Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

"Ciklum United" нарощує свою перевагу, колектив Сергія Овчинникова підіймається на другу позицію, а "Playtika-Hostpro United" вперше у трійці лідерів.

Playtika-Hostpro United - 20minut.ua United 5:2

Відкривали останній тур першого кола у senior лізі колективи Ярослава Гуменюка та Олега Горобця. До цього матчу колективи розділяло лише два очки в турнірній таблиці, тому матч обіцяв пройти у паритетній грі. Так і сталось: інтрига у цьому матчі зберігалась до останніх хвилин зустрічі.
Розпочалось все з курйозного голу від господарів. Затравкін з партнером швидко розіграв м'яч після порушення правил та дальнім ударом у кут воріт відкрив рахунок у матчі. У цей час вся команда “медійників” зупинилась, дозволивши безперешкодно відзначитись опоненту.
За хвилину паритет у рахунку було встановлено зусиллями Гусака. Олександр із партнерами провів показову атаку, де завдяки точним передачам партнери залишили його одного перед порожніми воротами.
На екваторі тайму вийти вперед вдалось знову підопічним Ярослава Гуменюка після шестиметрового удару, який був призначений за фол від голкіпера суперників.
У дебюті другого тайму рахунок знову змінився на користь номінальних господарів. Затравкін підхопив м’яч, який невдало прийняв опонент та одразу пробив у площину воріт. Удар був дещо несподіваний тому голкіпер не зумів відбити його.
Після пропущеного голу “медійники” не знітились та втілили свої зусилля у ще один забитий м’яч. На цей раз усіх зненацька застав Юхнич, що після відскоку від захисника, першим був на добиванні та точно покотив м’яч у ближній до Козлова кут.
Мінімальна перевага “Playtika-Hostpro United” трималась аж до останньої чверті другого тайму. Пішовши великим силами в атаку колектив Олега Горобця забув про захист та наразився на контратаку, де Колодій вийшов на побачення з голкіпером та красиво підсік м’яч над голкіпером.
Через хвилину той же Колодій встановив остаточний рахунок зустрічі. Він скористався тим, що голкіпер виніс м’яч прямо йому в ноги, наблизився до воріт та сильним ударом не залишив шансів врятувати команду у цьому епізоді.
5:2 - перемога, що дозволяє вперше у сезоні колективу Ярослава Гуменюка піднятись у чільну трійку.

ONSEO United - Ciklum United 0:10

Другий матч у рамках п’ятого туру приніс дещо несподіваний результат для обох колективів, що змагались між собою. Перед матчем колектив Романа Лиги був фаворитом зустрічі, але схожого підсумкового рахунку ніхто не очікував.
Рахунок у матчі був відкрито доволі швидко: Величко скористався розрізною передачею Мовчана та у дотик переправив м’яч у сітку воріт. Це сталось на третій хвилині матчу.
Згодом Мовчан записав другу результативну передачу на свій рахунок. Після передачі свого тезки та за сумісництвом капітана команди, він елегантно п’ятою переправив м’яч на Герегу, який сильним ударом не залишив шансів Підвашецькому - 0:2 на п’ятій хвилині зустрічі.
Після цього гра дещо заспокоїлась та команди перемістили гру у центр поля. Хороший момент був у “смугастих” щоб скоротити відставання після стрімкої атаки, яку розпочав Підвашецький, але у цьому моментів на висоті був Паламарчук.
Наприкінці тайму знову активізувались “картаті”. Краковецький дограв епізод до кінця та, виборовши м’яч у Підвашецького, закотив його до порожніх воріт. Через хвилину успіх святкував Кицюк. Дмитро, який вдало приєднався до атаки, ударом у ближній кут, довів рахунок до 0:4 на користь своєї команди.
Другий тайм нічим не відрізнявся від першої половини. Першим номером діяли гравці “Ciklum United”, а їх опоненти прагнули відігратись на контратаках.
Вже на його початку чудова комбінація вдалась Мовчану та Величку. Роман довгою передачею знайшов Валентина біля воріт суперників, який повернув у дотик м’яч на партнера, після чого слідував точний, а головне результативний удар шостого номера.
Наступне взяття воріт черговий раз у матчі зумовив результативний пас від Мовчана. Роман вкотре п’ятою зіграв неординарно біля чужих володінь, цим самим дав можливість Лизі, що залишився один перед воротами, відзначитись забитим м’ячем.
На досягнутому дует Романів не зупинився та на екваторі другої половини вони реалізували ще одну атаку. Мовчан перехопив м’яч після передачі захисника та зробив передачу вздовж лицевої лінії. На неї відгукнувся Лига, удар якого спершу взяла на себе стійка, але з другого разу м’яч опинився у сітці воріт.
Проходить дві хвилини, як Величко записує другий м’яч на свій рахунок у цьому матчі. Зробив він це дуже легко, отримавши передачу від свого капітана та спокійно, залишившись сам перед порожніми воротами, реалізував свій шанс.
Згодом Кицюк, за прикладом свого партнера, також оформив дубль у звітному матчі. Дмитро першим був на підбиранні та, обігравши на замахові захисника, точно надіслав м’яч у кут воріт.
Крапку у матчі поставив Краковецький. Володимир отримав м’яч на десятиметровій відмітці та не сильним ударом надіслав м’яч у кут, де Величко завадив голкіперу зреагувати на цей удар. Результат: десятий м’яч у цій зустрічі побував у сітці воріт “ONSEO United”.

