Нет медиа

Подробнее

До колективів "Infopulse United" та "Техно+", які ще раніше гарантували собі місце у когорті найсильніших, долучились "ONSEO" та "Sky Soft United".

TECHNO United - ONSEO - 4:10

Першими на майданчик СК Термінал вийшли TECHNO United та ONSEO. Як згадували раніше, для колективу номінальних господарів турнірних завдань ця гра не вирішувала, на відміну від опонентів. Колектив Дмитра Павлова у випадку перемоги міг гарантувати собі місце у High junior league, а не залежати від результатів матчів суперників.

З перших хвилин «смугасті» взялись за справу та почали втілювати у забиті м‘ячі свої можливості. Старт поєдинку феєричним видався для Машорчака. Віталій за короткий проміжок часу тричі(!) вчасно опинився у потрібний час у потрібному місці й реалізував свої нагоди. Ці м‘ячі додали впевненості діям партнерів та далі, команда лише збільшувала свою перевагу.

Справу, за кілька хвилин, продовжив Пущал. Ігор залишився на половині поля суперників й дочекався перехоплення від захисників своєї команди, які й вивели його віч-на-віч. Ударом з лівої ноги останній записав результативний удар на свою користь.

Наступне взяття воріт відбулось ударом з власної половини поля. Краковецькому відкотили м’яч після розіграшу з-за бокової. Володимира ніхто не зустрічав й він вирішив завдати удару. М’яч на своєму шляху не зустрів перепон й від стійки опинився у сітці воріт суперників - 5:0!

Ще до перерви команди зуміли вразити ворота суперників. Спочатку це вдалось новачку “смугастих” - Фурману, який забиває свій дебютний матч за команду, реалізовуючи шестиметровий удар.

У відповідь Синіцин “прошиває” руки голкіперу суперників — Алєксєєнку й під завісу тайму вперше дарує перші позитивні емоції своєму колективу.

Другий тайм краще розпочали гравці у червоних футболках. Вони зуміли скоротити відставання у рахунку вже на його початку. Бура отримав передачу в розріз від свого партнера й елегантно перекинув голкіпера й захисника, надіславши м’яч під дальню стійку.

Дуже швидко різницю у рахунку повернув Машорчак, який проводив свій один з найуспішніших матчів у складі ONSEO. Спочатку розрізна передача з глибини поля не дійшла до свого адресата, але у цьому допоміг Червінський, який у дотик надав Віталію можливість надіслати черговий раз шкіряного до сітки воріт суперників.

Далі, знову черга відзначатись перейшла до колективу TECHNO United. Чудову атаку провели Бура та Синіцин, яку завершив останній точним ударом у кут воріт з близької відстані.

Після цього команди взяли гольовий перепочинок, щоб знову, наприкінці зустрічі, вибухнути зливою реалізацій. Спершу це вдалось Краковецькому, який не полишає боротьбу за звання кращого бомбардира. Він вчасно опинився на добиванні після дальнього удару Фурмана та з усієї сили додав шкіряного до сітки.

За хвилину Володимир відзначився вже гольовою передачею. Він отримав передачу від свого капітана та викотив Червінському на вигідну позицію. Максим чітко реалізував свій шанс й записав на свій рахунок черговий забитий м’яч.

Останній для “смугастих” м’яч у цьому матчі залишився за Краковецьким. Червінський та Фурман вдало розібрались з захистом суперників й останній прострільною передачею на дальню стійку знайшов Володимира, який там чатував свій шанс наодинці з порожніми воротами.

Підсумував гольову феєрію Васильчук на останній хвилині матчу. Він відгукнувся на передачу партнера після розіграшу кутового й з близької відстані не залишив жодного шансу для голкіпера!

У підсумку: перемога ONSEO з рахунком 4:10, що дозволяє гарантувати собі третю позицію після групового етапу та разом з нею путівку до High junior league. Для їх опонентів сезон продовжується у Low junior league, де вони проведуть ще два поєдинки у рамках поточного сезону.

SkySoft.tech United - Astound - 6:3

Зважаючи на результат попереднього матчу, у звітній грі мав визначитись останній учасник четвірки найсильніших, яка продовжить боротьбу за золоті нагороди сезону. Перед матчем перевагу у кількості набраних очок мали підопічні Євгена Зубрія, тому їх влаштовував і нічийний результат. Для їх суперників — завданням мінімум була перемога, адже лише вона дозволяла випередити опонентів у турнірній таблиці.

Гра розпочалась рівно та обережно. Колективи не поспішали йти в атаку та ризикувати. За такого сценарію, до середини першого тайму рахунок зберігався на позначках 0:0.

Гольову тишу порушив своїм результативним ударом Величко. Валентин скористався тим, що опонент помилився при виконанні передачі та спрямував шкіряного прямо нього. Далі, сьомий номер обіграв опонента та ударом під дальню стійку відкрив лік м’ячам у цьому матчі.

Забитий м’яч не змінив картини гри, що зумовило знову більше боротьби й контролю м’яча, чим небезпечних моментів. Чергове гольове затишшя перервав Звуздецький ближче до завершення першого тайму. Єгор отримав м’яч з глибини поля й другим дотиком надіслав м’яч у сітку поміж ніг голкіпера суперників - 2:0!

Другий тайм став повною протилежністю першого й розпочався одразу з забитого м’яча. Лиги взяв на себе відповідальність виконати стандарт поблизу воріт суперників, але замість удару викотив шкіряного на Величка, який в один дотик зняв павутину з дальньої дев’ятки воріт Піскунова.

