Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект
Весна 2019 - 18 сезон: новости

Подвійний камбек у неймовірному фінальному протистоянні залишився за колективом Сергія Овчинникова, які здобувають золото 18-го сезону ІТ ліги. У матчі за третє місце сильнішими були Роман Дячук і компанія, які не без проблем, здобули перемогу.

До нагород 18-го сезону ІТ ліги залишився один крок. Чи буде він успішним — залежить від самих колективів.

У senior лізі відбувся завершальний поєдинок групового етапу змагань. Playtika-Hostpro United зустрічались з AUTO.RIA.com.

У змаганнях серед ІТ-шників цього тижня відбулись завершальні матчі 18-го сезону у junior лізі.

Останнім матчем групового етапу senior ліги стане гра, яка не має жодного турнірного значення для обох колективів.

У останні весняні вихідні команди проведуть свої останні матчі у 18-му сезоні ІТ ліги, визначившись із переможцем та призерами.

У шаленому поєдинку підопічні Сергія Овчинникова, здолавши опір лідерів ліги, забезпечили собі місце у фінальному протистоянні!

Вихідними відбудеться останній, десятий тур, у senior лізі, у якому пройде два з трьох його поєдинків. Один з них напряму впливатиме на підсумкове становище колективів у турнірній таблиці.

Зважаючи на результати ми дізнаємось другого фіналіста після останніх матчів групового етапу. Лише колектив Ярослава Гуменюка втратив шанси, програвши лідерові перегонів.

Перемога над "Infopulse United" приносить "Playtika-Hostpro United 2" золоті медалі.

Після довгої перерви знову повертаємось до баталій у Чемпіонату міста з футзалу серед ІТ компаній!

Після довгої перерви знову повертаємось до баталій у Чемпіонату міста з футзалу серед ІТ компаній!

Після баталій junior ліги розпочались матчі вищої за рангом ліги, де першої поразки у сезоні зазнали підопічні Романа Лиги, а “Playtika-Hostpro United”, перемогою над спільною справою до максимуму підняла інтригу у боротьбі за путівку до фіналу.

Junior ліга зіграла перший тур після розподілу на law та high ліги.

Продовжується боротьба за другу путівку до фіналу!

Цього тижня фінальну стадію розіграшу junior ліги розпочнуть колективи, які боротимуться за підвищення у класі.

Колектив Романа Лиги здобуває путівку до фіналу! "Spilna Sprava United" одноосібно посідає другу позицію, маючи усі шанси найближчим часом стати недосяжним для конкурентів.

До команд "Playtika-Hostpro United 2", "Brain Computers United" та "Infopulse United" додався "MLSDev United", який в очному протистоянні з "Techno United" виборов путівку до четвірки найсильніших.

Загострюється боротьба за путівку до фіналу. На черзі ряд очних протистоянь, які напряму будуть впливати на підсумкове положення команд.

Головним протистоянням туру стане гра між колективами Володимира Мельникова та Миколи Васильчука, що будуть вирішувати долю останнього місця у четвірці найсильніших.