Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

"Brain Computers United" у грандіозному матчі здобуває перемогу над колективом Романа Колодія та одноосібно очолює турнірну таблицю, а "Infopulse United" здобуває першу вікторію у чемпіонаті.

TECHNO United - Colibo United 4:4

Стартовий матч п’ятого туру став справжньою драмою для глядачів спортивного комплексу “Термінал”. Колектив Миколи Васильчука за три хвилини до завершення зустрічі поступався з рахунком 1:4, але знайшов сили щоб відігратись.
Як личить більшості протистоянь цьогорічного розіграшу ІТ-ліги рахунок команди відкрили вже у дебюті зустрічі. Гудзь відібрав м’яч у захисника та після серії рикошетів переправив його у площину воріт Мазуренка, де останній не зміг парирувати удар суперника.
До останніх хвилин тайму команди проводили більшу частину часу у боротьбі за м’яч, а нечисленні моменти так і не були реалізовані. Ближче до закінчення другого тайму рахунок зумів збільшити Сошинський. Сергій у боротьбі з захисниками зумів знайти шпарину та збільшити перевагу своєї команди. Але дуже швидко Мочкодан відквитав пропущений м’яч та зменшив відставання.
Початок другого тайму став “холодним душем” для номінальних господарів. Ткачук за короткий час двома дальніми точними ударами довів перевагу у рахунку до переконливої.
Такий рахунок тримався аж до кінцівки матчу. Останні хвилини стали справжньою кульмінацією чудового поєдинку. Гравці «TECHNO United» зуміли здійснити справжній камбек. У цьому перш за все колеги повинні бути вдячні Мочкодану. Спочатку Віталій вдало розіграв із партнером стандарт та точним ударом скоротив відставання. Через хвилину він став автором результативної передачі на Вознюка, який з близької відстані поцілив у дальній кут воріт. А на останній хвилині знову Віталій скористався помилкою суперників при введенні м’яча з бокової лінії, швидко розвинув атаку та реалізував свій шанс, зрівнявши рахунок у матчі!

Infopulse United - Astound Commerce 4:2

Це сталось! У матчі п’ятого туру “Infopulse United” здолав опір колективу Олександра Волкова та додав першій три очки до свого активу.
Команди довго не могли відкрити рахунок у матчі аж поки за порушення правил не було призначено штрафний удар. До м’яча підійшов Дрижук, який сильним ударом відкрив рахунок у матчі. У першому таймі це став єдиний гол у виконанні обох колективів.
Друга половина зустрічі розпочалась для номінальних господарів надзвичайно вдало. Після розіграшу м’яча із центрального кола Дрижук одразу здійснив авантюру та завдав дальнього удару по воротах суперників. Виявилось, що ніхто не був готовий до цього та м’яч опинився у сітці воріт “Astound Commerce”.
Ще гірші справи для колективу Олександра Волкова стали у середині другого тайму. Після довгої вертикальної передачі Господарець чудово перекинув голкіпера, довівши рахунок до більш ніж переконливого - 3:0!
Після цього команда у помаранчевих футболках прокинулась та зуміла відіграти один м’яч. Кочетов скористався помилкою Дрижука та холоднокровно вирішив вихід віч-на-віч з воротарем.
Але цього вечора гравці у зелених футболках не планували випускати перемогу зі своїх рук. Через кілька хвилин їм вдалось повернути перевагу у три м’ячі. Господарець завершив атаку своєї команди результативним ударом після кількох сейвів від голкіпера суперників.
Все ж знову відквитати один м’яч зумів капітан “Astound Commerce”. Олександр чутко виконав пенальті, що було призначене за порушення правил на останній хвилині зустрічі.
Таким чином вітаємо колектив Олега Кобзаря зі здобуттям перших залікових очок. А колектив Олександра Волкова, після поразки, втратив четверту позицію, що дозволяє зіграти у плей-офф, за яку тепер їм потрібно буде боротись у наступних матчах чемпіонату.

