу.
На завершені другого тайму Сергій Валевич ще раз підкреслив свою нефартовість. Арбітри призначили штрафний удар в 8 метрах від воріт за фол Ігоря Пущала на Івані Фіщуку.
До м'яча підійшов Сергій Валевич і пробив точно у голкіпера. Руденко навіть одразу розпочав атаку своїє команди, яка закінчилася куди небезпечнішим ударом Ігоря Пущала з лівої - Артем перевів мяч на кутовий.
Ще в першому таймі встиг відзначитися і капітан фіолетових. Юкиш відібрав мяч у Валери Пущала в центрі поля, зблизився із воротами та пробив точно у стійку.
Перерва
У другому таймі нічого не змінилося. Фіолетові продовжували грати першим номером, ось тільки мяч вже слухняніше залітав у сітку. Для другого голу фіолетові склали до купи 6 передач. Слід відзначити передачу Фіщука на Ломоносова, далі перевести мяч паралельно лінії воріт вже було не так складно. У Олега Грицика задача взагалі була самою простою - впихнути м'яч у ворота, який котиться по лінії. 2-0 на 23 хвилині матчу.
Після цього “портал” вже не закривався і голи посипалися.
Спочатку Юкиш відібрав мяч у Мальованого і віддав гостру передачу вперед на вільного Фіщука, Іван грає поперек на Ломоносова, Ломоносов на паузі прибирає голкіпера та переводить мяч в дальній кут воріт. 3-0 на 25 хвилині матчу.
Свій четвертий гол фіолетові забили після розіграшу стандарта. Передачу з кутового один гравець пропускає, інший, який залишився не прикритим ( Валевич ), пробиває - 4-0 на 29 хвилині матчу.
Доречі, такий розіграш вони виконують вже не вперше.
Навіть за рахунку 4-0 високий пресинг не припинявся. Наприклад, Мальований вирішив на індивідуальних розігнати атаку своєї команди, отримав мяч від голкіпера та пішов біля власних воріт обігрувати Валевича. В результаті втратив мяч, Васильєв в дотик пробив під перекладину з лінії штрафного майданчика. 5-0 на 31 хвилині матчу.
В цей момент, Win-Interactive виглядала приреченою. У хлопців закінчилися сили, вони вже починали відверто губити гравців. Наприклад, Фіщук з середини поля віддає передачу на вільного Валевича в штрафному майданчику суперника, Сергій в один дотик повертає мяч назад, Ваня одним дотиком підробляє собі мяч, іншим переводить його у сітку воріт повз голкіпера. 6-0 на 36 хвилині матчу.
Крапку в матчі оформив Ломоносов. Фіщук зі свого штрафного майданчика виконує передачу (будучи під пресингом Мальованого) через усе поле на Ломоносова, Микола одним дотиком зупинив мяч, іншим - пробив. Тут слід відмітити передачу Фіщука. 7-0.
Герой матчу - Іван Фіщук ( Playtika )
Іван провів дуже сильний матч. Він вдало виконував роль розігруючого - віддавав або гольову або саму складну - загострюючу передачу в комбінації. Крім того, забив дуже важливий, перший гол.