Нет медиа

Подробнее

Минулий тур став найнесподіванішим й по максимуму зав'язав інтригу навколо боротьби за трійку найсильніших.

Brain Computers United - TECHNO United 5:5

Першими на майданчик вийшли колективи, які посідають у турнірній таблиці останні за ліком місця. Цей матч мав дати відповідь для колективу “Brain Computers United” на питання чи зможуть вони нав’язати боротьбу за путівку до когорти найсильніших. Для їх суперників гра важливого турнірного значення не мала, зважаючи на те, що шанси потрапити до Junior High League для них були втрачені ще у минулому турі.

Матч розпочався не жваво, тому команди, провівши певну розвідку, лише на екваторі поєдинку зуміли відкрити рахунок. Сталось це після того, як Горбачевський міг вивести номінальних господарів вперед, але його удар взяла на себе поперечина воріт. М’яч після цього опинився у ногах гравців суперників, які провели швидку атаку, яку завершив Синіцин, що з близької відстані переграв голкіпера опонентів.

Паритет на табло команді Андрія Поліщука вдалось встановити ближче до завершення першого тайму. На цей раз, Горбачевський зумів поцілити у площину воріт, а на його удар голкіпер суперників відреагувати не встиг.

На цьому гольові перипетії першого тайму були завершені й команди відправились перепочити, щоб у другій половині вибухнути справжньою зливою з забитих м’ячів.

Знову вийти вперед вдалось “технарям” за кілька хвилин після відновлення гри. Бура продемонстрував свою індивідуальну майстерність, яка переросла у небезпечний момент, який і був реалізований.

Але знову, за кілька хвилин, цифри на табло було зрівняно. Моначинський зберіг м’яч для своєї команди в одній з атак й чудовою навісною передачею знайшов Баладинського, який на швидкості, другим темпом, підтримав атаку. В’ячеслав першим дотиком приборкав собі м’яч, обігравши тим самим голкіпера й другим — поцілив вже порожні ворота суперників.

На екваторі поєдинку третій м’яч для своєї команди забив Перебийніс. Олександр першим своїм ударом після розіграшу кутового поцілив у захисника, а другим — потрапив точно в ціль - 2:3 й “Techno United” знову виходить вперед.

Далі, по тенденції цього поєдинку, прийшла черга забивати номінальних господарів. Баладинський вдало розвернувся біля воріт опонентів та покотив м’яч у ворота без особливого спротиву від захисників та голкіпера, які у цьому епізоді спостерігали за вдалими діями нападника.

Зрештою, цей епізод став переломним для колективу Андрія Поліщука. Вони заграли активніше та за наступні кілька хвилин вже повели у рахунку. Швидка контратака під час якої Горбачевський вийшов віч-на-віч з Онуфрієвим, після швидкого розіграшу штрафного удару біля власних воріт, завершилась точним ударом гравця атаки. За хвилину, Ігор знову вдало зіграв при підключенні до атаки й після передачі партнера у вільну зону у дотик записав до свого активу ще один забитий м’яч.

До фінальної сирени залишалось всього три хвилини й, здавалось, що переможець зустрічі вже відомий. Але гравців у червоних футболках мали свою думку щодо цього. На 38-ій хвилині Бура перехопив передачу партнера та дальнім ударом скоротив відставання у рахунку до мінімуму.

Фінальну крапку у протистоянні поставив Синіцин. Ярослав пробивав по воротах після розіграшу з-за бокової. М’яч у штрафному майданчику кілька разів зрикошетив від низки гравців та у підсумку все ж опинився у сітці воріт - 5:5!

ONSEO - SkySoft.tech United 4:3

За першою парою команд майданчик зайняли “ONSEO” та “SkySoft.tech United”. Ці колективи у турнірній таблиці розділяло всього два очки, тому у випадку перемоги «смугасті» могли обійти опонентів у загальному заліку.

Фаворитом перед матчем вважався колектив Романа Лиги, який до цього брав максимум у всіх матчах, крім протистоянь з лідерами дивізіону. Але, розуміючи важливість поєдинку, результат якого може залишити їх поза боротьбою за головний трофей, колектив Дмитра Павлова показав свої найкращі кондиції.

Розпочали активніше матч, все ж, номінальні гості. Вони більше контролювали м’яч та краще загострювали ситуації біля воріт суперників. Дуже швидко це принесли дивіденди й Величко сильним ударом по центру воріт на п’ятій хвилині відкрив рахунок у матчі.

