Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Старт junior ліги, котра цього сезону зібрала рекордну кількість команд-учасниць

Старт junior ліги, котра цього сезону зібрала рекордну кількість команд-учасниць

СК "Термінал". 07 жовтня. 14:00
TECHNO United - Astound Commerce
Новий сезон у junior лізі розпочнуть колективи, що дебютують у цих змаганнях. Як і для інших команд, так і для одна одної колективи є “темними конячками” змагань. Зважаючи на ці фактори, кожна з команд буде прагнути перемогти у дебютному для себе матчі. Важливу роль зіграє досвід капітана “Astound Commerce” Олександра Волкова, котрий не один сезон провів у складі найсильніших команд ліги. 
Микола Васильчук, “TECHNO United”:
"Для нас це перша гра в IT лізі, тому будемо грати на максимальний результат, напрацьовувати тактику, вивчати суперника та виявляти напрямки над якими працювати в першу чергу. Оскільки у нас невелика команда, то будемо намагатися провести гру без травм та порушень. Бажаю обом командам гарної гри та перемоги сильнішому."
Олександр Волков, “Astound Commerce”:
“Для нас це перший матч в ІТ-лізі, тому ми налаштовуємося на боротьбу і максимальну самовіддачу. Постараємося показати хороший футбол. Про суперника нічого сказати не можу, адже нічого про них не знаю, та я впевнений, що вони обов‘язково зберуться на гру з бойовим настроєм з бажанням перемогти, тому легко нам точно не буде.”
СК "Термінал". 7 жовтня. 15:00
Colibo United - MLSDev United
Продовжать ігровий день команди Colibo United - MLSDev United. Перші є амбітними новачками турніру саме під такою назвою. Раніше компанія носила назву “Posylka.de”. Для їх суперників поточний сезон стане вже третій у розіграші ІТ-ліги, де з кожним сезоном відчутний прогрес у командних діях та у результатах команди. 
У суботу на паркеті ми побачимо боротьбу амбітних команд, що мають надію посісти місце у четвірці, що дозволить поборотись за вихід у senior лігу у наступному сезоні!
Володимир Мельников, “MLSDev United”:
“Ничего не могу сказать по поводу соперника, ранее не встречались, но слышал, что у них есть в составе игроки которые уже играли в IT-лиге. Постараемся хорошо начать сезон не смотря на кадровые проблемы в составе. Настраиваемся на борьбу. Надеюсь, что получиться интересный матч.”
Артем Ткачук, “Colibo United”:
“MLSDev досить технічна команда і з гравцями, що мають хороше бачення поля. Ми новачки турніру, саме у складі команди Colibo, але до сезону підійшли відповідально і стратегічно по-новому. Так як формат юніор-дивізіону дозволяє претендувати на вихід у вишку з четвірки, ми включимося у боротьбу з першої гри і можливо будемо "темною конячкою" юніорів цього сезону.”
СК "Термінал". 7 жовтня. 16:00
Brain Computers United - ONSEO United
“ONSEO”, що у минулому сезоні мали шанс підвищитись у класі у перехідному матчі з “Playtika”, розпочне черговий сезон у матчі з “Brain Computers”, що були аутсайдерами минулого сезону. 
Відвертим фаворитом є колектив Дмитра Павлова, що у цьому сезоні буде одним із головних претендентів на призові місця. Для їх суперників цей сезон стане можливістю реабілітуватись за невдало проведений минулий та шансом довести всім, що команда здатна на кращі результати.
Дмитро Павлов, “ONSEO”:
“Нарешті дочекались цього дня, щоб знову і знов отримувати від футболу задоволення. Що стосовно гри, наш суперник завжди був гарним та досвідченим колективом, які заслуговують поваги. Налаштовуємось тільки на перемогу.”
СК "Термінал". 7 жовтня. 17:00
Host Pro - Infopulse United
Кульмінацією першого туру буде гра між старожилами ліги. Колектив Романа Колодія, що завжди був одним із головних голеадорів ліги, поміряється силами із непоступливим колективом Олега Кобзаря. 
Для номінальних господарів цей матч стане першим кроком до реабілітації команди за минулий сезон, за результатами якого вони залишили елітний дивізіон. Першим крок  до мети був зроблений у міжсезонні, де команда підсилилась двома гравцями. Але у складі команди буде відсутній Нароган, який у минулому сезоні часто засмучував суперників своїми точними ударами. 
Infopulse, у свою чергу, граючи приблизно однаковим складом вже не перших сезон є сильним та злагодженим колективом, що здатний вирішувати найвищі поставлені задачі. Довести, що їм це під силу вони зможуть у суботу проти надзвичайно непростого суперника.
Роман Колодій, “HostPro”:
“Гра з командою Infopulse United для нас дуже важлива! Ми “провалили” минулий сезон, тому нам необхідно реабілітуватись. Гра буде важка, адже суперник дуже серйозний. Команда “Infopulse United” тривалий час грає одним складом, є кістяк команди. Ми в свою чергу, починаємо сезон з двома новими гравцями, які надіюсь і вірю, що нам допоможуть виконати завдання на сезон. Тому нас чекає цікава і непроста гра!!!”
Олег Кобзар, “Infopulse”:
“Суперник дуже досвідчений, минулий сезон грав в Senior лізі, має в своєму складі  індивідуально  дуже сильних гравців (особливо виділяється Роман Колодій). В нашій останній зустрічі (15 сезон) ми на власному досвіді відчули, як він один може витягнути гру (забив нам 5 голів). Зважаючи на це очікуємо на важку гру. Це старт сезону і головне вдало почати. Так що, незважаючи на проблеми зі складом, налаштовуємось на перемогу.”
Обсуждение новости:«Старт junior ліги, котра цього сезону зібрала рекордну кількість команд-учасниць»