Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Колектив “20minut United” за крок до фіналу, поки колективи Миколи Мороза та Роман Лиги не полишають шансів на фінал.

AUTO.Ria.com - Zoom Support United 6:0

Аналізуючи матч, що розпочинав ігровий день, можна із впевненістю сказати, що колектив Олега Романенка змирився із вильотом у junior лігу. На матч із командою, що веде боротьбу за найвищі місця у лізі вони підійшли із суттєвими кадровими проблемами: без лідера атак Максима Гаврищука та основного голкіпера.
На початку першої половини це не давалось взнаки, обидві команди грали на рівних із мінімальною кількістю гольових моментів.
Відкрити рахунок у матчі підопічним Миколи Мороза вдалось вже далеко за екватор першої половини. Комбінацію у якій взяла участь вся команда ударом у порожні ворота завершив Балицький. Після цього перевага потроху переходила до медійників, що все частіше турбували ворота суперників. Ще до перерви результативним ударом вдалось відзначитись Громаді, що голом “у роздягальню” подвоїв перевагу своєї команди.
У другій половині зустрічі картина на полі не змінилась. Гравці у червоних футболках більше контролювали м'яч та будували позиційні атаки, а їх опоненти інколи переходили у контратаки.
При такому сценарії, до кінця матчу на табло майоріли переконливі 6:0. Свої прізвище до списку голеадорів додали Мороз, Уманець, Балицький та Громада, що в основному забивали після чудових командних комбінацій.
Такий результат зустрічі остаточно відправив “ZoomSupport” до нижчого дивізіону, а колективу “AUTO.Ria.com” дозволив приблизитись до лідерів чемпіонату на близьку відстань.

Spilna Sprava United - Playtika United 4:7

Команди, що наступними вийшли на майданчик порадували глядачів яскравою грою із великою кількістю гольових моментів та, як наслідок, великою результативністю.
Розпочався матч із потужного старту колективу Ярослава Гуменюка, які дуже швидко зуміли здобути перевагу у три м'ячі. Трьома поспіль точними ударами відзначився капітан команди Ярослав Гуменюк, який продемонстрував стовідсоткову реалізацію свої моментів.
У середині тайму прийшов час колективу Романа Богдана відігруватись. Спочатку Шелест двічі у схожих моментах зняв павутину з воріт Козлова, а під кінець тайму Кириленко, після неймовірного моменту все ж не з першої спроби, але зумів переправити м'яч у сітку воріт та зрівняти рахунок у матчі. Цим самим “Spilna Sprava” вже у першому таймі здійснила камбек, поступаючись суперникам у три м'ячі.
Другий тайм розпочався з “холодного душу” для гравців у біло-червоних футболках. Одразу після розіграшу шкіряного із центру майданчика Затравкін точним дальнім ударом у кут воріт знову вивів свою команду вперед. Маючи перевагу у рахунку “пурпурові” далі діяли прагматично та чекали свого шансу збільшити перевагу. Такий шанс виник на 27-мій хвилині, яким колектив і скористувався: Гуменюка залишили без опіки поблизу штрафного майданчику, звідки він завдав удару, який і став результативним.
Дещо оговтатись після пропущених м’ячів допоміг Гуліватенко, який повернув інтригу до цієї зустрічі. Але на більше колективу не вистачило. Наприкінці зустрічі в котре Гуменюк та Крот встановили остаточний рахунок матчу на свою користь.
Після матчу, додавши такі бажані три очки до своєї копилки, “пурпурові” наблизились до трійки лідерів, перервавши свою чотирьохматчеву безвиграшну серію.

Ciklum United- 20minut United 1:1

За традицією завершувався ігровий день матчем туру між командами, що посідають першу та третю позицію у турнірній таблиці.
Забігаючи наперед, можна сказати, що це був матч дійсно рівних колективів з інтригою до останніх секунд зустрічі.
Колективи розпочали матч із розвідки, не форсуючи події на майданчику. Лише у другій половині тайму почали виникати поодинокі моменти, небезпеку після яких нівельовували захисники або голкіпери команд.
Першим реальним моментом відзначився Юрій Попенко, що перехопив м'яч у центрі поля та вийшов віч-на-віч із Подвашецьким. У цій дуелі переможцем вийшов голкіпер медійників та зберіг свої ворота у недоторканості.
Колектив Олега Горобця із відповіддю не забарився. Затяжна атака призвела до “пожежі” біля воріт Паламарчука, в якій пробити вдалось кращому бомбардиру медійників та ліги: Роман Мовчану, після чого м'яч від рикошету від захисника влетів у сітку воріт.
У час, що залишився у першому таймі команди рахунок не змінили та залишили це на другу половину зустрічі.
З початком другої половини гра активізувалась та “картаті” одразу зуміли зрівняти рахунок у матчі. Під час позиційної атаки м’яч отримав Юрій Попенко на підступах до штрафного майданчику та сильним ударом під опорну ногу голкіперу зрівняв рахунок у матчі.
Попереду залишався майже весь проміжок ігрового часу другого тайму, а це означало, що вся боротьба ще попереду. У час, що залишився до фінального свистка обидва колективи мали не один шанс відзначитись, але оборонні редути обох з колективів цього вечора були на висоті.
Фінальний свисток зафіксував нічию 1:1, яка влаштувала найбільше колектив Миколи Мороза, який зменшив відставання від “20minut United” та збільшив перевагу над “Ciklum United”.
Обсуждение новости:«Senior ліга. 8 тур. “Ciklum United” та “20minut United” сильнішого не виявили, а “Playtika” залишила позаду колетив Романа Богдана»