За кілька хвилин Звуздецький та Лига ще по разу відзначаються у воротах суперників та знімають всі питання про переможця зустрічі. Єгор реалізував вихід віч-на-віч, який йому подарував Козьма, а Роман користується помилкою захисника й переправляє шкіряного у сітку з близької відстані.

Але на цьому “SkySoft.tech United” не зупинились й продовжили реалізовувати свої моменти. Величко перехопив м’яч на власній половині поля після масованої атаки суперників, промчав лівим флангом атаки й викотив шкіряного на Лигу, якому залишилось лише закотити м’яч до порожніх воріт.

Далі, коли втрачати було нічого, Astound перейшов у гру з п’ятим польовим, що принесло свої дивіденди. Спочатку, завдяки чудовим діям Піскунова, який вдало діяв у атаці, зумів відзначитись Цимбаленко. Згодом, Кочетов та Зубрій вдало розіграли м’яч з-за бокової та останній, зблизившись впритул з голкіпером, вдало переграв його. А підсумував старання “помаранчевих” Кочетов, що не зовсім вдало пробив з меж штрафного майданчика, але все ж по недосяжній для Козьми траєкторії.

На більше колективу Євгена Зубрія не вистачило часу й фінальний свисток зафіксував перемогу колективу Олексія Козьми з рахунком 6:3, який дозволяє їм заскочити в останній вагон когорти найсильніших колективів junior ліги.

Infopulse United - Brain Computers United - 7:4

Завершував ігровий день поєдинок, який не вирішував жодного турнірного завдання для обох колективів. Колектив Олександра Господарця ще два тури тому гарантував собі вихід до High junior league, а їх суперники, тоді ж стратили усі шанси на потрапляння до неї. Єдиним питанням, що стояло перед цим матчем було те, чи зможуть номінальні господарі завершити груповий етап на першому місці. Для того, щоб обійти “Техно+” їм потрібно було перемогти, що, до слова, вони і зробили, завдяки двом м’ячам на останніх хвилинах зустрічі.

З перших хвилин Дрижук повів за собою свій колектив й відкрив рахунок завдяки вдало виконаному стандарту з лівої ноги. Голкіпер суперників не встиг зреагувати на сильний удар й, як наслідок, не врятував свій колектив.

Встановити паритет у рахунку вдалось Бабаку на екваторі першого тайму. Він разом з партнером розіграв м’яч з-за бокової та з гострого кута вразив ближній кут воріт - 1:1.

За дві хвилини рахунок знову став на користь номінальних господарів. Дрижук прихованою передачею знайшов Тимощука, який у свою чергу — Доберу. Останньому залишалось переправити м’яч у сітку з близької відстані, що він успішно і зробив.

Але всього хвилину протримався таких рахунок на табло СК “Термінал”. У наступній же атаці Бабак ударом з далекої відстані застав зненацька голкіпера суперників, який чомусь вирішив, що м’яч після не сильного удару опонента не потрапляє у площину воріт. Насправді, він помилився й м’яч потрапив у кут воріт - 2:2.

На перерву команди, все ж, пішли за мінімальної переваги у рахунку від колективу Олександра Господарця. У дуже простому епізоді, Дрижук перекинув захисника й надав цим перевагу Добері, який прикрив м’яч корпусом та реалізував свій вихід віч-на-віч.

Другий тайм розпочався з епізоду, який залишиться у пам’яті вінницьких футзалістів ще надовго. Розіграш кутового. Удар. М’яч потрапляє у руку захисника колективу у зелених футболках. Гравцям на майданчику, здалось, що арбітр, який призначив пенальті, помилився й гравці “Brain Computers United” за канонами Fair play віддали м’яч супернику. Після матчу, переглянувши відео, виявилось, що рішення арбітра було вірним. Попри це, слід щиро подякувати колективу “Brain Computers United”, які, поступаючись у рахунку, вчинили дуже гідно!

Продовжуючи матч на зустрічних курсах, черговий раз вразити ворота суперників вдалось номінальним господарям. Тимощук на швидкості увімкнувся до атаки, отримав м’яч від Дрижука, вдало розвернувся від захисників та своїм “пострілом” направив м’яч у сітку.

Скоротити відставання до мінімуму вдалось Бабаку. У дуже простому епізоді, після довгого вкидання голкіпера, Микола підставляє голову та підправляє м’яч у сітку воріт - 4:3.

За кілька хвилин комфортну перевагу повертає Добера. Роман отримав м’яч від Господарця, який перед цим вдало розібрався з двома опонентами, й у дотик переграв голкіпера, який дещо далеко вийшов з воріт.

Черговий раз інтригу у протистояння повернув Луценко. Після того, як суперники не розібрались між собою при розіграші кутового удару, Микола підхопив м’яч, дещо протягнув його та з-під захисника завдав невідпорного удару під поперечину воріт.

Але у складі “Infopulse United” є гравець, який самотужки може вирішити долю не тільки епізоду, а й матчу. Цим гравцем, є найкращий бомбардир junior ліги — Дрижук. Андрій за дві хвилини у двох шалених епізодах чудово розбирається з опонентами й забиває надзвичайно ефектні м’ячі, констатуючи перемогу свого колективу.

Таким чином колектив Олександра Господарця обходить “Техно+” у турнірній таблиці та займає його передову позицію, а Дрижук підтримує свій колектив й лідирує у перегонах бомбардирів.

Обсуждение новости:«У junior лізі визначилась четвірка команд, яка побореться за золоті нагороди та вихід до вищого дивізіону»