Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Junior ліга зіграла перший тур після розподілу на law та high ліги.

TECHNO United - Colibo United 11:3

Першими ігровий тур розпочинали колективи підопічних Миколи Васильчука та Артема Ткачука. Останні цей сезон відверто провалили, зважаючи лише на одну, яка принесла їм залікові пункти.

Їх суперники мають протилежну ситуацію. “TECHNO United” лише у останньому турі групового етапу через поразку у матчі з “MLSDev United” не зумів пробитись до четвірки найсильніших.

Сама гра розпочалась жваво, що зумовило швидкий гол у виконанні господарів. Арсенов не сильним ударом надіслав м’яч у площину воріт, який не без помилки голкіпера, опинився у сітці воріт.

За кілька хвилин рахунок став паритетним. Скорук отримав м’яч від партнера та відчайдушним ударом поцілив дальній верхній кут воріт суперників.

Але такий рахунок протримався дише дві хвилини, поки Синіцин після розіграшу з-за бокової лінії не відправив м’яч у дальній кут воріт з середньої відстані.

Згодом перевагу власної команди подвоїв Бура, та команди одна перерву відправились з рахунком 3:1 на користь "TECHNO United".

Другий тайм повністю відрізнявся ходом подій від першого. Перевагою здебільшого володіли гравці у червоних футболках та часто вдало завершували свої атаки.

Розпочався тайм з голу Бури, що скористався тим, що захисники не зустрічали його поблизу своїх володінь чітко та точно пробив у площину.

Але на цей гол їх суперники підготували відповідь на хвилину у вигляді точного удару від Скорука. Далі так складались події на полі, що свою перевагу збільшували гравці колективу Миколи Васильчука.

Бура, Бзовський, Синіцин та Молочнюк до закінчення ігрового часу по черзі засмучували голкіпера "Colibo United" та тим самим зняли усі питання про переможця цієї зустрічі.

Все ж фінальна крапка у матчі була за підопічними Артема Ткачука, коли на останній хвилині матчу Кравчук записав до свого активу забитий м’яч, який став третій за ліком для його команди у цьому матчі та встановив останнє точний рахунок 11:3 не на користь його команди.

Infopulse United - Brain Computers United 4:3

Наступними на майданчик вийшли колективи з high junior ліги, що почали боротьбу за головний трофей ліги.

Розпочинали стадію плей-офф “Infopulse United” та “Brain Computers United”.

До цього матчу колектив Васильчука підійшов з величезними кадровими проблемами через ряд вилучень у складі його команди у останньому турі грубого етапу.

Незважаючи на це, матч саме вони розпочали потужніше та надзвичайно вдало провели першу половину зустрічі. Рахунок відкрив Рубин, який вчасно зробив рух у вільну зону та, отримавши м’яч, чітко пробив під дальню стійку.

Згодом рахунок на табло став паритетним. Головний голеадор колективу Олександра Господарця зумів вдало звільнитись від опіки та у підсумку відзначитись забитим м'ячем.

Але на перерву піти у статусі лідера судилось колективу у синіх футболках. Колектив вдало провів позиційну атаку, яку своїм точним ударом завершив Байдалюк.

Другий тайм розпочався з активних дій від номінальних гостей. Це одразу втілилось у реалізацію від Луценка, який перехопив м’яч після передачі суперників та з першого дотику переправив м’яч у ворота.

Далі гра вирівнялася та колективи взяли певну паузу у реалізації своїх нагод. Матч потроху йшов до свого завершення, як повноцінно у гру увімкнулись гравці “Infopulse United”. За останніх п'ять хвилин ігрового часу вони зуміли не тільки відіграти відставання у два м’ячі, а й здобути перемогу на останній хвилині зустрічі.

Першим кроком до камбеку став гол Дрижука, який головою після далекого вкидання голкіпера переправив м’яч у сітку. За хвилину той же Андрій зрівнює рахунок у матчі своїм гарматним ударом зі штрафного удару, а крапку у матчі ставить Добера, який завершив атаку ударом з близької відстані.

MLSDev United - Playtika-Hostpro United 2 3:8

Другим матчем high junior ліги став поєдинок між колективами двох Володимирів: Мельникова та Огнивка.

Гості перед матчем були яскравим фаворитом зустрічі, тому підтверджуючи це одразу захопили ініціативу та грали першим номером. Перших кілька хвилин «американці» гідно протистояли своїм опонентам та не дозволяли реалізувати свої моменти.

Першим зламати захисні редути вдалось Ковганку, який на 5-тій хвилині зустрічі вдало виконав простріл з кута поля, який став результативним.

Далі гра продовжилась за тим же сценарієм. При такому ході подій підопічним Мельникова вдалось згодом зрівняти рахунок у матчі. Моначинський відзначився ідентичним чином, влучно пробивши після розіграшу кутового.

Все ж надзвичайну важливу роль у матчі зіграли останні хвилини першого тайму, де за кілька хвилин гості зуміли двічі відзначитись зусиллями Слободянюка та Проданця та піти на перерву за комфортної переваги.

Другий тайм розпочався з голу від “MLSDev United”, які дещо скоротили відставання у рахунку після атаки, яку своїм точним ударом завершив Моначинський.

Ближче до екватора другого тайму комфортна перевага повернулась до колективу Володимира Огнивка, який зумів провести атаку, що завершилась автоголом Гуцаленка.

Але на цьому господарі не здались та проведи де одну реалізацію на самому екваторі другої половини, яку завершив своїм вдалим ударом Петросюк, цим самим повернувши інтригу у протистояння.

Розв’язка матчу прийшлась на його останні хвилини, коли ряд вдалих атак від гостей зняли всі питання. Проданець, Дубовий, Чемирис та Ломоносов в інтервалі однієї хвилини між голами встановили остаточні 3:8 на табло СК «Термінал».

Обсуждение новости:«Junior ліга. Стадія плей-офф. Два колективи роблять перші кроки на шляху до senior ліги!»