Spilna Sprava United - AUTO.RIA.com 5:1

Центральний матч туру проходив між командами, які до туру займали третю та другу позицію у турнірній таблиці senior ліги. Гра розпочалась з неабиякою боротьбою за кожен клаптик поля. Гравці нізащо не хотіли поступатись, розуміючи, що від результату цього матчу залежить підсумковий успіх команди у чемпіонаті.
Зважаючи на таку боротьбу на майданчику, у першому таймі глядачі побачили лише один забитий м’яч у виконанні колективу Сергія Овчинникова. Гуліватенко та Тарасюк кілька разів обігрались між собою, після чого Віталій опинився на вигідній позиції, звідки пробив у площину воріт. Удар Перепелиця парирувати не зміг, тому його команда була змушена розпочинати з центру поля.
Після цього колектив Романа Дячука у першому таймі мав не одну згоду відзначитись, але ударам його колег не вистачало точності після чудових комбінацій.
У другому таймі команди стали більш розкуті та порадували вболівальників великою кількістю забитих м’ячів. Здебільшого, реалізовувати свої моменти вдавалось “Spilna Sprava United”, які потроху нарощували свою перевагу.
Справу розпочав Тарасюк впевнено реалізувавши пенальті, що було призначено арбітром за гру рукою, а за кілька хвилин Гаврищук, виборовши м’яч у кількох захисників, сильним ударом у верхній кут відзначився реалізацією.
Наприкінці матчу перевага господарів стала більш ніж переконливою. Гуліватенко продемонстрував свій дриблінг біля воріт Перепелиці та виконав передачу на Шелеста, який не довго думаючи завдав сильного удару під саму стійку воріт на який голкіпер вчасно не зумів зреагувати.
За хвилину до завершення ігрового часу рахунок до розгромного довів Гаврищук. У моменті, що не передвіщав нічого небезпечного, Максим обіграв захисника та дальнім ударом встановив рахунок 5:0 на користь своєї команди.
Але коли до кінця матчу залишались лічені секунди “медійники” зуміли забити й свій м’яч у сітку Овчинникова. Це їм вдалось після невдалої передачі Петлінського, м’яч після якої потрапив у опонента та відлетів до Балицького, що з близької відстані точно потрапив у вільний кут воріт.
Перемога 5:1, яка дозволяє колективу “Spilna Sprava United” піднятись на другу позицію у лізі, залишивши “медійників” за чільною трійкою.
Обсуждение новости:«Senior ліга. 5 тур. Боротьба за путівку у фінал з кожним матчем тільки загострюється»