Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

"Infopulse United" знову без залікових очок, колектив "Brain Computers United" несподівано піднімається на вершину турнірної таблиці та супер матч туру між "HostPro United" та "ONSEO United".

TECHNO United - Brain Computers United 4:13

Розпочинали третій ігровий день у junior лізі колективи Миколи Васильчука та Андрія Поліщука. Гарний старт для номінальних господарів змінили дві поспіль поразки, що перемістили його колектив у другу половину турнірної таблиці.
“Brain Computers” у статусі фаворита з перших хвилин захопив ініціативу та дуже швидко здобув для себе комфортний результат. Вже до екватора першої половини на табло “горіли” комфортні 0:4, що дозволяло впевнено конролювати хід гри. Відзначились двічі Байдалюк та по разу Бабак та Луценко.
Не збавляючи обертів, команда у синіх футболках продовжувала натиск на ворота Бзовського та раз за разом змушувала витягати м’яч із сітки його воріт. До кінця тайму Луценко оформив дубль, а Байдалюк забив третій для себе м’яч у матчі. На гольову “зливу” від опонентів відповів Молочнюк, який забив єдиний м’яч для своєї команди у першому таймі. За рахунку 1:7 команди відправились на перерву.
У другому таймі фортуна на певний час повернулась до номінальних господарів та вони змогли скоротити відставання у рахунку, двічі відзначились точними ударами Молочнюк та Бзовський.
Кінцівка зустрічі знову була за підопічними Андрія Поліщука. Вони довели рахунок більш ніж до впевненого та фінальний свисток зафіксував їх перемогу з рахунком 3:14, що, зважаючи на втрату очок “HostPro United”, дозволило їм за додатковими показниками випередити колектив Романа Колодія та піднятись на вершину турнірної таблиці!

Infopulse United - MLSDev United 5:6

“Infopulse United” зазнає чергової поразки у сезоні. На цей раз вони мінімально поступились колективу Володимира Мельникова у чудовому та рівному протистоянні.
Гра розпочалась у швидкому темпі. Було зрозуміло, що команли не будуть засиджуватись в обороні та гратимуть в атакувальних футзал.
Активно розпочавши матч, команди швидко відкрили рахунок у матчі. Моначинський знайшов шпарину у стінці та ударом зі штрафного відкрив рахунок у матчі. Подвоїв перевагу у рахунку Мельник, який, обікравши Дрижука, реалізував свій вихід віч-на-віч.
Через кілька хвилин Андрій виправив свою помилку, замкнувши передачу партнера з близької відстані. Його справу продовжив Лисюк, що, отримавши м’яч, звільнився від опіки та сильно пробив у верхній кут воріт, зрівнявши рахунок у матчі перед перервою.
Другу половину зустрічі активніше розпочали підопічні Олега Кобзаря, що більше контролювали м’яч та змусили опонентів діяти на контратаках. Одна із таких атак стала результативною для “американського” колективу. Мельников відгукнувся на передачу партнера та з близької відстані знову вивів свою команду уперед. Дуже швидко перевагу збільшив Горбик, що точно із лівої ноги поцілив у кут воріт.
Далі на полі відбувались гойдалки: як тільки “Infopulse United” зменшували своє відставання у рахунку, одразу ж пропускали м’яч та починали все з початку. Відігратись часу їм так і не вистачило. Як наслідок мінімальна поразка, що залишає їх на останній сходинці турнірної таблиці, а “MLSDev United”, здобувши першу для себе перемогу, піднялись у середнину турнірної таблиці.

