Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

20Minut United вкотре поспіль зберігають звання чемпіона залишаючи колектив Миколи Мороза зі срібними нагородами, а колектив Романа Лига вдруге поспіль здобуває бронзу!

Playtika United - Ciklum United 3:6

Після неймовірних баталій між командами junior ліги на майданчик вийшли колективи senior ліги.
У матчі за третє місце зійшлись колективи, що посіли четверте та третє місце після стадії групового етапу. Одразу було помітно відсутність лідерів обох команд у складі команд. Через травму не зіграв лідер та капітан “пурпурових” Ярослав Гуменюк, а у “картатих” був відсутній Юрій Попенко та їх капітан Роман Лига.
Зважаючи на не оптимальні склади команди розпочали матч із розвідки. Відкрити рахунок у матчі вдалось аж на п’ятій хвилині зустрічі. Олександр Попенко опинився наодинці із кількома захисниками команди суперника та знайшов шпарину, що точно пробити у дальній кут воріт Козлова. Через хвилину перевага було подвоєна завдяки точному удару того ж Олександра, який з близької відстані вразив ворота.
Скоротити відставання вдалось номінальним господарям після екватору першої половини. Вдалим виявився розіграш з кута поля, де після удару Бондара з гострого кута м’яч потрапив у руку голкіперу та потроху закотився у сітку воріт.
Наприкінці тайму “картаті” спромоглись знову збільшити свою перевагу. Краковецький перехопив м’яч у центрі поля та обігрався з партнером який точно виконував передачу у відповідь. Здавалось захисники перехопили передачу, але м’яч відскочив до Володимира, який із близької відстані легко переправив його у порожні ворота: 1-3 та команди відправляються на перерву.
У другому таймі підопічні Гуменюка повністю переломили хід зустрічі. З перших хвилин вони перейняли ініціативу та змусили суперника закритись на своїй половині. З кожною хвилино напруга зростала та, здавалось, незабаром “пурпурові” зможуть реалізувати свій шанс.
Але сталось зовсім по іншому. Кращий бомбардир “Ciklum”: Олександр Попенко знову зумів відзначитись у воротах суперників. Паламарчук знайшов довгою передачею нападника, який звільнився від опіки та втретє записав своє прізвище до авторів забитих м’ячів у матчі.
Пройшло кілька хвилин як перевага команди Романа Лиги знову збільшилась. Герегу залишили одного на підступах до штрафного майданчику де він безперешкодно вразив дев’ятку воріт Козлова після передачі Олександр Попенка.
Після цього для номінальних господарів нічого було втрачати та вони почали використовувати голкіпера як п’ятого польового гравця. Згодом це принесло свої дивіденди. Після затяжної атаки на порожні ворота вивели Крота, який не мав права схибити. Як тільки команда “картатих” розіграла з центра поля Краковецький подарував шкіряного Затравкіну, який у один дотик переправив м’яч у сітку воріт, повернувши інтригу у зустріч.
Але фінальну крапку у матчі поставили все ж гравці “Ciklum”, скориставшись помилкою при розіграші п’ятого польового гравця. Попенко перехопив м’яч та на швидкості отримав перевагу перед порожніми воротами в які він переправив м’яч з гострого кута встановивши остаточний рахунок у матчі та підсумувавши перемогу своїх команди, яка другий сезон поспіль здобуває бронзові нагороди у senior лізі ІТ-ліги!

20Minut United - AUTO.RIA.com 4:0

Матч якого чекали весь сезон! У головному протистоянні зійшлись дві команди медійників, які за підсумками групового етапу посіли перше та друге місце.
Команди розпочали матч обережно через велику відповідальність помилитись першими у вирішальному матчі.
Все ж все розпочалось із прикрої помилки від голкіпера “AUTO.RIA.com”. Дмитро при вкиданні замість гравця своєї команди поцілив у Антіпова, який обробив м’яч та сильним ударом відкрив рахунок у матчі.
Після цього гра вирівнялась та моменти виникали доволі рідко: жодна з команд не переважала ігровою перевагою.
Вдруге вразити ворота суперників вдалось гравцям “20Minut United” ближче до закінчення першого тайму. Гусак перехопив м’яч на половині поля суперників, чудово звільнився від опіки та виконав передачу яку все ж заблокував захисник. Підхопивши м’яч біля бокової лінії він з другої спроби розхитав захисника та виконав розрізну передачу у карний майданчик, де на дальній стійці воріт чатував Мовчан, який безперешкодно вразив вільний кут воріт.
За переваги у два м'ячі на користь колективу Олега Горобця команди відправились відпочивати.
У другому таймі картина гри дещо змінилась. Відігратись було потрібно колективу Миколи Мороза, який з кожною хвилиною діяв все активніше на майданчику. Час плинув, але забити не вдавалось. Матч підходив до свого завершення, а рахунок не табло не змінювався.
Все ж за дві хвилини до завершення матчу Гусаку вдалось те, що команди не змогли зробити впродовж усього тайму. Після атаки, де команди кілька разів втрачали м’яч, його отримав Мовчан та віддячив своєму партнеру за гольову передачу наприкінці першого тайму. Ще через хвилину Мовчан оформив дубль, коли опинився на місці “стовпа”, де вправно переправив м'яч п'ятою у кут воріт суперників після швидкої атаки своєї команди.
Фінальний свисток, що прозвучав згодом, ознаменував перемогу колективу “20Minut United”, який в черговий раз зберіг звання чемпіону ІТ ліги! Вітаємо команду зі здобуттям високого результату.
Після закінчення матчу, як і для команд junior ліги, було відзначено кращих у своїх номінаціях. Кращим голкіпером із мінімальною перевагою став Дмитро Перепелиця - стаж воріт срібних призерів, а кращим бомбардиром та гравцем 17-го сезону ІТ ліги було визнано капітана “Playtika” Ярослава Гуменюка!
Обсуждение новости:«Senior liga. 20Minut United зберігають звання чемпіона та колектив Романа Лига вдруге поспіль здобуває бронзу!»