Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект
Season 17 - Autumn 2018: новости

20Minut United вкотре поспіль зберігають звання чемпіона залишаючи колектив Миколи Мороза зі срібними нагородами, а колектив Романа Лига вдруге поспіль здобуває бронзу!

HostPro United здобуває чемпіонство у драматичній серії післяматчевих пенальті, завдяки своєму голкіперу, а MLSDev United виборює перші нагороди у своїй історії також завдяки серії шестиметрових ударів.

Останні матчі у сезоні, що подарують шанс для кожного з колективів досягти бажаних нагород.

Завершальні матчі junior ліги 17-го сезону ІТ ліги розставлять усі команди відповідно до здобутих місць.

Вихідними відбулось лише два матчі, які вирішили долю фінальних ігор сезону. AUTO.Ria.com стає другим фіналістом, а у матчі за третє місце зіграють колективи Ярослава Гуменюка та Романа Лиги.

Цього туру у рамках ІТ-ліги пройде лише два поєдинки останнього туру senior ліги у якому визначиться другий фіналіст цього сезону.

"ONSEO" та "Host Pro" виходять до senior ліги, здобувши перемоги у запеклих півфінальних матчах!

"20minut United" завдяки вольовій перемозі здобуває путівку у фінал! Їх суперник визначиться в останньому турі: претендентів троє...

"20minut United" спробує перемогти колектив Миколи Мороза та достроково вийти у фінал. Осічки від "AUTO.Ria.com" очікує колектив Романа Лиги, який все ще веде боротьбу за головний матч сезону.

По завершенні групового етапу junior ліги цих вихідних пройдуть півфінали у яких зустрінуться щасливчики, які вибороли путівку за результатами групового етапу.

Закінчився груповий етап junior ліги, який визначив колективи, що продовжать боротьбу за підвищення у класі та призові місця.

Колектив “20minut United” за крок до фіналу, поки колективи Миколи Мороза та Роман Лиги не полишають шансів на фінал.

Останній шанс колективу Романа Богдана зачепитись за четвірку сильнішиx та шанс для "20minut United" достроково вийти у фінал.

Як бачимо інтрига у останньому турі сягнула апогею. Кожен з колективів вирішує своє завдання, але не всім вдасться це зробити. Далі - детальніше...

Після шостого туру вже три колективи гарантували собі місце у плей-офф у junior лізі 17-го сезону

Поки колектив Олега Горобця майже гарантував путівку у фінал колектив Мороза та Лиги влаштовують феєрії на футзальному майданчику СК "Термінал.

Сьомий тур відзначиться очними протистояннями колективів, що знаходяться поруч у турнірній таблиці. Саме ці матчі суттєво вплинуть на кінцевий розподіл позицій у лізі.

Коли "Brain Computers United" вже забезпечив собі місце у плей-офф, решта колективів продовжують боротьбу за чільну четвірку.

"Brain Computers United" у грандіозному матчі здобуває перемогу над колективом Романа Колодія та одноосібно очолює турнірну таблицю, а "Infopulse United" здобуває першу вікторію у чемпіонаті.

11 листопада відбувся черговий тур у розіграші senior ліги. Колектив “20minut United”, завдяки впевненій перемозі зберігає лідерство, а “Ciklum” піднявся на третє місце, обігравши “ZoоmSupport”.