Нет медиа

Подробнее

Колектив Олексія Недовіса робить черговий крок до золотих нагород!

Одразу три колективи зберігає теоретичні шанси на чемпіонство у junior дивізіону.

Brain Computers United - Astound 6:7

Один з останніх ігрових днів розпочинали колективи Андрія Поліщука та Євгена Зубрія. Останні вже здобули перемогу у першому турі Low junior ліги проти TECHNO United, тому у випадку перемоги могли гарантувати собі першу позицію у цій групі команд.

Як ми вже згадували раніше, саме “Brain Computers United” переміг опонентів на стадії групового етапу й надзвичайно ускладнив їм завдання на потрапляння до четвірки найсильніших.

Звітний матч почали активніше номінальні господарі, які вже на п’ятій хвилині повели в рахунку. Швидку флангову атаку своїм влучним ударом завершив Моначинський та вивів свій колектив вперед.

Перевага у рахунку тривала зовсім недовго. За дві хвилини потому паритет встановлює Коровай. Вадиму вдався надзвичайний дальній удар після розіграшу з-за бокової лінії, який парирувати голкіпер суперників не зумів.

Загравши після цього активніше, “Astound” вийшов вперед, зусиллями все того ж Коровая. На цей раз Вадим підхопив м’яч у центрі майданчика, дещо зблизився з голкіпером та, ще одним чудовим за виконанням ударом, поцілив під поперечину воріт Брижатого.

Проходить хвилина і рахунок знову змінюється на користь колективу Євгена Зубрія. На цей раз, відзначається вже сам капітан. Після розіграшу м’яча, його перехоплює Коровай, звільняється від опіки опонентів та вдало виводить на ударну позицію свого капітана, що у свою чергу не хибить.
Далі прийшла черга забивати іншому колективу. Один м’яч вдалось відіграти доволі швидко. На це знадобилась лише хвилина. Як у випадку з першим м’ячем, зіграла флангова атака колективу у синіх футболках. На цей раз точним завершальним ударом відзначився Луценко й повернув інтригу у протистояння.

Після цього команди дещо збавили атакувальні оберти й наступний м’яч був забитий лише під завісу тайму. Тоді капітан номінальних гостей оформлює дубль, після сольного проходу, якому слідував удар у площину. Брижатий дещо надбало відбив шкіряного, який за миттєвості опинився у сітці його воріт.

Другий тайм, за сценарієм першого, знову активніше провели гравці “Brain Computers United”. Вони не тільки швидко зрівняли рахунок, а й вийшли вперед. Для цього їм знадобилось всього п’ять хвилин.

Перший м’яч для досягнення цього було забито вже у дебюті другої половини зустрічі. Автором голу став Горбачевський, який сильним ударом завершив командний розіграш м’яча з-за бокової. Не встигли гравці “Astound” оговтатись, як отримали й другий м’яч. Байдалюк перехопив м’яч одразу після розіграшу з центру поля та гарматним ударом від двох стійок надсилає м’яч у сітку. Третє взяття воріт було здійснено після розіграшу чергового стандарту. Слідував розіграш, який залишив Луценка віч-на-віч з воротами, які він безперешкодно поцілив.

Всього кілька хвилин трималась мінімальна перевага на табло. Потім надзвичайний м’яч влетів до сітки Брижатого у моменті, де цього ніхто не очікував. У Моначинського, який знаходився доволі далеко від власних воріт поцілив м’ячем суперник. Шкіряний миттєво відлетів у бік власних воріт, тому голкіпер не зумів зреагувати на такий рикошет.

Нічийний рахунок тримався майже до завершення матчу. Тоді в черговий раз номінальні господарі повели у рахунку. У цьому їм знову допоміг стандарт. Далі — удар Моначинського, який ніхто з захисників не заблокував й м’яч опинився у сітці воріт Піскунова.

Але не судилось колективу Андрія Поліщука вийти переможцями з цієї дуелі. За останню хвилину вони пропустили двічі й втратили перемогу у цій зустрічі. Спочатку помилки припустився їх голкіпер, який невдало прагнув нівелювати загрозу після дальнього удару, а за кілька миттєвостей контратака, що була проведена у кілька дотиків, завершилась ударом вже в порожні ворота від Зубрія!

Техно+ - SkySoft.tech United - 7:3

Наступними на майданчик вийшли переможці матчів першого туру High junior ліги. У цьому матчі ми могли б дізнатись нового чемпіона дивізіону, але доля вирішила взяти паузу у цьому питанні.

Але, не випробовуючи її, з перших хвилин колектив Олексія Недовіса почав свої кроки до здобуття чергових трьох залікових пунктів. Вже до сьомої хвилини на табло майоріли 4:0 на їх користь. Така суттєва перевага почала набирати оберти з голу на другій хвилині від Кінзерського. Останні дальнім ударом змусив помилитись голкіпера суперників, місце якого у рамці воріт цього разу займав польовий гравець. За дві хвилини Поліщука виводять на оперативний простір передачею з глибини поля й Ігор у дотик переграє стражу воріт суперників - 2:0.

