Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Senior liga. 10 тур. AUTO.RIA.com стає другим фіналістом!

Вихідними відбулось лише два матчі, які вирішили долю фінальних ігор сезону. AUTO.Ria.com стає другим фіналістом, а у матчі за третє місце зіграють колективи Ярослава Гуменюка та Романа Лиги.

20Minut United - Zoom Support United - 5:0

Як говорилось раніше, матч між командами “20Minut United” та “Zoom Support United” не відбувся через проблеми зі складом в останніх. Таким чином у підсумку колектив Олега Горобця посів одноосібне перше місце у турнірній таблиці, а “Zoom Support United”, так і не здобувши жодного залікового пункту в елітному дивізіоні, понизився у класі.

Spilna Sprava United - AUTO.RIA.com - 1:3

Відкривали ігровий день команди “Spilna Sprava United” та “AUTO.RIA.com”. Цей матч був надзвичайно важливим для номінальних гостей, які плекали шанси на путівку в фінал, а для цього їм потрібна була лише перемога.
У першому таймі відкрити рахунок вдалось їх опонентам. Затяжна атака закінчилась ударом Гуліватенка, який на долю секунди випередив захисника та переправив м’яч у верхній кут із близької відстані. Такий перебіг подій на майданчику не міг влаштовувати колектив Миколи Мороза та вони одразу встановити паритет у рахунку. Балицький перехоп в м’яч після позиційної атаки та безперешкодно довів його до карного майданчику де переграв Овчинникова - 1:1.
Активний початок матчу дав поштовх до активних дій на полі та команди часто створювали гольові нагоди, але прекрасну реакцію демонстрували голкіпери команд, які не дозволяли відзначитись опонентам.
Все ж наприкінці тайму на табло майоріли цифри 2:1 вже на користь медійників. Янчевський сильно пробивав по воротах після того, як колеги вивели його на ударну позицію. Удар на себе прийняла перекладина воріт, але шкіряний відскочив він неї та потрапив у Сулиму, він якого м’яч залетів у порожні ворота.
На початку другого тайму стався прикрий епізод для гравців “Spilna Sprava United”. Сулима перехопив м'яч у Балицького, який одразу відверто почав затримувати опонента за футболку. Як наслідок виникла сутичка в результаті якої №77 “спільників” відправився відпочивати.
По ходу другого тайму напруга зростала із кожною хвилиною. Медійники розуміли, що втрата очок для них буде рівноцінно втраті місця у фіналі. Їх опоненти ж прагнули здобути перемогу над своїм опонентом не зважаючи на своє турнірне становище.
Прекрасний шанс зрівняти рахунок мав Гуліватенко у середині тайму після призначеного небезпечного штрафного поблизу воріт Перепелиці. Удар на себе прийняла стійка та загроза була нівельована.
Все у матчі вирішилось за кілька хвилин до його завершення. Мороз на швидкості пройшов по правому флангові та виконав передачу на Балицького. Перший удар парирував Овчинников,а з другим через кілька секунд справитись не зміг.
Здобувши таких важливих три очки команда з нетерпінням очікувала осічки колективу Романа Лиги у наступному матчі з “Playtika United”.

Playtika United - Ciklum United - 4:4

Матч який вирішував хто ж все-таки займе другу позицію у турнірній таблиці розпочався без розвідки. Обидва колективи не засиджуючись обороні почали гостро атакувати. Це було зумовлено тим, що для підопічних Ярослава Гуменюка матч не мав турнірного сенсу, а їх опонентам потрібна була лише перемога.
На два гострих моменти від Краковецького “пурпурові” відповіли результативним ударом від Гуменюка, який результативно завершив передачу Крота.
Такий рахунок довго тримався на табло. Вже у другій половині тайму непорозуміння біля своїх воріт призвело до гола: Олександр Попенко обікрав захисника та впевнено переграв Козлова - 1:1. У першому таймі рахунок на табло більше не змінювався.
Все найцікавіше розпочалось у другій половині зустрічі. Затравкін вближче до екватору другої половини вдало пробив під поперечку після розіграшу м’яча з-за бокової лінії та вивів вдруге свою команду уперед.
Дві хвилини знадобилось “картатим”, щоб відігратись. Лига здійснив удар по недосяжній для Козлова траєкторії та зняв павутину з його воріт.
Чим менше часу залишалось до кінця матчу тим більше зростала інтрига. Кожен м’яч міг вирішити долю фінального матчу.
За п’ять хвилин до закінчення матчу “пурпурові” знову виходять вперед. Крот завершив класичну футзальну комбінацію де захист “Ciklum” виглядав як статисти.
Але здаватись підопічні Романа Лиги аж ніяк не хотіли. Не пройшло і хвилини як рахунок знову став рівний. Удар Краковецького із середньої відстані голкіпер перевів у стійку, біля якої знаходився Лига, який в один дотик закотив м’яч у сітку воріт.
Надзвичайні емоції вибухнули на останній хвилині зустрічі. Все розпочалось із призначеного пенальті у ворота Паламарчука за фол на Гуменюку. Ярослав сам взяв на себе відповідальність пробити “вирок” та реалізував його.
По традиції цього протистояння рахунок був зрівнений дуже швидко. На цей раз за фол у штрафному майданчику пенальті був призначений вже у ворота “пурпурових”. Юрій Попенко ударом із шестиметрової відмітки в черговий раз встановив паритетний на табло рахунок...
… на табло залишались лічені секунди. У центрі поля команди боролись за м’яч та дещо на момент зупинились, почувши сторонній звук. Оговтавшись, гравці обох з команд продовжили боротьбу за м’яч, де його перехопили гравці “картатих”. Вони перейшли у контратаку, яку перервала фінальна сирена, яка означала, що у фінальному матчі зіграють не підопічні Романа Лиги, а Миколи Мороза!
Обсуждение новости:«Senior liga. 10 тур. AUTO.RIA.com стає другим фіналістом!»