Нет медиа

Подробнее

"GraceHoppers" (Харків) - переможець IV Кубка України серед ІТ-компаній!

Дві перемоги в останній ігровий день гарантували золоті нагороди харків'янам. Долю срібла в очному протистоянні розігрували львів'яни та вінничани.

GraceHoppers (Харків) - Intetics (Харків) 4:1

Останній ігровий день відкривали команди, які мали різне завдання на звітну гру. Для обох команд результат цієї зустрічі був надзвичайно важливим. “GraceHoppers” знаходились за крок від лідера й невдача могла відкинути їх далеко у боротьбі за золоті нагороди. Для їх суперників — лише перемога залишала можливість зачепитись за призові місця.

Активніше зустріч розпочали гравці “GraceHoppers”, які першими й зуміли реалізувати гольову нагоду. Бобров виконав чудову розрізну передачу з власної половини поля на яку відгукнувся Нечесов. Максим приборкав м’яч та другим дотиком змусив Приходька витягати м’яч з сітки власних воріт.

Далі гра заспокоїлась та команди почали грати у прагматичний футзал з невеликою кількістю небезпечних моментів. За такого сценарію гра продовжувалась до завершення тайму. Саме тоді свою перевагу зуміли подвоїти номінальні господарі. Вдоварейзе перехопив м’яч після вкидання голкіпера й протягнув його ближче до володінь останнього, звідки завдав сильного, а головне точного, удару.

Після перерви картина зустрічі дещо змінилась. Ініціатива перейшла до “Intetics”, які були активні в атакувальних діях, залишаючи шанси для опонентів на контрактах. Час від часу м’яч дивом не потрапляв до сітки воріт номінальних господарів після по справжньому небезпечних моментів. Згодом, прагнучи врятувати хід зустрічі команда перелаштувалась на гру з п’ятим польовим, але відзначитись їм так і не вдавалось.

Напрочуд, це зробили їх суперники, які реалізували ще два своїх моменти та повністю зняли питання про переможця зустрічі. Наприкінці матчу гол від Хроменка, у складі “Intetics” підсумував старання власного колективу та встановив остаточний рахунок зустрічі - 4:1.

Perfectial (Львів) - Agilie (Дніпро) 8:1

У цьому матчі зустрічались команди з різних полюсів турнірної таблиці. Львів'яни, що вважались фаворитом зустрічі, знаходились у трійці лідерів, коли дніпряни займали останню позицію.

З перших хвилин “Perfectial” взяли ініціативу до своїх рук та потроху почали втілювати її у забиті м’ячі. Так, до середини першої половини рахунок на табло вже майорів на позначках 4:0. Досягти цього вдалось шляхом високого пресингу та вдалого виконання стандартних положень.

Друга половина зустрічі пройшла за тим же сценарієм. У її дебюті реалізація від Пилипяка зробила рахунок розгромним й, де факто, гарантувала три очки у цьому матчі.

Дещо повернути впевненість у своїх силах для “Agilie” зумів гол від Кобзарєва, але він суттєво не вплинув на хід подій матчу.

Кінцівка зустрічі була знову за львів’янами. Вони провели ще дві результативних атаки, які завершились м’ячами від Дячука та Коропіти, що стали підсумковими у цій зустрічі.

Spilna Sprava (Вінниця) - Playtika-Hostpro (Вінниця) 2:2

Два вінницьких колективи з’ясовували між собою хто гідний вийти переможцем з протистояння та продовжити боротьбу за призові місця. Для колективу Сергія Овчинникова єдиним позитивним результатом була перемога. Будь-який інший - означав втрату навіть теоретичних шансів на нагороди.

Для опонентів, які на той момент лідирували у турнірній таблиці, потрібно було продовжувати переможну ходу задля боротьби за золоті нагороди.

Команди розпочали на зустрічних курсах та доволі у швидкому темпі. Колективи довго не затримувались на власній половині поля, що додавало грі додаткового азарту.

Першими відзначитись вдалось “спільникам”, а саме їх кращому голеадору - Гаврищуку. Максим знайшов момент для удару коли його зустрічав опонент й надіслав м’яч в бік воріт Бугаєва. Голкіпер був дезорієнтований рикошетом, тому врятувати власний колектив не зумів.

За кілька хвилин номінальні господарі збільшують свою перевагу. Гуліватенко вдало відгукнувся на передачу від Гречанюка та вразив вже порожні ворота. Слід зазначити, що за хвилину до цього рахунок мав стати паритетним, коли автор гольової передачі підстрахував свого голкіпера на лінії воріт після виходу віч-на-віч від Колодія.

Друга половина зустрічі, на відміну від першої, була за колективом Ярослава Гуменюка. Ближче до екватора тайму Антіпов зменшує відставання свого колективу до мінімуму після блискавично швидкого розіграшу з партнером у кілька дотиків в безпосередній близькості від воріт.

