Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

HostPro United здобуває чемпіонство у драматичній серії післяматчевих пенальті, завдяки своєму голкіперу, а MLSDev United виборює перші нагороди у своїй історії також завдяки серії шестиметрових ударів.

MLSDev United - Brain Computers United 2:2 п.п. 4:3

Відкривали ігровий день колективи, що виявились слабшими за своїх суперників у півфіналах junior ліги. Слід зазначити, що якраз завдяки перемозі над “Brain Computers” колектив Володимира Мельникова потрапив до стадії плей-офф ліги.
Команди розпочали гру доволі спокійно. Першу половину тайму команди діяли позиційно та без особливого ентузіазму. Перший гол у матчі у схожому стилі, коли кутовий призвів до взяття воріт. Моначинський пробивав після скидання партнера. М’яч торкнувся захисника та безперешкодно залетів в ближній кут воріт.
Зрівняли рахунок у матчі колективу Андрія Поліщука вдалось наприкінці першого тайму. Байдалюк промчався по флангові та здійснив передачу у центр штрафного майданчику, де зовсім спокійно Луценко переправив м’яч в один дотик між голкіпером та захисниками.
За підсумками першого тайму команди розпочали другу половину при паритетному рахунку. У дебюті тайму вже колектив номінальних гостей вийшов вперед. Байдалюк вправно розхитав захисника та з лівої ноги сильним ударом відправив м’яч у сітку.
Такий рахунок тримався на табло доволі довго поки Гуцаленко ударом із середньої відстані не зрівняв рахунок у матчі: 2-2 та до фінального свистка рахунок більше не змінювався.
На всіх очікувала серія післяматчевих пенальті. Перші три спроби в обох команд виявились вдалими. Все вирішилось на перших додаткових ударах. До м’яча підійшов Байдалюк та не зміг поцілити у ворота. Шанс принести “американцям” бронзу використав їх голкіпер, який реалізував наступний удар та вперше в історії приніс нагороди до копилки своєї команди!

ONSEO United - HostPro United 4:4 п.п. 8:9

Фінальний матч у junior лізі подарував не менше емоцій: боротьба на майданчику впродовж усього матчу, велика кількість забитих м'ячів, чудовий камбек наприкінці зустрічі та драматична серія післяматчевих пенальті. Все це глядачі побачили у цьому матчі.
Першими рахунок ближче до середини першого тайму відкрили “смугасті”. Рудик отримав передачу у безпосередній близькості до воріт суперників та “гарматним” ударом з лівої ноги пробив по воротах - 1:0!
Паритет через не малий проміжок часу встановив Липинський. Богдан вчасно підставив спину на удар Колодія, від якої м’яч і залетів у сітку воріт.
Команди після забитих м'ячів заграли у відкритий футзал, що призвело до активної кінцівки першої половини зустрічі, де команди обмінялись забитими м'ячами.
Спочатку Машорчак залишився сам на сам з Огнивком. Партнери перехопили шкіряного та миттєво вивели нападника та оперативний простір. Віталій обіграв голкіпера та спокійно поцілив у порожні ворота.
Попереду команда Дмитра Павлова була зовсім недовго. Через хвилину Липинський сам по суті створив гольовий момент, який сам і завершив. Богдан перехопив м’яч та обігрався зі своїм капітаном, який віддячив йому передачею на порожні ворота, де останній не схибив.
Другу половину зустрічі команди розпочинали при паритетному рахунку, тому кожна помилка могла стати великою неприємністю для кожної з команд.
Першими другому таймі зламати оборону суперників вдалось Колодію. Лідер та капітан свого колективу вправно обіграв двох захисників та, звільнившись від їх опіки, не залишив шансу Алєксєєнку щоб врятувати свій колектив.
Щоб відігратись у команди Дмитра Павлова було ще 10 хвилин, тому надія на порятунок зберігалась.
За чотири хвилини до закінчення матчу справи для його колективу стали ще більш кепськими. Колодій на фланзі протиснув опонента та виконав точну передачу та Богачука, який зовсім спокійно розібрався в епізоді на свою користь.
Здавалося важко буде відіграти “ONSEO” два м'ячі за час, що залишився. Надію подарував Рудик, який дуже швидко скорочує відставання у рахунку. Після довгого вкидання від голкіпера та рикошету від захисника Валентин забиває фантастичний м'яч з розвороту під перекладину.
На останній хвилині зустрічі, після тайм-ауту, “смугасті” пішли в останній “штурм” воріт Огнивка. Після розіграшу м’яча з-за бокової лінії у штрафному майданчику номінальних гостей спалахує “пожежа” в якій м’яч відскакує до Рудика, який в один дотик переправляє його у сітку воріт та рятує матч для команди, переводячи його у серію післяматчевих пенальті.
До слова, серія стала справжньою драмою для обох колективів. Після того, як кожен з гравців виконав по удару рахунок на табло зберігався паритетним. Друге коло виявилось набагато коротшим. Завдяки тому, що гравці колективу Комана Колодія двічі на потрапляли до площини воріт, їх опоненти двічі могли здобути перемогу, але нерви у відповідальний момент вже не витримали у гравців протилежної команди.
Вирішальним виявився дванадцятий(!) за ліком удар “смугастих” де сильнішим в дуелі Огнивко-Пущал виявився голкіпер, який своїм сейвом приніс золоті нагороди junior ліги 17-го сезону ІТ ліги!
Після закінчення усіх матчів було здійснено нагородження колективів та кращих гравців у своїх номінаціях. Таким чином кращим голкіпером було визнано Андрія Алєксєєнка із “ONSEO United”, кращим бомбардиром став його одноклубник Віталій Машорчак, а звання кращого гравця було вручене володарю золотих нагород цього сезону Роману Колодію!
Обсуждение новости:«Junior ліга. HostPro United здобуває чемпіонство у драматичній серії післяматчевих пенальті, а MLSDev United виборює перші нагороди у своїй історії»