Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Колектив Романа Лиги, здійснивши камбек, здобуває три очки у матчі з "AUTO.Ria.com". Завдяки перемозі над 20minut.ua United, Spilna Sprava United впритул приблизилась до колективу Романа Дячука.

Playtika-Hostpro United - ONSEO United 8:4

З перших хвилин звітного поєдинку підопічні Ярослава Гуменюка крокували до своєї першої перемоги у сезоні. Так на другій хвилині рахунок у матчі став відкритим: Колодій, обігравшись зі своїм капітаном, точно пробив поміж ніг голкіпера суперників вивівши свою команду вперед.
Через дві хвилини вже сам Ярослав забиває ефектний м’яч п’ятою після розіграшу з-за бокової лінії - 2:0.
Відіграти один м’яч дозволила чудова гра на виході Підвашецького, який перехопив м’яч та вивів Павлова сам на сам. Дмитро зробив паузу перед ударом та точно вразив ворота Козлова.
Але цей гол не засмутив господарів, які дуже швидко повернули собі комфортну перевагу. Гуменюк з партнерами впевнено розіграли комбінацію перед воротами Підвашецького, де капітан зумів результативно завершити її.
На цьому голи у першому таймі завершились і на перерву команди пішли за мінімальної переваги “пурпурових”.
У другому таймі після декількох хвилин після його старту підопічним Павлова вдалось скоротити відставання до мінімуму. Машорчак поблизу воріт суперників вправно витримав паузу та невідпорно пробив у площину воріт - 3:2.
Все ж зрівняти рахунок не вдавалось. Напрочуд, згодом “Playtika-Hostpro United” знову зуміла провести результативну атаку. Гуменюк вдало обіграв кількох опонентів, але останній відібрав у нього шкіряного, який відлетів на Липинського, який в один дотик від точно пробив у площину воріт.
Наступний м’яч знову на свій рахунок записав капітан господарів. Ярослав вдало зіграв у атаці, дозволивши Підвашецькому залишити порожні ворота, які нападник безперешкодно вразив. Через миттєвості в ідентичному епізоді логічне завершення атаки продемонстрував Затравкін, який дочекавшись передачі на куті штрафного майданчика з гострого кута переправив м’яч у сітку.
Скоротити відставання зумів Машорчак після перехоплення у центрі поля та швидкого переходу в атаку: Віталій перед порожніми воротами відгукнувся на передачу партнера.
Наприкінці матчу команди грали у відкритий футзал, який зумовив ще не один м’яч у ворота обох команд. На голи Гуменюка, який перекинув Підвашецького, що перелаштувався на гру з п’ятим польовим, та Богачука, який завершив контратаку своєї команди, відповів Рудик, що у боротьбі з захисником та голкіпером вийшов з дуелі переможцем: 4:8 - перша перемога для “Playtika-Hostpro United”, які повертаються у боротьбу за фінальний матч сезону.

20minut.ua United - Spilna Sprava United 2:3

Надзвичайно рівний поєдинок продемонстрували колективи Олега Горобця та Сергія Овчинникова у рамках поточного туру.
Перший тайм проходив за сценарієм гостей, які відкрили рахунок на сьомій хвилині зусиллями Гречанюка, який спочатку перехопив передачу суперника, а згодом сам реалізував більшість на половині поля опонентів.
За п’ять хвилин рахунок подвоївся: Петлінський виконав передачу на Тарасюка, який вправно відтіснив захисника та гарматним ударом під дальню стійку не залишив жодного шансу голкіперу “20minut.ua United”.
У другому таймі вже активізувались “медійники”, які почали активніше діяти в атакувальних діях. Гусак, Оксимчук та нарешті Юхнич на трьох створили гол, який подарував надію на порятунок для їх колективу.
За для досягнення паритетного рахунку глядачам довелось очікувати ще п’ять хвилин. Голуб з другого разу зумів виконати передачу в глибину карного майданчика “спільників”, звідки Оксимчук точним ударом під поперечину зрівнює рахунок у матчі.
Матч потроху йшов до свого завершення. Здавалось паритетний рахунок зафіксує фінальний свисток, але у гру вступив “джокер” колективу Сергія Овчинникова. Петлінський після розіграшу з-за бокової точним ударом вразив ворота Кармика та приніс мінімальну, але таку важливу перемогу для “Spilna Sprava United”, яка завдяки цьому порівнялась очками з “AUTO.RIA.com”.

AUTO.RIA.com - Ciklum United 4:5

Завершував програму п’ятого туру цікавий матч, який по праву можна назвати матчем туру.
У дебюті зустрічі “медійники” виходять вперед зусиллями свого капітана, який виконував передачу з кутового вздовж лицевої лінії, але від голкіпера “Ciklum United” м’яч потрапив до власної сітки воріт.
Такий рахунок тримався на табло доволі довго. Лише на дванадцятій хвилині інший капітан команди: Роман Лига зумів відіграти пропущений на початку зустрічі м’яч. Він вчасно опинився у потрібному місці та переправив м’яч у порожні ворота після передачі іншого Романа: Мовчана.
Згодом вже “медійники” були у ролі наздоганяючих. Антіпов у боротьбі за підбирання вдало випередив захисника та швидко знайшовши момент для удару переправив м’яч у вільний кут воріт.
У другому таймі, як личить капітану, Дякую встановлює паритет у рахунку після перехоплення у центрі поля через невдалий обіграш у нападі від суперників. Роман обіграв двох захисників та направив м’яч мимо голкіпера.
За кілька хвилин знову Роман виводить свою команду вперед. Він знайшов простір за спинами захисників та, отримавши передачу, показав на всі 100% як він вміє реалізовувати такі моменти.
Колектив Романа Лиги ринувся відігруватись, але йому це не вдавалось довгий час. Напрочуд, захопившись атакувальними діями, вони знову пропустили м’яч від своїх опонентів. Янчевський з партнером опинились двоє на побаченні з Паламарчуком та не залишили голкіперу жодного шансу врятувати ситуацію.
Все ж після пропущеного голу “Ciklum United” зумів відігратись і доволі швидко. За хвилину Краковецький і Мовчан вдало розіграли стандарт біля воріт Перепелиці з точним ударом у кут Романа, а ще через хвилину через передачу на “стовпа” Мовчан зрівнює рахунок у матчі - 4:4!
Після цього гра дещо заспокоїлась до останньої хвилини зустрічі, яка стала дуже насиченою на гольові нагоди. Близько за хвилину до закінчення матчу Лига з Антіповим нав’язали боротьбу на чужій половині майданчику та перехопили м’яч. Олексій пробивав по воротах, але м’яч відскочив до Лиги, який з близької відстані забиває такий потрібний для свого колективу м’яч!
Але врятувати матч за кілька секунд до закінчення міг капітан “медійників”, який взяв на себе відповідальність виконати дабл-пенальті, який було призначено за шостий командний фол “картатих”. Удар Дячука на себе взяла стійка, цим самим давши зрозуміти усім присутнім, що саме “Ciklum United” у цей день покладе до командної скарбнички таких важких три очки.
Обсуждение новости:«Senior ліга. 4 тур. "Ciklum United" додає до свого активу надзвичайно важкі три очки»