Партнер соревнований
Подробнее
Команда Игр Очки
1 TECHNO United 2 4
2 Astound 1 1
3 Colibo United 1 0
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Junior ліга. 3 тур. Шанс закріпитись у когорті лідерів для ряду колективів.

Junior ліга. 3 тур. Шанс закріпитись у когорті лідерів для ряду колективів.

Відкриють третій тур матч те "Playtika-Hostpro United 2" є фаворитом у матчі з "Colibo United", продовжать футзальні баталії матч сусідів по турнірній таблиці: "Astound United" - "MLSDev United", а завершать тур центральним протистоянням "Infopulse United" та "TECHNO United.

Colibo United - Playtika-Hostpro United 2(17 березня. 12:00. СК "Термінал")

Третій тур розпочнуть колективи, що по різному розпочали поточний сезон. Наразі команди займають повністю протилежні місця у турнірній таблиці: “Colibo United” - останнє, а “Playtika-Hostpro United 2” - перше. Цей факт робить номінальних гостей беззаперечними фаворитами зустрічі.
Номінальні господарі у цьому сезоні зіграли лише одну гру у якій поступились з мінімальним рахунком “Astound United”. Їх суперники вже зіграли два поєдинки, де не знали гіркоти поразок. У першому турі вони зіграли у нічию з “Infopulse United”, а у минулому турі здобули впевнену перемогу над кривдниками “Colibo United” у першому турі.
Артем Ткачук: “Colibo United”:
“Суперник солідно провів попередній тур, та і формат заявки команди цікавий. Недооцінкою уже давно не керуємось, а ретельно гутуємось до кожного поєдинку. Арбітрам - об'єктивності, командам - адреналіну, глядачам - видовища.”
Володимир Огнивко, “Playtika-Hostpro United 2”:
“Щоб хто не говорив та ця гра не буде легкою прогулянкою, адже команда суперника прагнутиме дати бій і забрати очки. Звичайно хочеться перемогти! Тому ми серйозно налаштовуємося на гру.”
Astound United - MLSDev United(17 березня. 13:00. СК "Термінал")
Далі у програмі третього туру матч між колективами, що знаходяться поруч у турнірній таблиці. Обидва колективи у цьому сезоні вже зуміли здобути перемогу та зазнати поразки.
“Astound United” у першому турі здобув важку вольову перемогу над “Colibo United”, а у другому турі без шансів поступився “Playtika-Hostpro United 2”. Для їх суперників перший тур став недвалим через поразку від “Brain Computers United”, але вони сповна реабілітувались у другому турі, де здобули вікторію над міцним “Infopulse United”.
Зважаючи на це, фаворитом зустрічі назвати можна все ж “американців”, які показують яскраву комбінаційну гру та нав’язують рівну боротьбу у кожному матчі. Переможець матчу може закріпитись у когорті лідерів тому кожен з колективів буде прагнутиме це зробити. Але переможцем вийти може лише один.
Infopulse United - TECHNO United (17 березня. 14:00. СК “Термінал”)
Завершать тур, центральним матчем колективи Олександра Господарця та Миколи Васильчука.
Номінальні гості у минулому турі яскраво провели свій дебютний поєдинок у цьому сезоні та здобули заслужену перемогу над “Brain Computers United”. Цим самим колектив залишається єдиною командою у лізі, яка не втратила жодного залікового пункту.
Для “Infopulse United” початок сезону важко назвати вдалим. У першому турі колектив зіграв внічию з одним із фаворито ліги - “Playtika-Hostpro United 2”, а другий тур став менш вдалим: мінімальна поразка від тогорічних бронзових призерів “MLSDev United”.
Спрогнозувати хід та результат майбутньої зустрічі важко: з однієї сторони вдалий старт сезону від колективу Миколи Васильчука, а з іншої великий потенціал команди Олександра Господарця. Хто все ж зможе переграти суперника - дізнаємось за кілька днів.
Олександр Господарець, “Infopulse United”:
“На жаль, нам не вдалось перемогти в останньому матчі: реалізація своїх моментів бажає бути кращою, також значні проблеми в обороні.
Перемогти буде дуже важко, зважаючи ще й на те що в минулому сезоні ми програли нашому майбутньому супернику, який хоч і не показує змістовного футболу, але необхідного результату досягає.
Ми продовжимо грати в своєму стилі, та спробуємо домінувати в кожній частині поля і сподіваємось холоднокровність в реалізації та робота над помилками в обороні допоможе здобути перші 3 очки в новому чемпіонаті.”
Микола Васильчук, “TECHNO United”:
“В наступному турі граємо з “Infopulse United”, достатньо швидкою та технічною командою, що впевнено грає з найсильнішими суперниками, тому налаштовуємось на важку боротьбу та динамічну гру.”
Обсуждение новости:«Junior ліга. 3 тур. Шанс закріпитись у когорті лідерів для ряду колективів.»