Colibo United - Astound Commerce 1:5

Олександр Волков та його колектив впевнено крокує у ногу разом і лідерами. Помітно, що колектив добре освоївся у чемпіонаті та із першого сезону буде боротись за нагороди найвищого ґатунку.
У третьому турі суперником став один з аутсайдерів чемпіонату, що попри всі старання не зміг суттєво протистояти колективу у помаранчевій формі.
За традицією цьогорічного чемпіонату рахунок було відкрито дуже швидко. Зубрій скористався помилкою захисника та в один дотик сильно та точно пробив до рамки воріт. Підтримав Євгена капітан його команди Волков. Олександр, розігравши м’яч з бокової лінії точним ударом подвоїв рахунок.
Вирівнявши гру “Colibo United” створили кілька моментів, але реалізувати їх не вдалось. Напрочуд, після екватора першої половини гравці “Astound Commerce” знову засмутили голкіпера суперників. Зубрій, після дальнього удару, оформлює дубль та встановлює комфортну перевагу для своєї команди. Вагомий внесок на перемогу команда зробила перед самою перервою. Знову розіграш із бокової лінії став результативним. Зубов точно пробив з-під захисника та точно потрапив до ближнього кута воріт Тарана.
У другому таймі глядачів очікувала більш рівна гра. “Astound Commerce” грали по рахунку, зберігаючи перевагу, а “Colibo United” докладало зусиль, щоб хоча б скоротити відставання у рахунку.
Ближче до середини тайму Ткачуку вдалось скоротити відставання у рахунку після довгої передачі із глибини майданчику. Але це виявився єдиний гол  у матчі для його команди.
Фінальну крапку у матчі поставив Кочетов, що отримавши м’яч від партнера, ударом від дальньої стійки, встановив остаточний рахунок 1:5 на користь своєї команди.
Перемога дозволила колективу Олександра Волкова залишитись у трійці лідерів та, зважаючи на результати лідерів, впритул приблизитись до них. “Colibo United” після гри залишились на передостанній позиції та з надією реабілітуватись у наступних іграх.

HostPro United - ONSEO United 7:7

Центральний матч туру, що подарував гравцям та глядачам масу емоцій та забитих м’ячів. Все розпочалось із голу Павлова ударом із дальньої відстані. Майже одразу Богачук, замкнувши передачу партнера перед порожніми воротами, зрівняв рахунок у матчі.
Активно розпочавши, команди взяли перепочинок та знову активізувались вже у середині тайму. Машорчак та Гаврищук за дві хвилини своїми дальніми ударами схилили шальки терезів на користь своєї команди.
З таким сценарієм не могли бути згодні підопічні Колодія. Спочатку Горбатюк, якого вчасно не зустріли захисники, точно надіслав м’яч у кут воріт, а за ним Колодій, здійснивши рейд по лівому флангу атаки, зрівняв рахунок у матчі.
Але не довго на табло був паритетний рахунок. У наступних двох атаках Машорчак двічі відправив м’яч до сітки воріт Богачука, спочатку дальнім ударом, а пізніше переправив м’яч у ворота після передачі партнера.
Другу половину зустрічі активніше розпочали Колодій і Ко, яким обов’язково потрібно було відігруватись. Це вдалось зробити завдяки м’ячам Богачука, котрий записав своє прізвище до голеадорів завдяки дальньому удару, та Горбатюка, який вчасно опинився у потрібний час у потрібному місці.
Але на цьому інтрига у матчі тільки розпочинала набирати оберти. Кульмінація матчу прийшлась на його кінцівку. Вийти вперед “смугастим” допоміг Пущал з ударом якого у простій ситуації не зміг справитись голкіпер. Не проходить і хвилини, як затяжна атака перетворилась в автогол Рудика, котрий невдало прагнув перехопити передачу суперника.
За хвилину до завершення матчу Павлов, якого залишили одного перед воротами, своїм точним ударом у кут воріт здавалось приносить перемогу “смугастим”, але на останній хвилині Сандул після передачі суперника, невдало підставив ногу та переправив м’яч у власні ворота. Бойова нічия 7:7, що вносить чудову інтригу до розіграшу ІТ-ліги у junior лізі цього сезону!
Обсуждение новости:«Колектив "Brain Computers United" несподівано піднімається на вершину турнірної таблиці»