Нет медиа

Подробнее

“Spilna Sprava United” - підтверджує реноме чемпіона ІТ-ліги!

Підійшов до завершення черговий сезон Чемпіонату міста серед ІТ-компаній. Вперше за кілька останніх сезонів дебютант вищого дивізіону зумів одразу потрапити до призерів, а своє реноме чемпіона підтвердив колектив Сергія Овчинникова.

20minut.ua United - Playtika-Hostpro United-2 2:5

Відкривали останній ігровий день колективи, що мали на меті здобути бронзові нагороди 19-го сезону ІТ-ліги. Ними стали команда “медійників”, “20Minut United” та дебютанти senior ліги “Playtika-Hostpro United 2”.

Перед матчем були помітні проблеми зі складом у колективі Олега Горобця, які у складі лише п’яти гравців вийшли на майданчик проти свого суперника. У їх складі були відсутні провідні гравці, що з самого початку ускладнювало завдання здобути позитивний результат.

Початок зустрічі був паритетним за грою та небагатий на гольові моменти. Рахунок у зустрічі було відкрито на сьомій хвилині. Тоді у високий пресинг вступив Дубовий та перехопив одну з передач від захисників суперників. Після цього опоненту прийшло сфолити поблизу воріт. До м’яча підійшов Сорока й не став завдавати удару, а викотив шкіряного на ногу Слободянюку, який в дотик переправив м’яч у площину воріт Кармика.

За кілька хвилин Ломоносов збільшує перевагу своєї команди. Микола підхопив м’яч після виходу з воріт від голкіпера суперників й дещо згодом завдав удар з лівої ноги. М’яч зрикошетив від захисника, чим дезорієнтував стражу воріт, й опинився вдруге у цьому матчі у сітці його воріт.

За кілька хвилин той же Ломоносов робить рахунок переконливим. Сорока підібрав м’яч після непорозуміння між гравцями суперників і викотив на вільний простір Миколі, який у дотик пробив мимо голкіпера.

На завершення першого тайму гравці колективу Володимира Огнивка вчетверте залишили свій автограф у воротах “медійників”. Вкотре у цьому матчі це зробив Ломоносов. На цей раз одинадцятий номер “Playtika-Hostpro United 2” підтримав стрімку атаку свого колективу, що у кілька передач та завершив її сильним ударом під стійку воріт - 0:4!

У другому таймі колектив Олега Горобця дещо оговтався та зумів скоротити відставання у рахунку. За кілька хвилин після поновлення гри перший м’яч забиває Оксимчук дальнім ударом після розіграші з-за бокової. До слова, хвилиною тому Дмитро з партнером змарнували ще один момент після “пожежі” поблизу воріт суперників.

Проходить ще кілька хвилин і Дмитро оформлює дубль. На цей раз 55-тий номер “медійників” завершив вдало атаку лівим флангом, в результаті якої слідувала передача вздовж воріт, на яку останній і відгукнувся.

Після цього гра дещо заспокоїлась та перейшла до безгольової боротьби. З плином часу підопічні Олега Горобця все більшими силами йти вперед, але успіху досягти їм не вдавалось.

Фінальну крапку у матчі поставив Сорока та підсумував усі старання колективу за сезон. Слободянюк отримав м’яч на вістрі атаки й не став обігрувати, а притримав шкіряного. Максим, який запропонував себе колезі, отримав м’яч та ударом з під захисника встановив остаточний рахунок зустрічі 2:5!

Вітаємо дебютантів вищого дивізіону “Playtika-Hostpro United 2” з вдалим дебютом та здобуттям бронзових нагород!

Spilna Sprava United - Playtika-Hostpro United 3:2

Головний матч сезону прикував до себе багато уваги поціновувачів міського футзалу. У ньому зустрічались два беззаперечних лідери вищого за рангом дивізіону, які ще за кілька турів до завершення чемпіонату гарантували собі путівку до звітного матчу.