Далі ініціативу перехоплює “Spilna Sprava” та заробляє право на кілька небезпечних штрафних ударів поблизу воріт Бугаєва. Реалізувати їх не вдалось, як і кілька небезпечних випадів. За це вони поплатились контратакою, яку розпочав Антіпов. Він виборов м’яч біля своїх воріт та відпасував на Колодія, який у свою чергу вивів на вільний простір Крота, що вже цілив у ближній кут воріт Овчинникова.

У час, що залишився до фінального свистка, команди не збавляли оберти. Особливо помітно це було за гравцями “спільників”, які більшість цього часу провели на половині поля суперників. Все ж рахунок залишився паритетним, що не влаштувало жодний колектив.

Agilie (Дніпро) - GraceHoppers (Харків) 5:6

Своєрідний фінал очікував харків’ян в останньому їх матчі на турнірі. У ньому вони могли гарантувати собі чемпіонство у випадку перемоги над дніпрянами, які до цього залікових балів не набирали.

Вийшов справжній трилер, який надовго залишиться у пам’яті, перш за все харків’ян.

Початок зустрічі був позитивний для колективу Одегова. У її дебюті Бобров гарматним ударом з лівої ноги відкриває рахунок у матчі. Але вже за хвилину Авілов встановлює паритет у рахунку.

Такий перебіг подій повторився згодом. Ближче до екватора першого тайму Бобров забиває другий м’яч на користь номінальних гостей. Вдоварейзе згодом підтримав його приклад та замкнув простріл партнера. Таким чином, усі три м’ячі були забиті після розіграшу з-за бокової лінії.

На перерву колективи пішли, все ж, за рівного рахунку. Коваленко вдало пробив після розіграшу з-за бокової, а Борисевич вдало пробив з-поміж захисників.

Другий тайм став не менш цікавим. Його дебют залишився знову за харків’янами. Тоді неймовірний за красою м’яч вдалось забити Вдоварейзе. Сергій, знаходячись у центрі майданчика, по високій траєкторії надіслав м’яч у бік воріт суперників. Шкіряний почав опускатись за спину Кравченка та все ж залетів до рамки воріт від стійки.

На екваторі другого тайму перевага номінальних гостей стала більш суттєвою. Нечесонов нав’язав боротьбу захисникам та вдало прострілив вздовж лицевої лінії. М’яч після рикошету від захисника опинився у сітці воріт.

Здавалось, що на цьому інтрига згасне, але дніпряни мали іншу думку. За п’ять хвилин до завершення Олейніков вдало зіграв на добиванні після сильного удару Борисевича зі штрафного удару, цим самим скоротивши відставання до мінімуму.

Номінальні господарі прагнули врятувати зустріч та продовжили гру з п’ятим польовим гравцем. Час від часу вони розхитували оборону суперників, але відзначитись не вдавалось.

У одному з моментів вдало зіграв Вольгуст, перехопивши м’яч у гравця атаки, та надіслав його у порожні ворота, встановивши комфортну перевагу у рахунку для “GraceHoppers”.

Але на цьому забиті м’ячі не закінчились. Надзвичайно ефектний гол під завісу матчу забив Авілов. Сергій залишився один біля голкіпера суперників після позиційної атаки. Після удару партнера восьмий номер “Agilie” випередив голкіпера та ударом п’ятою переправив м’яч повз останнього.

Це була остання подія перед фінальним свистком. Після цього була радість дніпрян, які вітали свого партнера, й, звичайно, харків’ян, які гарантували собі золоті нагороди Кубка України з футзалу серед ІТ-компаній!

Intetics (Харків) - Spilna Sprava (Вінниця) 3:3

Одним з останніх матчів всеукраїнських змагань став поєдинок між харків’янами та вінничанами. Обидва колективи у минулому турі втратили усі шанси на потрапляння до трійки лідерів, тому могли грати у своє задоволення, без тягаря результату.

Першими відкрили рахунок у матчі вінничани. Чудовий дриблінг продемонстрував Гуліватенко, який перед точним ударом звільнився від опіки кількох опонентів.

Такий рахунок доволі довго тримався на табло СК “Термінал”. Попри те, що активніше в атаці діяли харків’яни, вони довгий час не могли відзначитись забитим м’ячем. Вдалось їм це зробити наприкінці тайму. Причому підопічні Кузьмінного зуміли зробити це двічі.

Паритет у рахунку встановив Грдзелідзе, який вдало зіграв у карному майданчику суперників й точно надіслав шкіряного під дальню стійку після позиційно атаки. Згодом Дяченко пробив точно головою з близької відстані й перехилив шальки терезів на користь свого колективу.

