1 TECHNO United 2 4
2 Astound 2 4
3 Colibo United 2 0
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

"MLSDev United" та "Playtika-Hostpro United 2" на вершині турнірної таблиці. На третю позицію підіймається "Astound United"!

MLSDev United - Colibo United 4:4

Відкривали четвертий тур junior ліги колективи з різних частин турнірної таблиці. Перед матчем господарі займали другу позицію у лізі, а їх суперники — замикали перегони.
Зустріч розпочалась з паритетної боротьби, яка зумовила мінімум гольових моментів. Команди нав’язували боротьбу на кожному клаптику поля, що згодом перейшло у дещо грубі дії з боку обох колективів.
Все ж відкрити рахунок вдалось господарям наприкінці першого тайму. Вдало розіграний кутовий став запорукою результативного удару Гуцаленка, який з близької відстані переправив м’яч у сітку.
Початок другого тайму нагадував сценарій першого. При такому ході подій команди довго не могли змінити рахунок. Здійснити бажане вдалось “американцям” ближче до середини тайму. Реалізувати момент вдалось знову після стандарту: Моначинський виконував прострільну передачу на дальню стійку, але у прагненні її перехопити Холявко зрізав м’яч у власні ворота. Через три хвилини третій м’яч для своєї команди забив Гуцаленко, завершивши стрімку контратаку.
Скоротити відставання у рахунку зумів Сошинський, який ударом з далекої відстані застав зненацька Яворовича, який вважав, що м’яч не потрапить у площину воріт. Через дві хвилини відставання у рахунку “Colibo United” стало мінімальним. У невимушеному епізоді Гуцаленко отримав другу жовту картку, за який було призначено вільний удар поблизу воріт. Після розіграшу Ткачук точним ударом забиває другий м’яч своєї команди у цій зустрічі.
Після цього гості заграли активніше та перейняли ініціативу до своїх рук. Забити не вдавалось, а у відповідь пропустили контратаку, яка збільшила їх відставання від опонентів: результативним ударом відзначився Моначинський. Це сталось за хвилину до закінчення зустрічі й, здавалось, на цьому переможець зустрічі вже визначний.
Але доля у цей день вирішила по іншому. Одразу після пропущеного голу комбінація за участі трьох гравців гостей була завершена Ткачуком ударом у порожні ворота, а ще через кілька миттєвостей, перехоплення у центрі поля призвело до дальнього удару Холявка, який встановив паритетні 4:4 та приніс перше очко у цьому сезоні для “Colibo United”.

Brain Computers United - Infopulse United 4:4

Сусіди по турнірній таблиці продовжили ігровий день четвертого туру. Як і у минулому сезоні команди розписали багатольову нічию у матчі між собою.
Розпочались баталії з голу Господарця, який зупинив м’яч у штрафному майданчику та дещо замешкавшись все ж переправив м’яч у сітку. Як тільки господарі почали гру з центра поля слідував удар Байдалюка зі своєї полини поля, який досяг цілі, затетівши у ворота від стійки воріт.
Не проходить і хвилини як рахунок на табло вже світився на користь колективу Андрія Поліщука: Бабак точним ударом завершив розіграш шкіряного з ауту. Набравши шалену ходу гравці у синіх футболках одразу подвоїли свою перевагу: Бабак вдало підправив м’яч після добивання з середньої відстані.
Після цього прийшла черга забивати гравцям “Infopulse United”, які через хвилину скоротили відставання зусиллями Горобея, що точно пробив вже в порожні ворота.
Після цього команди взяли паузу до самого завершення першого тайму, коли Господарець після пасу партнера встановив рахунок 3:3 перед самою перервою.
Другий тайм розпочався з забитого м’яча у виконанні Бабака, який своїм ударом реалізував шанс після розіграшу з кута поля.
Далі стався момент зовсім не властивий змагання серед ІТ-шників. Після боротьбі біля лицевої лінії сталась сутичка, наслідком якої стали дві червоних картки для Байдалюка та Рижука, які пропустять через це наступні два матчі.
Розв’язка зустрічі прийшла на його останній хвилині. Господарець взявся виконувати шестиметровий “вирок”, який сам і заробив. Точний удар встановив остаточний рахунок 4:4, який додав до скарбнички команд по одному заліковому пунктові.

TECHNO United - Astound United 3:7

Останній матч у рамках четвертого туру розпочався дуже активно. Вже на другій хвилині зустрічі Бура вчасно зумів пробити серед кількох захисників та вивів господарів уперед у цьому матчі.
Перевага у рахунку трималась рівно одну хвилину поки Кочетов, скориставшись передачею від Зубрія, вразив порожні ворота суперників. На п’ятій хвилині рахунок вже “горів” на табло на користь колектива Олександра Волкова: Перепелиця здавалось втратив момент для удару, але звільнившись від опіки, другим темпом все ж вразив ворота Онуфрієва.
Згодом “TECHNO United” отримав шанс встановити паритет у рахунку. За гру рукою Гаманюком у штрафному майданчику було призначене пенальті. Окрім того за це порушення йому було показано червону картку. Все ж пожертва Сергія стала у пригоді для команди: шестиметровий удар не був реалізований.
За кілька хвилин до перерви перевага команди у помаранчевих футболках стає переконливою. Кілька гравців “Astound United” швидко перейшли у атаку після перехоплення у центрі поля, де Зубрій вдало завершив її.
Ще один шанс скоротити відставання суперникам подарував Безбородов, який сфолив у своєму штрафному майданчику. За це був призначений другий шестиметровий удар у цьому матчі у ворота “Astound United”. Але фортуна цього дня була не на боці колективу Миколи Васильчука: другий пенальті також не був реалізований.
У другому таймі колектив Олександра Волкова повної мірою покарав опонентів за нереалізовані моменти у першому таймі. На старті тайму Кочетов чудовим ударом з розвороту у дальній верхній кут записав своє прізвище до голеадорів - 4:1.
Через кілька хвилин Онуфрієв у прагненні врятувати свою команду від голу залишив межі штрафного майданчику, де зіграв рукою. Вирок арбітра - червона картка та вільний удар поблизу воріт “TECHNO United”, який на щастя для них не був реалізований.
Проходить кілька хвилин і рахунок на табло знову двічі збільшився на користь “Astound United”. Спочатку Перепелиця вдало знайшов момент для удару та надіслав м’яч у кут воріт, а згодом Станістав знову відзначився, вдало реалізувавши вихід віч-на-віч.
Наприкінці зустрічі активізувались підопічні Миколи Васильчука. Молючнюк завдав удару з далекої відстані та через помилку голкіпера суперників скоротив відставання у рахунку. Ще через кілька миттєвостей Синіцин продемонстрував свою майстерність та обіграв суперника поблизу вородінь опонентів та з лівої ноги вправно реалізував свій шанс.
Фінальну крапку у матчі поставив Кочетов. Сергій вдало підключився до атаки та отримав передачу прямо перед голкіпером, обіграти якого у цьому епізоді йому було не важко.
Підсумок матчу: 3:7 на користь “Astound United”, які піднімаються завдяки перемозі на третю позицію у лізі.
Обсуждение новости:«Junior ліга. 4 тур. Колективи Володимира Огнивка та Володимира Мельникова ділять лідерство у junior лізі»