Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Ciklum United за крок до потрапляння у фінал!

Перемога над колективом Дмитра Павлова дає змогу збільшити гандикап від переслідувачів та майже гарантувати вихід у фінал.

20minut.ua United - Playtika-Hostpro United 4:4

Рахунок у матчі вже було відкрито у його дебюті. У простому епізоді, при розіграші з-за бокової лінії, слідувала передача на дальню стійку від Колодія. У боротьбі за позицію ніхто шкіряного не торкнувся і він закотився у дальній кут воріт.
За кілька хвилин на табло вже “горіли” паритетні цифри. Юрій Попенко “розхитав” захисника та виконав приховану передачу на свого капітана, який у дотик переправив м’яч у сітку.
Далі колективи взяли гольову паузу, щоб активізуватись наприкінці тайму. За хвилину до перерви Гуменюк забиває неймовірно красивий м’яч після передачі партнера, чудово перекинувши голкіпера, який прагнув нівелювати загрозу від нападника.
Перевага у рахунку протрималась рівно хвилину, поки Гусак з другої спроби не надіслав м’яч у сторону воріт Козлова, де шкіряний потрапив у Липинського та залетів під ближню стійку - 2:2!
У другому таймі для обох колективів потрібно було починати все спочатку. Гравці довго шукали шляхи до воріт суперників, поки на екваторі тайму Липинський не реабілітувався за минулий пропущений м’яч. Богдан отримав передачу від свого капітана та швидко завдав удару у площину воріт, який став результативним.
Через хвилину успіх знову святкували підопічні Горобця. Юрій Попенко, якого колектив придбав у міжсезоння, починаючи з центру поля, обійшов трьох гравців суперника та сильним ударом вкотре зрівняв рахунок у цьому матчі.
Проходить ще хвилина і шальки терезів знову схилились на користь “Playtika-Hostpro United”. Цього разу результативним ударом відзначився Колодій, що логічно завершив сольний прохід Гуменюка.
Все ж у такому шаленому матчі повинна була статись відповідна кінцівка. На останніх секундах зустрічі затяжна атака “медійників” обернулась ударом з середньої відстані від Костика, який прийшовся точно в ціль - 4:4!
Втрата очок для номінальних гостей дозволила обійти їх у турнірній таблиці колективу Романа Дячука, а для “медійників” нічийний результат залишив шанси на нагороди у цьому сезоні.

Ciklum United - ONSEO United 7:4

Наступним матчем стало протистояння колективів з різних куточків турнірної таблиці.
Не встигли колективи увійти у матч, як рахунок вже було відкрито. Малеваний зупинив м’яч поблизу воріт Паламарчука та дещо пригальмувавши розвиток атаки точно й сильно пробив під дальню стійку.
Такий початок приголомшив “Ciklum United”, які одразу взяли м’яч під свій контроль й затисли опонентів на їх половині майданчику. Час йшов, а реалізувати бодай один зі створених моментів у них не вдавалось.
Встановити паритет у рахунку вдалось лише наприкінці першої двадцятихвилинки. Гра через “стовпа”, яким виступив Антіпов вдало зіграла в одному з моментів. Олексій відіграв захисника та дозволив Мовчану завдати удару по воротах, де м’яч після рикошету від захисника залетів до сітки воріт.
Цей гол дав додатковий поштовх атакувальним діям та згодом Роман, знову після передачі Антіпова, з-під захисника забиває другий м’яч у зустрічі, а на останніх секундах тайму замикає прострільну передачу від Величка.
Другий тайм проходив повністю за переваги “Ciklum United”. У його дебюті Мовчан оформлює покер, після передачі головного асистента команди: Антіпова. Через три хвилини довга передача від Паламарчука знаходить Краковецького, який вдало зупинив м’яч грудьми та в дотик переправив м’яч у сітку.
Згодом гра вирівнялась та гольові моменти лише інколи виникали біля воріт кожної з команд. У одному з них голкіпер “картатих” зазнав прикрої травми, чому не зумів далі продовжити гру. Його місце у воротах зайняв Краковецький.
Не зважаючи на це, господарі ще двічі зуміли відзначитись у воротах Підвашецького. За п’ять хвилин до завершення матчу Мовчан знову записує м'яч на свій рахунок, замкнувши передачу з флангу, а через хвилину Антіпов, здійснивши рейд через увесь майданчик, додав і свою реалізацію до активу команди.
Здавалось матч підходить до свого завершення, але у цей час активізувались “смугасті”. За дві хвилини ігрового часу вони зуміли тричі відзначитись у воротах суперників. Спершу Машорчак після передачі партнера з близької відстані вразив порожній кут воріт, за ним Гаврищук відзначився у схожому епізоді, а підсумував старання Машорчак, який обіграв голкіпера та закотив м’яч до порожніх воріт.

AUTO.RIA.com - Spilna Sprava United 3:2

Грою туру по праву можна назвати матч між колективами Романа Дячука та Сергія Овчинникова. Вони продемонстрували шалене прагнення досягти результату та прагнути до найвищих вершин.
Старт зустрічі був повністю за гостями. Вони вже на першій хвилині відкрили рахунок у матчі. Тарасюк, у боротьбі за позицію з захисником, пробивав по воротах, але з ударом справився Перепелиця. Добивання все ж досягло цілі, коли м’яч у сітку потрапив від стійки воріт.
Згодом Олександр міг подвоїти перевагу своєї команди. Він отримав передачу перед самим голкіпером, на замахові звільнився від його опіки й переправляв м’яч у порожні ворота. Перетнути лінію воріт шкіряному завадив захисник, який у шаленому підкаті перевів м’яч з-за бокову лінію.
Все ж саме з цього розіграшу було подвоєно рахунок. Петлінський зробив передачу вздовж лицевої лінії, де Гаврищук у падінні переправив м’яч у порожній кут воріт.
Коли перший тайм добігав до свого завершення рахунок у матчі вдалось змінити Балицькому. Євген вдало опинився на самоті біля воріт та без перешкод забив “гол у роздягальню”, який подарував надію на порятунок його команді.
Другий тайм проходив у боротьбі за кожен клаптик поля. За такого сценарію команди створювали невелику кількість моментів, які лише інколи завершувалась гостротою.
Активніше події почали розвиватись у другій половині тайму. Команди почали багато фолити, що раз за разом призводило до попереджень у складі обох команд. Один із таких моментів став шансом зрівняти рахунок. Балицький швидко встановив шкіряного після порушення правил та пробив точно під стійку воріт Овчинникова, який зовсім не очікував такого розіграшу.
Як годиться такого роду матчам його кульмінація настала за лічені хвилини до його кінця. “Медійники” отримали чисельну більшість при атаці, де Дячук знайшов передачею Балицького, який обробив м’яч та зумів обіграти у цьому епізоді капітана “Spilna Sprava United”. Цим самим Євген приніс вольову перемогу, яка дозволила порівнятись очками з суперником у турнірній таблиці!
Це означає, що найцікавіше у боротьбі за фінальний матч нас очікуватиме у завершальних турах групового етапу!
Обсуждение новости:«Ciklum United за крок до потрапляння у фінал!»