Другий тайм пройшов за переваги “спільників”. Відіграти відставання у рахунку вдалось Морозу. Микола прийняв на груди м’яч після вкидання від Підвашецького та, завдяки вдало поставленому корпусу, зумів знайти момент для удару, який і став результативним та нагадав вінницьким вболівальникам безліч голів, які таким чином забивав інший гравець команди “Spilna Sprava” під номером 11.

Повернути перевагу у рахунку колективу Сергія Овчинникова вдалось на екваторі ігрового часу другого тайму. Тоді штатний виконавець стандартів у команді, Гуліватенко, ударом зі штрафного поцілив у опорну ногу гравця, який стояв у стінці, від якого він і залетів до сітки воріт Приходька. Голкіпер усіма силами прагнув врятувати колектив, але рикошет його суттєво дезорієнтував.

Поступаючись мінімально у рахунку, номінальні господарі прагнули врятувати поєдинок й перелаштувались у гру з п’ятим польовим гравцем. Саме це дозволило вирівняти цифри на табло. Відзначився точним ударом Дяченко, який знайшов простір для удару та не зволікав у цьому - 3:3!

Perfectial (Львів) - Playtika-Hostpro (Вінниця) 4:2

Зважаючи на результати останніх матчів, завершальний поєдинок мав дати відповідь хто з колективів посяде другу позицію у підсумку. До матчу львів'яни підходили у кращому турнірному становищі. Вони мали на один заліковий бал більше за суперників, що дозволяло зберегти позиції навіть зігравши внічию. Вінничан, відповідно, влаштовувала лише перемога, щоб обійти своїх опонентів у загальному заліку.

Колектив Ярослава Гуменюка розпочав зустріч активніше й першими відкрили рахунок у матчі. Автором реалізації на третій хвилині зустрічі став Гусак. Олександр поцілив у дальній верхній кут воріт після розіграшу з-за бокової лінії.

Далі на майданчику слідували гойдалки. Команди відповідали атаками на атаку, не затримуючись в обороні. Наступне взяття воріт відбулось вже у другій половині першого тайму. Львів’яни впродовж всього чемпіонату вдавались до різноманітних розіграшів стандартів, які часто завершувались не тільки гостротою біля воріт суперників, а й забитими м'ячами. Цього разу черговий розіграш приніс свої дивіденди. Дудаш вдало викотив собі м’яч під удар та поцілив у ближній кут воріт Бугаєва.

Але, вінничани не знітились й гідно відповіли вже за кілька хвилин. Знову вдалим видався розіграш з-за бокової. Лише на цей раз свою гармату “розрядив” Гуменюк, вдруге у матчі схиливши шальки терезів на користь команди з міста над Бугом.

Далі, на тривалий проміжок часу команди взяли гольовий перепочинок та діяли обережно й виважено. Градус напруги підіймався все вище з плином часу й досяг свого апогею наприкінці матчу.

Коли до завершення залишались лічені хвилини, колективу з міста Лева все ж вдалось вразити ворота суперників. Зробив це один з найактивніших гравців у їх складі — Дячук. Андрій отримав м‘яч, який проштовхнув йому партнер з-під ноги суперника. Сьомий номер зупинив футбольний снаряд та одразу за цим сильним ударом реалізував свій шанс.

Тепер йти вперед та відзначатись потрібно було колективу “Playtika-Hostpro”. Вони почали підключати п’ятого польового гравця, але успіхом для них це не увінчалось. Вкотре активними діями відзначився Дячук, що нав’язав високий пресинг, перехопив м’яч та вразив порожні ворота.

За кілька миттєвостей ще один м’яч залетів до воріт вінничан. На цей раз результативним ударом через весь майданчик відзначився Душаш. Олександр встановив остаточний рахунок зустрічі, що дозволив колективу посісти другу позицію у Кубку України з футзалу серед ІТ-компаній!

Урочисте закриття змагань

Після завершення ігрового дня було проведено нагородження учасників, призерів та переможця змагань. Крім командних нагород було відзначено кращих гравців. Якщо визначення кращого бомбардира залежало від самих гравців, то номінації кращого голкіпера та гравця визначались голосуванням представників команд.

Звання кращого голкіпера отримав гравець з команди бронзових призерів, Ярослав Бугаєв (Playtika-Hostpro). Нагорода за найкращого бомбардира та гравця, так сталось, була вручена одному і тому ж гравцеві. Ним став гравець ще однієї вінницької команди — Максим Гаврищук (Spilna Sprava).

На завершення, хотілось подякувати кожному, хто взяв участь у футзальному святі. Можливо, наступна зустріч відбудеться на майданчиках саме твого міста!

Обсуждение новости:«"GraceHoppers" (Харків) - переможець IV Кубка України серед ІТ-компаній!»