“Смугасті” довго не барились з відповіддю й вже за хвилину Машорчак встановлює паритетні цифри на табло. Віталій обігрався з Гаврищуком, який дещо сильно повернув шкіряного партнеру. Але це не стало на заваді нападнику точно пробити у дальній кут та відзначитись у цьому матчі.

Взявши короткий перепочинок команди активізувались в середині тайму. Тоді одна з позиційних атак стала результативною завдяки точному ударові Звуздецького, якому залишили оперативний простір поблизу воріт.

Але, як і у минулому випадку, перевага у рахунку на користь колективу Романа Лиги була лише хвилину. Її нівелював капітан команди-суперників — Павлов, який з близької відстані, у схожому до моменту з першим забитим м’ячем, цілить також під дальню стійку воріт суперників.

Далі — знову гольове затишшя, яке тривало до останньої хвилини першого тайму. Тоді, коли команди думками були вже на перепочинку, своє слово сказав Червінський. Максим отримав м’яч по правому фланзі атаки свого колективу й більярдним ударом від дальньої стійки вперше у матчі вивів команду номінальних господарів вперед - 3:2!

Другий тайм матчу за сценарієм нагадував його першу половину. На цей раз команди грали ще обачніше в обороні й не дозволяли створювати опонентам небезпеку біля володінь одна одної.

Змінити таку тенденцію було під силу Звуздецькому ближче до середини тайму. Єгор отримав м’яч після розіграшу з кута поля й, завдяки індивідуальній майстерності, обіграв кілька захисників й з меж штрафного майданчика переправив м’яч у сітку воріт - 3:3.

По традиції цього матчу, забиті м’ячі були у проміжках часу близьких одна до одної. Цей раз не став винятком. Гаврищук підхопив м’яч на своїй половині поля після невдалих дій в атаці від опонентів та протягнув його через весь майданчик. Далі він вивів на ударну позицію Червінського, з ударом якого Козьма успішно справився. Але м’яч опинився у близькості від Гаврищука, який завершив справу свого партнера та поцілив вже порожні ворота.

Залишалось грати ще половину часу другого тайму. Номінальні господарі діяли від оборони та на утримання рахунку, коли опоненти — намагались врятувати матч, добувши хоча б нічию. Але глядачі спортивного комплексу “Термінал” у той день забитих м’ячів більше не побачили. Підсумок — перемога 4:3 на користь “ONSEO”, що дозволяє їм піднятись на третю сходинку рейтингу команд junior ліги.

Astound - Техно+ 1:0

Завершував ігровий день матч, який за сценарієм гри зовсім був не притаманний змаганням серед ІТ-компаній. У ньому зустрілись колективи Євгена Зубрія та Олексія Недовіса.

Останні вже гарантували собі місце у розіграші High Junior League, тому останні тури дограють у своє задоволення.

Для їх недільних опонентів ситуація складається не так добре. Задля того, щоб залишити для себе шанси на прохід далі, зважаючи на результати попередніх матчів, здобувати очки у цьому матчі було конче необхідно.

Сам матч проходив, здебільшого, за оборонних дій кожного з колективів. Якщо для “Astound” ціна помилки була надзвичайно висока й така тактика була виправдана, то «технарі», здивували вибором такої схеми гри.

Впродовж усього першого тайму краще в атакувальних діях діяли підопічні Недовіса, які кілька разів вдало завершували свої атаки небезпечними ударами у площину воріт Піскунова.

Цього дня Ярослав був у своїх кращих кондиціях та доволі часто вступав у гру та виходив з епізодів переможцем.

Витримавши значний тиск суперників, наприкінці тайму, Цимбаленко відкриває рахунок у матчі. Це сталось після пресингу свого опонента, який дещо забарився з передачею. Вихід віч-на-віч капітан “помаранчевих” реалізував сильним й точним ударом у дальній кут воріт.

У другому таймі команди продовжили гру за тою ж схемою. Номінальні господарі грали від оборони, а гості — першим номером. За такого сценарію більше моментів виникало біля воріт перших, але втілити у життя їх не вдавалось.

Колектив Євгена Зубрія очікував на шанс подвоїти перевагу на контратаках, які подекуди виникали після активного відбору м’яча.

Все ж, командам не судилось у цей день ще бодай раз вразити ворота один одного.

Таким чином “Astaund” підносить сенсацію, перемігши поточних лідерів дивізіону, й переміщається на четверту позицію. Щоб зберегти її та потрапити до когорти найсильніших їм потрібно в останньому турі не програти колективу Романа Лиги, який після поразки у звітному турі має на один заліковий бал менше за майбутніх суперників.

Обсуждение новости:«Сенсаційні результати шостого туру junior ліги залишили усі питання про четвірку найсильніших на останній тур»