Ще одна довга передача стала гольовою за хвилину. На цей раз вихід віч-на-віч реалізував Липинський, який не залишив жодного шансу у цьому епізоді для голкіпера. Підсумував стартову зливу з голів Кінзерський. Сергій підійшов до “точки”, яку і сам заробив й впевнено її реалізував.

Оговтались підопічні Олексія Козьми на екваторі ігрового часу першого тайму. Скоротити відставання у рахунку вдалось Лизі, після прикрої помилки Шумейка, який виносив м’яч від своїх воріт у небезпечному епізоді.

За кілька хвилин ще один м’яч опинився у воротах Лічмана. На цей раз гравці “SkySoft.tech United” вдало розіграли штрафний удар: передача на Герегу, який мав простір для удару, й сам удар, який заблокувати або парирувати ніхто не зумів.

По-справжньому “повернутись у матч” колектив у синіх футболках зумів наприкінці першого тайму. Лига елегантно перехопив м’яч у центрі поля й цим самим звільнився від опіки опонента й потому пробивав у площину воріт. Лічман м’яч парирував, але він потрапив до гравця суперників, що виконав передачу на Решетника, якому нічого не залишалось, як переправити м’яч у сітку з близької відстані.

Другий тайм розпочався не зовсім вдало, порівнюючи з завершальними хвилинами першої половини. “Технарі” зуміли одразу провести свою атаку, яку завершили взяттям воріт. Липинський та Кінзерський вдало “розібрались” з захистом та голкіпером суперників, які прагнули нівелювати загрозу, й у підсумку закотили м’яч вже до порожніх воріт.

Такий рахунок тримався впродовж усього ігрового часу другої половини матчу. За цей час атакувальні дії “SkySoft.tech United”, які були на чолі з Романом Лигою, кілька разів мали успіх, але їм не вистачало дещиці, щоб довершити епізод на свою користь.

Витримавши паузу, колектив Олексія Недовіса, наприкінці зустрічі двічі піймав суперників на контратаках, коли вони великими силами пішли в атаку. За хвилину до завершення матчу Липинський забиває дотепний м’яч. Богдан не реалізував момент після виходу віч-на-віч, але зумів у падінні головою випередити голкіпера у боротьбі за верховий м’яч, який піднявся вгору після його ж удару.

Фінальна крапка була за Зорею. Віталій перехопив м’яч після кутового удару суперників й разом з Кінзерським опинився віч-на-віч з голкіпером. Двом їм не склало труднощів обіграти останнього й зафіксувати остаточний рахунок зустрічі 7:3!

Infopulse United - ONSEO 4:3

Завершував перелік матчі junior ліги між колективами Олександра Господарця та Дмитра Павлова. Обидва колективи зазнали поразки у першому матчі, тому головним завданням на гру було реабілітуватись та взяти перші очки, для збереження боротьби за нагороди.

Зі стартових хвилин було зрозуміло, що команди підійшли до матчу надзвичайно серйозно. Гравці діяли вдало в обороні, даючи суперникам мінімум можливостей для взяття воріт. За такої гри рахунок у першому таймі відкрито не було.

Все змінилось у другій половині зустрічі. Дуже швидко номінальні господарі вийшли вперед, завдяки точному ударові Добери під поперечину воріт суперників. Роман пробивав з-під двох захисників, які перекривали огляд голкіперу, що завадило останньому вчасно зреагувати на “постріл” нападника.

Перевага у рахунку трималась всього три хвилини. Ініціативу на себе взяв Фурман, поборовся з кількома опонентами та встиг завдати удару, хоч і з незручної позиції. М’яч опісля полетів точно у дальній кут воріт та від стійки залетів у ворота. Шевчук попри всі прагнення до шкіряного дістатись не зумів.

Взявши тенденцію відзначатись за дві хвилини рахунок знову став на користь колективу Олександра Господарця. Лабутін вдало звільнився від опіки захисника та головою підправив м’яч після верхової передачі захисника через весь майданчик - 2:1!

“Смугасті” відповіли також після передачі з глибини поля. Атаку розпочав Підвашецький, що дальнім вкиданням знайшов Павлова. Дмитро скинув м’яч на Краковецького, який віддячив йому передачею у відповідь. Капітан ONSEO опинився перед порожніми воротами, які за миттєвість і вразив.

Впевненість та перевагу для своєї команди одразу після тайм-ауту від номінальних гостей повернув Вітович. Максим своїм пресингом, змусив Фурмана переривати передачу й ненароком зрізати м’яч до власних воріт.

Мінімальний рахунок на користь “Infopulse United” тримався довгий час, що змусило перебуватись “смугастих” на гру з п’ятим польовим. Одразу після цього останні створили кілька моментів, але на заваді їх реалізації в останній момент ставали захисники.

Все ж гравці ONSEO припустились помилки при розіграші кутового, за що миттєво поплатились м’ячем від Дрижука, який ударом через увесь майданчик переправив м’яч у порожні ворота.

За хвилину, що залишалась до кінця, Фурман зумів скоротити відставання до мінімуму, але на більше часу не вистачило.

Підсумок матчу 4:3 на користь команди Олександра Господарця, яка дозволяє залишити шанси на золоті нагороди, а для цього їм потрібно перемагати у завершальному матчі сезону.

Обсуждение новости:«Колектив Олексія Недовіса робить черговий крок до золотих нагород!»