Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Нет медиа

Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Сергій Овчинников: "Налаштовуємось на гру максимально відповідально, недооцінювати суперника не можна"

Сергій Овчинников: "Налаштовуємось на гру максимально відповідально, недооцінювати суперника не можна"

Черговий тур може, з великою ймовірністю, визначити фаворитів на фінальне протистояння.

20minut.ua United - AUTO.RIA.com (10 листопада. 17:00. СК "Термінал")

Матч підопічних Олега Горобця та Романа Дячука є своєрідним дербі “медійників” у рамках розіграшу Чемпіонату міста серед ІТ компаній.

Додають градусу звітному протистоянню поточні результати цих команд, які поділяють між собою останні два місця у турнірній таблиці. Такі низькі позиції аж ніяк не звичні для амбітних колективів й підтверджують лише один факт: рівень підготовки учасників у цьому розіграші senior ліги — надзвичайно високий.

Минулий тур не задався для обох команд. Номінальні господарі, двічі передуючи у рахунку в матчі з лідером дивізіону, припустились прикрих помилок, наприкінці протистояння, й не зуміли здобути жодного залікового балу.

Для “автомобілістів” ситуація склалась подібним чином. У поєдинку є другим складом “Playtika-Hostpro United” вони провалили початок зустрічі й, пізніше, не зуміли змінити її хід на свою користь.

Як говорить капітан “AUTO.RIA.com”, Роман Дячук, матч стане боротьбою за шість очок. Дійсно, переможець матчу залишить за собою шанси поборотись за фінальний матч, а переможений втратить усі шанси на це.

Роман Дячук, “AUTO.RIA.com”:

“Нас чекає матч за шість очок, тому, надіюсь, команда буде мати відповідне налаштування на гру для здобуття позитивного результату.”

Playtika-Hostpro United 2 - Spilna Sprava United (10 листопада. 18:00. СК "Термінал")

Можна з впевненістю констатувати: колектив Володимира Огнивка повноцінно освоївся у когорті вищого за рингом дивізіону. Про це свідчить друга перемога, яка була здобута над постійним фаворитом турніру — колективом Романа Дячука.

Вікторія дозволила піднятись на третю позицію у турнірній таблиці, що є доволі гарним результатом для новачка. Але на цьому колектив, навряд, буде зупинятись. Можливість поборотись за високі місця — не примарна й залежить від самовіддачі гравців на футзальному майданчику.

Для колективу Сергія Овчинникова, ситуація поки складається доволі непогано. Вони впевнено посідають другу позицію, при цьому маючи гру у запасі. Перемога у поточному протистоянні суттєво підвищить шанси зіграти у фіналі й спростить завдання на завершальні матчі групового етапу.

Сергій Овчинников, “Spilna Sprava United”:

“До початку сезону мало хто вірив, що наш суперник зможе зайняти високе місце, але наразі, вони на третьому місці. Саме тому налаштовуємось на гру максимально відповідально, недооцінювати суперника не можна. Бажаю командам продемонструвати красиву та коректну гру.”

Обсуждение новости:«Сергій Овчинников: "Налаштовуємось на гру максимально відповідально, недооцінювати суперника не можна"»