Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Нет медиа

Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект
Season 19 - Autumn 2019: новости

Підійшов до завершення черговий сезон Чемпіонату міста серед ІТ-компаній. Вперше за кілька останніх сезонів дебютант вищого дивізіону зумів одразу потрапити до призерів, а своє реноме чемпіона підтвердив колектив Сергія Овчинникова.

Колективи Сергія Овчинникова та Ярослава Гуменюка проведуть між собою головний матч сезону. Перед ними бронзовий комплект нагород розігрують підопічні Олега Горобця та Володимира Огнивка.

Колективи Володимира Огнивка позмагаються у матчі за третє місце проти "20Minut United", коли "Spilna Sprava United" зійдеться у фінальному двобої з основним складом "Playtika-Hostpro United".

Колектив Олексія Недовіса завершує дебютний для себе сезон з золотими нагородами, срібні нагороди у "ONSEO", бронза — в руках "Infopulse United".

У іншому матчі туру колективи Ярослава Гуменюка та Сергія Овчинникова провели своєрідну "репетицію" фінального протистояння.

Коли фіналісти вже подумки у головному матчі сезону, колективи Романа Дячука та Володимира Огнивка заочно поборються за вакантне місце у малий фінал.

У очікуванні нового чемпіона junior ліги!

Одразу три колективи зберігає теоретичні шанси на чемпіонство у junior дивізіону.

Вже у звітному турі ми можемо дізнатись володаря золотих нагород junior ліги. Претенденти: колективи Олексія Недовіса та Козьми.

Поки колективи Сергія Овчинникова та Ярослава Гуменюка проведуть свій матч у статусі фіналістів, решта колективів буде боротись за вакантні дві путівки до матчу за третє місце.

Колективи додавши різну кількість очок у звітному турі гарантували собі місце у головному матчі сезону. За малий фінал боротьба продовжується між трьома іншими колективами ліги.

Колективи Недовіса та Козьми роблять перші кроки на шляху до нагород 19-го сезону ІТ-ліги.

Черговий тур Senior ліги може визначити фіналістів цьогорічного сезону. Головними претендентами є колективи Ярослава Гуменюка та Сергія Овчинникова.

Після завершення групового етапу junior ліги команди були поділені на Low та High League. Перші матчі відбудуться вже у ці вихідні.

Визначились головні претенденти на фінальне протистояння 19-го сезону IT-ліги.

До колективів "Infopulse United" та "Техно+", які ще раніше гарантували собі місце у когорті найсильніших, долучились "ONSEO" та "Sky Soft United".

Черговий тур може, з великою ймовірністю, визначити фаворитів на фінальне протистояння.

Три команди претендують на два вакантних місця у когорті найсильніших, які за тиждень розпочнуть боротьбу за головний трофей сезону.

Senior ліга створює неабияку інтригу у боротьбі за рейтингові місця.

Минулий тур став найнесподіванішим й по максимуму зав'язав інтригу навколо боротьби за трійку найсильніших.