Партнер соревнований
Подробнее
Команда Игр Очки
1 TECHNO United 2 4
2 Astound 2 4
3 Colibo United 2 0
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Junior ліга. Стадія плей-офф. Який з колективів зможе збільшити свої шанси на перемогу?

Junior ліга. Стадія плей-офф. Який з колективів зможе збільшити свої шанси на перемогу?

Після довгої перерви знову повертаємось до баталій у Чемпіонату міста з футзалу серед ІТ компаній!

Astound - TECHNO United (12 травня. 12:00. СК "Термінал")

Черговий ігровий день розпочинатимуть колективи Олександра Волкова та Миколи Васильчука. Для номінальних гостей цей матч стане завершальним у цьому сезоні.

Завдяки перемозі у попередньому матчі над “Colibo United” вони вже завтра можуть оформити для себе першу позицію у Low Junior лізі та, цим самим, на мажорній ноті завершити для себе поточний сезон.

Для “Astound” цей матч лише стартовий після групового етапу та перший крок до завершення сезону. А чи буде він вдалим  залежить від самих гравців.

Brain Computers United - MLSDev United (12 травня. 13:00. СК "Термінал")

Другий матч ігрового дня вирішить, яка з команд втратить усі шанси здобути золоті нагороди High Junior ліги. Обидва колективи програли свій перший матч після розподілу турнірної таблиці, тому звітний поєдинок це останній шанс втрутитись у боротьбу за золото.

У якості фаворита до цієї зустрічі підходять підопічні Андрія Поліщука, які зазнали поразки у першому поєдинку через численні кадрові втрати.

Але усім відомо, що “американці” у будь-яку хвилину готові піднести сюрприз та схилити шальки терезів на свою користь.

Playtika-Hostpro United 2 - Infopulse United (12 травня. 14:00. СК "Термінал")

Закриватимуть програму junior ліги колективи, що вже зробили перші кроки до чемпіонства. Колективи Володимира Огнивка та Олександра Господарця були сильнішими за своїх опонентів у минулому турі та наразі розділяють між собою вершину рейтингу.

Щодо фаворита зустрічі то, все ж, ними є номінальні господарі, які у цьому сезоні виступають стабільно та показують високі результати. Їх суперники, у свою чергу, набрали хорошу форму наприкінці сезону, але часто нефарт грає злий жарт з цим колективом.

Обсуждение новости:«Junior ліга. Стадія плей-офф. Який з колективів зможе збільшити свої шанси на перемогу?»