Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Junior ліга. 2 тур. Яка з команд закріпиться на верхівці турнірної таблиці?

Junior ліга. 2 тур. Яка з команд закріпиться на верхівці турнірної таблиці?

Другий тур - шанс для кожної з команд здобути впевненість у своїх силах. Які з команд зможуть це зробити, а яких чекає розчарування? Дізнаємось вже у суботу на паркеті СК "Термінал"!

Infopulse United - TECHNO United (20 жовтня, СК "Термінал", 14:00)

Другий тур junior ліги розпочнеться протистоянням колективів, що зараз знаходяться поруч у турнірній таблиці. Зважати на цей факт не варто по причині суперників у першому турі чемпіонату. “Infopulse United” зустрічались з тогорічним учасником senior ліги, а “TECHNO United” із дебютантом змагань.

Ці факти роблять беззаперечним фаворитом матчу номінальних господарів зустрічі, що без сумнівів будуть діяти у матчі першим номером, щоб покласти перші залікові очки у свою скарбничку та повертатись у звичну для них когорту лідерів своєї ліги.

“TECHNO United” лише входить у ритм змагань, тому для них головним завданням є адаптація, а будь-які залікові пункти здобуті в анонсованому матчі будуть успіхом для колективу Миколи Васильчука.

ONSEO United - Colibo United (20 жовтня, СК "Термінал", 15:00)

О 15:00 на поле вийдуть колективи, що у першому турі розписали паритетні рахунки зі своїми суперниками. Якщо “ONSEO United” втратили перемогу наприкінці зустрічі, перемагавши увесь ігровий час до цього, то “Colibo United” були як у ролі колективу, що наздоганяє у рахунку, так і навпаки.

Зважаючи на результати минулої гри у кращому настрої до гри підійдуть номінальні гості. У дебютному для себе матчі для них здобуття очок є гарним стартом, що додасть ігрового тонусу.

Для “смугастих” минула гра стала більше втратою двох залікових очок, чим здобуттям одного. У майбутньому матчі єдиним позитивним результатом для них стане перемога, для якої, без сумнівів, гравці зроблять все і навіть більше.

Дмитро Павлов, “ONSEO United ”:

“Перший матч зіграли не так, як того хотілось. Команда "Brain” показала характер та хороший результат. Наступний суперник - новачок у ІТ лізі: поки нічого не можу сказати про команду. Тому далі тільки перемоги та максимум у турнірній таблиці.”

Артем Ткачук, “Colibo United”:
“Деяких гравців команди-суперника знаю особисто, тому в жодному разі не можна недооцінювати команду в цілому: кожний може "зробити" гру. Особливу увагу варто буде приділити дуету Віталія Машорчака і Валентина Рудика. До кожної гри підходимо відповідально, тому для ONSEO у нас є свій "flash royal". А ось кому пауза між турами пішла на користь - покаже гра.”

Astound Commerce - Brain Computers United (20 жовтня, СК "Термінал", 16:00)

У другій половині ігрового дня на майданчик вийдуть колективи, перших з яких наразі лідирує у турнірній таблиці, завдяки впевненій перемозі у першому турі та “міцний горішок”, гравцям якого вдалось у минулому турі переломити хід зустрічі з більш іменитим суперником та здобути для себе перші залікові очки у новому сезоні.

Виділили фаворита у цьому протистоянні доволі важко, зважаючи на гру команд та їх результати у першому турі. З впевненістю можна сказати, що жоден з колективів не дозволить “легкої прогулянки” для свого суперника. Обидва колективи налаштовані лише на перемогу, щоб закріпитись у верхній частині турнірної таблиці.

Андрій Поліщук, “Brain Computers United”:

“Цікавий старт нового сезону. З нетерпінням чекаємо гри з цим суперником, перегляд їх гри в першому турі повної інформації не надав: чи то Astound настільки грізні, чи у TECHNO United гра не пішла :). Наша команда вже значно впевненіше себе почуває в порівнянні з весняним турніром. Ми хочемо показувати хорошу гру і набирати очки.”

MLSDev United - HostPro United (20 жовтня, СК "Термінал", 17:00)

Завершувати ігровий день будуть команди, що не перший рік беруть участь у чемпіонаті серед ІТ колективів міста. У минулому турі колектив Романа Колодія зробив перший впевнений крок для повернення до елітного дивізіону та на досягнутому зупинятись аж ніяк не збираються. Їх суперник у непростому поєдинку записав нічию до свого активу: по ходу зустрічі ведучи та поступаючись у рахунку.

Все ж фаворитом зустрічі є номінальні гості, що мають досвід виступів з найсильнішими колективами. У матчі на вістрі атаки зі своїм капітаном та голеадором Романом Колодієм вони повинні добряче проекзаменувати на міцність оборону своїх суперників. А яку тактику використає колектив “MLSDev United” для досягнення позитивного для них результату побачимо вже у суботу!

Роман Колодій, “HostPro United”:

“На момент нашої зустрічі з командою MLSDev United, вона тільки робила перші кроки в турнірі IT-liga. Наразі команда вже третій рік грає в даному турнірі і здобула необхідного для впевненої гри досвіду, але ми не будемо відштовхуватись від суперника, нам потрібно дивитись на свою гру і брати три очки. Бажаю нам і супернику чесної і коректної гри.”

Обсуждение новости:«Junior ліга. 2 тур. Яка з команд закріпиться на верхівці турнірної таблиці?»