MLSDev - ONSEO United 2:10

Цікавим за сценарієм поєдинком став матч між “MLSDev United” та “ONSEO United”. На початку зустрічі Гуцаленку вдалось відкрити рахунок у матчі точним ударом у дальній верхній кут воріт Алексєєнка. Такий рахунок протримався до закінчення першого тайму та здавалось, що у турі станеться справжня сенсація.
У другому таймі після голу Мельникова, що подвоїв перевагу номінальних господарів, шанс на позитивний результат кардинально виріс. Але, що сталось далі важко пояснити з футбольної точки зору.
Вже через хвилину рахунок скоротив Машорчак, після третього добивання все ж переправив м’яч у сітку воріт. Через кілька хвилин рахунок став паритетним після дальнього удару Гаврищука. Голкіпера, що вийшов на перехоплення, дезорієнтував нападник - та як наслідок м’яч опинився у сітці воріт.
Після цього на полі була лише одна команда, що з кожною атакою збільшувала свою перевагу у рахунку. На 28-мій хвилині Машорчак після передачі партнера виводить свою команду уперед, слідом за ним Павлов, Рудик, Пушал додавали свої імена до голеадорів матчу. Голи залітали на будь-який смак: після стрімких комбінацій, дальніх ударів, чудових індивідуальних дій та помилок захисту або голкіпера.
Таким чином команда Дмитра Павлова закріпилась у трійці лідерів та майже гарантувала собі місце у плей-офф junior ліги цього року.

HostPro United - Brain Computers United 3:4

Матч тур подарував справжній вибух емоцій для глядачів, особливо наприкінці зустрічі.
Починалось все дійство спокійно. Команди у першому таймі не змогли відзначитись забитими м’ячами, зважаючи на невелику кількість гострих моментів біля воріт одна одної.
Все найцікавіше відбувалось у другій половині зустрічі. Першими рахунок відкрити вдалось номінальним гостям. Байдалюк після рикошету від захисника зумів піймати на ногу м’яч з лету та з близької відстані відкрив рахунок у матчі. Відігратись колективу в оранжевих футболках вдалось згодом. Довга вертикальна передача знайшла свого адресата поблизу карного майданчику суперників. Локотей в один дотик парашутом перекинув голкіпера та тим самим встановив паритет у рахунку.
На екваторі другої половини колектив Андрія Поліщука знову вийшов уперед. Байдалюк, отримав м’яч у центрі майданчика та з-під захисника завдав потужний удар з яким Огнивко справитись не зміг - 1:2! “HostPro United” зуміли відігратись у схожому стилі до першого свого забитого голу. Голкіпер виконав далеке вкидання на половину поля суперників, де Дубовий зручно прийняв для себе м’яч грудьми та переправив м’яч від поперечки у сітку воріт.
Останні хвилини стали найдраматичнішими у матчі. За хвилину до закінчення зустрічі Колодій здійснив перехоплення та відпасував на Горбатюка, який дещо пригальмував атаку, але завдяки цьому точно пробив у нижній кут воріт та вивів свою команду вперше уперед у матчі!
Розігравши м’яч із центрального кола гравці у синіх футболках ринулись зрівнювати рахунок. Їм це вдалось на останній хвилині зустрічі. Бабак у боротьбі із двома захисниками виборов м’яч та завдав точний удар у дальній кут від голкіпера 3:3! Здавалось на цьому матч і закінчиться, але іншої думки був Байдалюк. Олександр перехопив м’яч у центрі поля та обігравши кількох гравців реалізував вихід віч-на-віч та приніс перемогу своїй команді, особисто оформивши хет-трик!
Обсуждение новости:«Junior ліга. 5 тур. "Infopulse United" здобуває першу вікторію у чемпіонаті, "Brain Computers United" одноосібно очолює перегони!»