Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Junior ліга. Шанс до нових вершин!

Junior ліга. Шанс до нових вершин!

Завершальні матчі junior ліги 17-го сезону ІТ ліги розставлять усі команди відповідно до здобутих місць.

MSLDev United - Brain Computers United (16 грудня, 13:00, СК "Термінал")

Матч за третє місце у лізі junior відкриватиме останній ігровий день цього сезону. Обидва колективи поступившись у півфіналах прагнуть завершити сезон на мажорній ноті.
Фаворитом зустрічі можна вважати колектив Андрія Поліщука, який після чудового відрізка групового етапу не зумів продовжити свою переможну серію у півфіналі. Їх суперники, що останніми вибороли місце у півфіналі, є міцним, але не стабільним колективом також не зуміли у минулому матчі показати свої кращі кондиції та поступились місцем у фіналі.
Зважаючи на обставини все буде залежати від налаштувань кожної з команд на гру та самого перебігу зустрічі.
Андрій Поліщук, “Brain Computers United”:
“Стабільності протягом турніру не вистачало, відповідно - рано нам у Senior Лігу, але 3 місце дуже хочеться, постараємось зіграти у свій кращий футбол.”
ONSEO United - Host Pro United (16 грудня, 14:00, СК "Термінал")
Матч за звання чемпіона junior ліги між колективами, які вже гарантували собі місце в елітному дивізіоні у наступному сезоні. Шлях до фіналу у команд був тернистий: у груповому етапі обидва колективи часто обмінювались місцями між собою та в унісон здобули впевнені перемоги у півфінальних матчах.
До матчу обидва колективи підходять в оптимальних кондиціях та максимальним налаштування на гру. Хто виявиться сильнішим залежатиме від самих гравців, які повинні у неділю довести усім який з колективів гідний звання чемпіона.
Дмитро Павлов, “ONSEO United”:
“Фінал - це завжди фінал, хоч і у junior-лізі. Налаштовуємось максимально, щоб зіграти позитивно, та показати хорошу гру. Не за горами senior-ліга :).”
Роман Колодій, “HostPro United”:
“Перш за все це - фінал, тому в таких матчах ні одна з команд не хоче програвати. Нашим опонентом буде сильна та збалансована у всіх лініях команда. В схемі гри нашої команди нічого не змінюється ми, як і всі попередні матчі, будемо грати тільки на перемогу, а як воно буде взнаємо після фінального свистка. Бажаю нам і супернику чесної та коректної гри.”
Обсуждение новости:«Junior ліга. Шанс до нових вершин!»