Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Нет медиа

Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

В очікуванні головних матчів сезону senior ліги

В очікуванні головних матчів сезону senior ліги

Колективи Сергія Овчинникова та Ярослава Гуменюка проведуть між собою головний матч сезону. Перед ними бронзовий комплект нагород розігрують підопічні Олега Горобця та Володимира Огнивка.

20Minut United - Playtika-HostPro United 2 (15 грудня. 16:00. СК «Термінал»)

 

Матч за третє місце пройде між колективами Олега Горобця та Володимира Огнивка. Саме у матчі передостаннього туру групового етапу між цими командами «медійники» гарантували собі місце у малому фіналі. Тоді вони каменя на камені не залишили від своїх опонентів, перемігши їх з розгромним рахунком. 

 

Для номінальних гостей путівка до бронзового матчу дісталась лише після матчів останнього туру. Вони вели заочну боротьбу з колективом Романа Дячука, звідки вийшли переможцем через втрату очок від останніх у їх матчі проти «спільників». 

 

Прогнозувати результат звітної зустрічі доволі важко. Перший матч між цими командами завершився впевненою перемогою колективу Володимира Огнивка, коли інший повністю протилежним результатом. 

 

Все ж, наприкінці сезону, обидві команди показували хорошу гру, яка може принести кожному з них перемогу й бронзові нагороди 19-го сезону ІТ-ліги. 

 

Spilna Sprava United - Playtika-HostPro United (15 грудня. 17:00. СК «Термінал»)

 

Головний матч сезону завершуватиме черговий сезон ІТ-ліги. Колективи Сергія Овчинникова та Ярослава Гуменюка ще за кілька турів до завершення групового етапу гарантували собі місце у фіналі, суттєво відірвавшись у очковому доробкові від інших колективів. 

 

Враховуючи особисті матчі цього сезону, перевага на боці «спільників». У першому колі вони стали першими хто відіграв очки у «Playtika-HostPro United» після їх серії з чотирьох поспіль перемог. У другому колі вони вже зуміли завдати першої та єдиної поразки та обійти суперників у турнірній таблиці. 

 

Перед фіналом, зважати на останні матчі колективів немає сенсу. Це зумовлено тим, що команди були зовсім не вмотивовані й могли собі дозволити втрату очок. 

 

Зважаючи на всі фактори, готуємось до надзвичайно цікавого та безкомпромісного протистояння, яке дасть відповідь на питання: чи отримаємо ми нового переможця ІТ-ліги!

 

Сергій Овчинников, «Spilna Sprava United»:

 

«У неділю нас очікує зовсім інша гра, чим була два тижні тому. Буде зовсім інша концентрація, самовіддача, склади команд будуть інші. Шанси команд на перемогу вважаю приблизно рівними. Переможе той, хто більш дисципліновано зіграє в обороні та краще реалізує свої моменти. Бажаю всім красивої та коректної гри, приходьте підтримати команди.»

Обсуждение новости:«В очікуванні головних матчів сезону senior ліги»