Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Кожен колектив виборов по три залікових пункти у перших двох турах.

Дві вінницьких команди Spilna Sprava та Ciklum з перемоги розпочали перший ігровий день у рамках Чемпіонату України серед ІТ-компаній. Для колективу Сергія Овчинникова дебютна гра на турнірі розпочалась з тривожного дзвіночка, коли Івано-Франківці створили ряд небезпечних моментів біля воріт капітана «спільників». Але дуже швидко вінничанам вдалось вирівняти гру та відкрити рахунок у матчі. Ще до завершення тайму перевага сягнула комфортних 3:0, що по суті зняло усі питання про переможця зустрічі. Другий тайм пройшов під акомпанемент атак Spilna Sprava, які відзначились ще п`ять разів, а у відповідь отримали лише одне взяття воріт. Таким чином матч першого туру завершився впевненою перемогою 8:1 над TenantCloud.

Для Ciklum перший тур також закінчився перемогою, яка далась їм надзвичайно важко. У матчі з LANARS перший тайм забитих м’ячів не приніс. У ньому дніпряни більше контролювали м’яч, а «картаті» діяли на контратаках. У середині другого тайму цифри на табло змінились на користь вінничан, завдяки точному удару Дячука, який вколотив шкіряного у дальню дев’ятку воріт суперників. Згодом свою нагоду реалізував Гусак, який більярдним ударом у нижній кут воріт подвоїв перевагу свого колективу. Кінець матчу був напруженим по причині того, що прагнучи врятувати матч, дніпряни перелаштуватися в гру з п’ятим польовим. Це принесло їм дивіденди у вигляді однієї реалізації, але на більше для них часу не вистачило. У підсумку важка та мінімальна перемога для Ciklum.

Матчі другого туру не стали успішними для представників Вінничини. Першими свою гру розпочали переможці 18-го сезону місцевої ІТ-ліги. Їхніми суперниками став найсильніший колектив квартету А: CoreValue. З перших хвилин перевага була на боці львів`ян, які дуже швидко почали втілювати її у забиті м‘ячі. Ще до перерви Овчинникову довелось кілька разів виймати м’яч з власної сітки воріт після чудових комбінацій у виконанні суперника. На жаль, з плином часу перевага команди-господарів тільки зростала і зупинилась на позначках 0:8 після фінального свистка.

Як і для колективу Овчинникова, матч другого туру не став успішним для Ciklum. Не зважаючи на те, що за лічені хвилини до завершення зустрічі рахунок на табло майорів 1:0 на користь вінничан, вони поступились своїм суперникам зі Львову 1:2. Ще у першому таймі капітан команди Роман Лига, після розрізної передачі від Гусака, відкрив рахунок у матчі своїм точним ударом. Такий рахунок тримався майже до закінчення матчу. Втягувати поєдинок львів’янам вдалось завдяки грі з п’ятим польовим. Спочатку успіху досяг сильний удар з середньої відстані, а за кілька секунд до фінального свистка нападник був першим на добиванні після ще одного дальнього «пострілу», м’яч після якого голкіпер Ciklum відбив перед собою.

Тепер за для проходу до півфіналів вінницьким колективам потрібно завтра перемагати своїх суперників у матчах третього туру. Чи вдасться це їм - дізнаємось найближчим часом!

X1 - LANARS 3:1

Обсуждение новости:«Третій тур групового етапу визначить долю вінницьких команд на всеукраїнських змаганнях серед ІТ-шників»