Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект
Весна 2019 - 18 сезон: новости

Вихідними відбудеться останній, десятий тур, у senior лізі, у якому пройде два з трьох його поєдинків. Один з них напряму впливатиме на підсумкове становище колективів у турнірній таблиці.

Зважаючи на результати ми дізнаємось другого фіналіста після останніх матчів групового етапу. Лише колектив Ярослава Гуменюка втратив шанси, програвши лідерові перегонів.

Після довгої перерви знову повертаємось до баталій у Чемпіонату міста з футзалу серед ІТ компаній!

Після довгої перерви знову повертаємось до баталій у Чемпіонату міста з футзалу серед ІТ компаній!

Після баталій junior ліги розпочались матчі вищої за рангом ліги, де першої поразки у сезоні зазнали підопічні Романа Лиги, а “Playtika-Hostpro United”, перемогою над спільною справою до максимуму підняла інтригу у боротьбі за путівку до фіналу.

Junior ліга зіграла перший тур після розподілу на law та high ліги.

Продовжується боротьба за другу путівку до фіналу!

Цього тижня фінальну стадію розіграшу junior ліги розпочнуть колективи, які боротимуться за підвищення у класі.

Колектив Романа Лиги здобуває путівку до фіналу! "Spilna Sprava United" одноосібно посідає другу позицію, маючи усі шанси найближчим часом стати недосяжним для конкурентів.

До команд "Playtika-Hostpro United 2", "Brain Computers United" та "Infopulse United" додався "MLSDev United", який в очному протистоянні з "Techno United" виборов путівку до четвірки найсильніших.

Загострюється боротьба за путівку до фіналу. На черзі ряд очних протистоянь, які напряму будуть впливати на підсумкове положення команд.

Головним протистоянням туру стане гра між колективами Володимира Мельникова та Миколи Васильчука, що будуть вирішувати долю останнього місця у четвірці найсильніших.

Перемога над колективом Дмитра Павлова дає змогу збільшити гандикап від переслідувачів та майже гарантувати вихід у фінал.

Стали відомі два колективи, що гарантували собі право зіграти у четвірці найкращих. Серед інших претендентів боротьба продовжується.

Одразу кілька колективів мають шанси поборотись за другу позицію. Шостий тур вирішить ряд питань після очних протистоянь цих колективів.

Боротьба за чільну четвірку загострюється за кілька турів до завершення групового етапу.

"Ciklum United" нарощує свою перевагу, колектив Сергія Овчинникова підіймається на другу позицію, а "Playtika-Hostpro United" вперше у трійці лідерів.

Колектив Володимира Огнивка збільшує перевагу над групою опонентів, що розмістились надзвичайно щільно у турнірній таблиці.

У неділю пройде останній тур першого кола senior ліги у якому головним матчем стане двобій між колективами Романа Дячука та Сергія Овчинникова.

Playtika-Hostpro United 2 - MLSDev United в очному протистоянні будуть вирішувати хто залишиться на чолі турнірної таблиці, поки решта колективів боротиметься за підвищення шансів потрапити у четвірку найсильніших.