1 TECHNO United 2 4
2 Astound 2 4
3 Colibo United 2 0

Playtika-Hostpro United 2 беззаперечно очолює турнірну junior ліги

Колектив Володимира Огнивка збільшує перевагу над групою опонентів, що розмістились надзвичайно щільно у турнірній таблиці.

Colibo United - TECHNO United 3:9

Вже на старті матчу голкіпер господарів після дальнього удару виймав м’яч з сітки воріт. Такий початок суттєво вплинув на хід матчу, де одразу “TECHNO United” отримали перевагу та з часом тільки її розвивали.
На п’ятій хвилині підопічним Миколи Васильчука вдалось знову засмутити опонентів. Розіграш від бокової лінії дозволив вивести Буру на ударну позицію, де останній точно пробив з-під захисника.
Рахунок до переконливого згодом довів Вознюк, завдяки індивідуальній майстерності. Ігор протягнув м’яч через пів майданчика та більярдним ударом додав своє ім’я до списку голеадорів.
Перед перервою один м’яч все ж вдалось відквитати підопічним Артема Ткачука. Піймавши суперників на контратаці, двоє партнерів вийшли на оперативний простір. У цьому моменті захиснику довелось порушити правила у своєму штрафному майданчику, за що арбітр вказав на шестиметрову відмітку. Пенальті чітко реалізував капітан команди та, цим самим, скоротив відставання своєї команди.
У другому таймі гра вирівнялась. Так, до його середини глядачі голів так і не побачили. Інтригу у матч приніс ще один одинадцятиметровий, право на який знову заробили номінальні господарі. Капітан команди знову був точний та зробив відставання своєї команди мінімальним.
Повернути комфортну перевагу у рахунку для “технарів” одразу зумів Вознюк, що точно пробив у кут воріт після метушні у штрафному майданчику. Після цього “Colibo United” великим силами пішли уперед та почали потрапляти на контратаки опонентів. Так, тричі Бура, Вознюк та Молочнюк вдало завершували атаки своєї команди після таких випадків, на що опоненти відповіли лише одним точним ударом, знову ж таки від свого капітана.
Перемога “TECHNO United” дозволила їм розміститись на відстані одного очка від другої позиції, залишивши “Colibo United” у підвалинах турнірної таблиці.

Astound - Brain Computers United 2:5

Продовжив матч сонячного недільного дня матч між сусідами по турнірній таблиці. Для колективу Андрія Поліщука цей матч був у певному плані вирішальним у перспективах боротьби за четвірку найсильніших.
Саме вони почали активніше звітну зустріч. Вже на п’ятій хвилині Бабак відкрив рахунок у матчі, завдяки удару з середньої відстані. Багато у чому Микола має завдячувати Тищуку, який вдало перед ударом пробіг біля воротаря, дезорієнтувавши його.
За хвилину Бабак оформлює дубль, на цей раз, після точного удару при розіграші кутового. Такий рахунок протримався до останньої четверті ігрового часу першого тайму. Тоді Перепелиця, увімкнувши шалену швидкість, обійшов захисників та, випередивши голкіпера, переправив у дотик м’яч у порожні ворота.
Все у першому таймі Бабаку судилось оформити хет-трик. Прикра помилка захисника при передачі обернулась миттєвим розіграшем від опонентів, де Микола замикав передачу ударом у порожні ворота: 1:3 перед перервою.
У другому таймі справи для команди Олександра Волкова стали зовсім кепськими після пропущеного голу від Рубіна. Михайло після недодачі від партнера при розіграші з кута поля ударом від дальньої стійки подарував команді комфортну перевагу.
На цьому команди взяли гольову паузу до самої кінцівки матчу. Тоді Перепелиця, у схожому моменті на гол Рубіна, дещо скоротив відставання, але всього на хвилину, поки Байдалюк не зняв павутину з дев’ятки воріт “Astound”, встановивши остаточні 2:5 на користь своєї команди.
Ця перемога дозволила піднятись “Brain Computers United” на другу сходинку, випередивши за додатковими показниками “MLSDev United”. Колектив Олександра Волкова після цієї гри опустився на четверту позицію, але відстань до команд попереду мінімальна.

Playtika-Hostpro United 2 - MLSDev United 8:1

Матч туру цього разу не виправдав покладених на нього надій. Попри те, що між собою зустрічались колективи, які перед туром посідали першу та другу позиції, рівного протистояння на майданчику СК “Термінал” глядачі не побачили.
Старт зустрічі все ж був паритетним. Обидва колективи створювали свої нагоди, але відзначитись нікому не вдавалось. Все змінилось після екватору першої половини, коли рахунок було відкрито зусиллями Слободянюка. У дуже простому епізоді Ярослав не сильним, але точним ударом змусив голкіпера суперників капітулювали після розіграшу кутового.
За кілька хвилин той же Ярослав подвоює перевагу у рахунку. Він спочатку не зумів пробити серед оточення захисників, але другим темпом, підхопивши м’яч, обігрався у “стінку” з партнером та вразив порожні ворота.
Наприкінці тайму рахунок став 3:0 після дальнього удару Сороки. Борка вдало відволік увагу голкіпера на себе, та м’яч безперешкодно потрапив до сітки воріт.
Другий тайм розпочався знову з невдачі для “американців”. Ломоносов вирішив завдати удару з середньої відстані з яким Яворович не зумів справитись, переправивши м’яч собі у ворота.
Розуміючи, що суперник сьогодні далеко не в оптимальних кондиціях, господарі продовжили свої атакувальні дії. Згодом Борка відзначився результативним ударом, завдяки сильному удару з гострого кута. Він вчасно зіграв на добиванні після потрапляння м’яча у перекладину від удару Проданця. За кілька хвилин Микола оформлює дубль, знову бувши першим на добиванні, цього разу після удару Дубового.
Сьомий м’яч у ворота суперників записав на свій рахунок Ломоносов. Микола вчасно увімкнув свою швидкість та випередив усіх після рикошету, при довгій передачі від захисника опонентів, та гарматним ударом надіслав м’яч у сітку воріт.
Після цього прийшла черга відзначитись голом номінальних гостей. Голкіпер довгим вкиданням знайшов Моначинського, який прийняв м’яч на груди, та ударом з розвороту записав до свого активу єдиний м’яч команди у цьому матчі.
Останньою крапкою у матчі став гол Дубового, який на паузі прибрав голкіпера та захисника, а потім проштовхнув між ними шкіряного у сітку суперників: 8:1 та “Playtika-Hostpro United 2” продовжує одноосібно тримати лідерство у junior лізі.
Обсуждение новости:«Playtika-Hostpro United 2 беззаперечно очолює турнірну junior ліги»