Інтерв'ю із Артемом Білорукавським (воротар команди Playtika)

16.12.2015 10:01

Інтерв'ю із Артемом Білорукавським (воротар команди Playtika)
Вітаю, ти вже 4-й раз поспіль виграєш титул кращого воротаря. Є якась різниця між цими нагородами?
- Для мене титул найкращого воротаря це не особиста нагорода, а нагорода командна, нашого взаєморозуміння та самовіддачі. 
Як оцінюєш поточний сезон для себе, для команди?
- Цей сезон був важчий, тому що змінилася модель гри - від захисної до атакувальної. І при такій установці на гру, іноді має місце обрізка і провали в обороні, які приводять до голів в наші ворота (чого я дуже не люблю))..). Але загалом сезон хороший, постійно зростає рівень команд в ІТ Лізі і стає грати все цікавіше. 
З ким в цьому сезоні було найскладніше?
Як для мене, то найскладніша була гра з RIA.com. Матч, який ми зіграли 1-1. До останнього моменту не було зрозуміло хто виграє. Але результат по грі - бойова нічия.
Що змінилося для тебе в команді з приходом тренера?
- Тренер, по більшій мірі, впливає на командну тактику, на своєчасну заміну, часто на зміну настрою, коли щось пішло не так). Це мудрий і об'єктивний погляд збоку. Особисто для мене нічого не змінилося, так як, коли ти виходиш на паркет - твоя основна задача грати із самовіддачею і максимальною концентрацією. Так було завжди для мене і це є не змінна аксіома.
Які у тебе стосунки з другим воротарем команди Віталієм Ленським ?
- Хороші, дружні відносини. Інакше не може бути).
Який нападающий для тебе самий незручний, який створює для тебе найбільше проблем?
- Відповідь очевидна - Ярослав Гуменюк, самий технічний і креативний гравець IT Ліги. 
Можеш виділити когось із голкіперів у нашому чемпіонаті?
 - Мені подобається гра воротаря команди "Ciklum" - Козьми Льоші та воротаря команди "Spilna Sprava" - Овчинніков Сергія. 
Що можеш побажати гравцям, вболівальникам напередодні Нового Року?
- Хочу побажати здоров"я морального і фізичного. Нехай Рік Новий принесе всім нові досягнення і перемоги, як у спорті так і в житті загалом. Любіть його величність "Футбол". Ця гра об'єднує і дарує позитив. 
Автор: Олександр Уманець