Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект
Весна 2019 - 18 сезон: новости

"Playtika-Hostpro United" та "ONSEO United" прагнутимуть здобути першу перемогу у сезоні, поки у центральному протистоянні туру зійдуться "AUTO.RIA.com" та "Ciklum United".

Шанс для "MLSDev United" стати проміжними лідерами junior ліги, поки інші колективи зіграють свої матчі з сусідами по турнірній таблиці.

Колективи Романа Лиги та Роман Дячука закріпились на вершині турнірної таблиці, поки на п'яти їм наступає ряд колективів.

"Playtika-Hostpro United 2" закріплюється на вершині турнірної таблиці, "америнанський" колектив Володимира Мельникова — другий, а на третю позицію підіймається "Infopulse United".

Відкриватимуть тур "ONSEO United" та "AUTO.RIA.com", де колектив Романа Дячука прагнутиме продовжити свою серії без поразок. За ними поміряються силами амбітні колективи "Spilna Sprava United" та "Playtika-Hostpro United", а завершатимуть ігровий день "Ciklum United" та "20minut.ua United" у надпринциповому протистоянні.

Відкриють третій тур матч те "Playtika-Hostpro United 2" є фаворитом у матчі з "Colibo United", продовжать футзальні баталії матч сусідів по турнірній таблиці: "Astound United" - "MLSDev United", а завершать тур центральним протистоянням "Infopulse United" та "TECHNO United.

"Ciklum United", завдяки перемозі над "Playtika-Hostpro United" одноосібно очолює перегони, поки "Spilna Sprava United" та "AUTO.RIA.com" здобувають свої перші перемоги у 18-му сезоні ІТ ліги.

Колектив "Playtika-Hostpro United 2" перемістився на вершину турнірної таблиці, "TECHNO United" - другий, а замикає чільну трійку "Brain Computers United".

Хто з колективів Spilna Sprava United чи ONSEO United здобуде перші очки у лізі та який колектив зуміє втримати лідерство у лізі дізнаємось у недільний вечір.

Чи закріпить "Astound United" свої позиції у лідерах ліги, хто здобуде першу перемогу у сезоні: "MLSDev United" чи "Infopulse United" і як дебютує у новому сезоні "TECHNO United" у матчі з "Brain Computers United" - три питання щодо недільних матчів junior ліги.

Ciklum United та 20minut.ua United очолюють турнірну таблицю. AUTO.RIA.com - Playtika-Hostpro United сильнішого не виявили.

Brain Computers United та Astound United очолюють турнірну таблицю, дюблюючий склад оновленого колективу Playtika-Hostpro United не виявляє сильнішого у матчі з Infopulse United.

Шість колективів позмагаються цього сезону за путівку на чемпіонат України серед ІТ-компаній!

Цього сезону участь у чемпіонаті прийме 7 колективів: склад учасників втратив команду "Zoom Support".