Перед стартовим свистком, коли команди вийшли на розминку, у вічі впала відсутність лідерів “спільників” Тарасюка та Гаврищука. У їх суперників у лазареті залишився Гаврильонок. З такими кадровими втратами команди підійшли до цієї зустрічі.

Зустріч розпочалась неквапливо й лише на шостій хвилині рахунок у зустрічі було відкрито. Це здійснив один із лідерів “спільників” - Петлінський. Ігор зупинив м’яч після розіграшу з-за бокової та другим дотиком завдав сильного удару у площину. Бугаєв не бачив момент удару, через скупчення гравців перед ним, тому вчасно зреагувати не зумів.

За дві хвилини потому паритет на табло було встановлено завдяки чудовій індивідуальній майстерності від Колодія. Він вдало, завдяки яскравим індивідуальним діям, звільнився від опіки опонента та влучним ударом у кут воріт з лівої ноги надіслав м’яч у сітку.

Гра набирала обертів й команди почали обмінюватись стрімкими атаками, які доводилось зривати шляхом попереджень гравцям обох команд.

Все ж одного разу у першому таймі рахунок ще змінився. Зробити реалізацію вдалось підопічним Сергія Овчинникова, яким вдалось реалізувати свій шанс після одної з атак. Її завершував Шелест, ударом в бік воріт суперників, але м’яч потрапив у Затравкіна, він якого відскочив до Гуліватенка. Віталій, без роздумів, одразу завдав точного удару після якого м’яч опинився у сітці - 2:1!

Другий тайм пройшов за постійної боротьби та високих швидкостей. Бажання перемогти було помітно у кожного колективу, де гравці проявляли неймовірну самовіддачу на майданчику.

Час йшов, але рахунок не змінювався, хоча моменти для цього виникали. Згадаємо момент у Гуменюка, який був надзвичайно близько до того, щоб зрівняти рахунок у зустрічі. М’яч після його дальнього удару, пролетівши повз низку гравців, поцілив у штангу.

Коли до завершення матчу залишалось кілька хвилин, командам все ж вдалось обмінятись забитими м’ячами. Спершу перевагу збільшити вдалось Гуліватенку після контратаки. Віталій отримав м’яч по центру воріт від Гречанюка, змістився в бік від захисника та сильним ударом у ближній кут забив третій м’яч своєї команди у цьому матчі. Цей м’яч майже на 100% гарантував перемогу у матчі, адже до фінального свистка залишалось понад хвилину.

Але ми пам’ятаємо тогорічний фінал, де все змінилось за лічені секунди. Врятувати матч за такий короткий проміжок часу прагнули підопічні Ярослава Гуменюка, тому перейшли в гру з п’ятим польовим. Одразу така тактика принесла небезпеку: в одному з моментів Колодій обіграв суперника та цілив під дальню стійку. На жаль для нього та партнерів, шкіряний потрапив у стійку.

Через кілька миттєвостей м’яч все ж опинився у сітці воріт Овчинникова. Богачук головою переправив м’яч по високій траєкторії після вертикальної передачі Затравкіна. Після цього надія на порятунок замайоріла в повітрі, але часу на ще одне взяття воріт не вистачило.

Фінальний свисток зафіксував важку мінімальну перемогу “Spilna Sprava United” з рахунком 3:2, яка констатувала здобуття вдруге поспіль золотих нагород senior ліги ІТ-ліги!

Після фінального матчу розпочалось нагородження призерів та кращих гравців. У вищому за рангом дивізіоні індивідуальні нагороди дістались наступним гравцям. Звання кращого бомбардира, з 13-ма забитими м’ячами, виборов Роман Дячук. Кращим голкіпером став Ярослав Бугаєв, а звання кращого гравця залишилось за Максимом Гаврищуком.

Також, поруч з вищим дивізіоном, нагороди отримали учасники junior ліги. Там, кращим бомбардиром й гравцем став Андрій Дрижук, а звання кращого голкіпера здобув Денис Підвашецький. Вітаємо гравців з високими здобутками та бажаємо тільки прогресувати!

Обсуждение новости:«“Spilna Sprava United” - підтверджує реноме чемпіона ІТ-ліги!»