Нет медиа

Подробнее

Колективи Недовіса та Козьми роблять перші кроки на шляху до нагород 19-го сезону ІТ-ліги.

Astound - TECHNO United 6:2

Після групового етапу та тижневої перерви баталії у нижчому дивізіоні розпочинали колективи Євгена Зубрія та Миколи Васильчука.

Для обох колективів цей сезон дограється у задоволення, тому можна було діяти на майданчику розкуто та не зважати на результат.

Активніше матч розпочали номінальні гості, які вже на другій хвилині повели в рахунку. Розіграш з кута поля завершився серією ударів, один з яких став результативним. Реалізацією відзначився Перебийніс.

Такий рахунок тримався майже весь час першого тайму. Команди відмовлялись реалізовувати свої нагоди, поки “гол у роздягальню” вдався для номінальних гостей, які цього дня виступали у новій, повністю чорній, формі. Взяття воріт слідувало кільком поспіль втратам м’яча від обох колективів. Після цього м’яч опинився біля воріт “TECHNO United”, де Цимбаленко у дотик з близької відстані переправив його у сітку.

Другий тайм став повною протилежністю першого, але розпочався доволі спокійно. Команди активізувались ближче до середини тайму, а саме підопічні Євгена Зубрія. Тоді, дальній удар вдався Короваю, який надіслав м’яч у сітку, скориставшись тим, що огляд у момент удару голкіперу перекрив захисник його команди.

Справжня гольова злива розпочалась на 33-тій хвилині. Тоді Цимбаленко перехопив м’яч, чудовим дриблінгом обіграв суперника, обігрався передачею з партнером та вразив вже порожні ворота - 3:1!

За кілька хвилин ініціативу партнера підтримує Кочетов. Сергій відгукнувся на чудову передачу з глибини поля, яка пройшла крізь низку гравців обох команд, й на миттєвість випередив голкіпера суперників, щоб завдати точного удару.

Продовжити реалізації для свого колективу вдалось Коломійцю ще через дві хвилини. Гол вийшов доволі курйозний. Максим набігав на довгу вертикальну передачу від захисника й зіткнувся разом з захисником та голкіпером суперників. М’яч поціливши у гравця, що вже лежав на паркеті, все ж потрапив до сітки воріт.

За хвилину Максим оформлює дубль. Гравці суперників помилились при розіграші з-за бокової та втратили м’яч. Коломієць зорієнтувався та швидко пробив по воротах. Шкіряний потрапив у стійку, а після цього закотився до воріт суперників.

На цьому голи гравців “Astound” були завершені, й право поставити фінальну крапку у матчі вони залишили для суперників, а саме Івана Бури. Один із кращих голеадорів свого колективу вчасно опинився наодинці біля воріт суперників й переправив м’яч у сітку після сумбурної боротьби, яка проходила біля воріт Піскунова. 6:2 - перемогу святкують підопічні Зубрія, вдруге переграючи опонентів у сезоні, поступаючись левову частину матчу у рахунку.

ONSEO - Техно+ 2:4

Після матчу Low Junior League на майданчик вийшли колективи High ліги: “ONSEO” та “Техно+”. Цей матч став дебютний у рамках четвірки найсильніших, яка розпочала боротьбу за головний трофей сезону.

Зі стартових хвилин було зрозуміло, що команди налаштовані лише на перемогу, зважаючи на самовіддачу кожного з гравців. Краще розпочати поєдинок вдалось підопічним Олексія Недовіса, які взяли м’яч під свій контроль та, цим самим, захопили ініціативу.

З плином часу перевага втілилась у забитий м’яч. Атака, яка, проходила використовуючи всю ширину майданчика, завершилась розрізною передачею від Головатюка на яку відгукнувся Зоря й у дотик вразив ворота Підвашецького.

Дещо згодом неузгодженістю у захисних діях “смугастих” знову скористались “технарі”. Розіграш з-за бокової, після якого Головатюк своїм переміщенням звільнив простір для Гуменюка, завершився точним ударом останнього у дальній кут - 0:2.

Після цього гра дещо вирівнялась й свої моменти мали гравці номінальних господарів. Після декількох з них скоротити відставання у рахунку вдалось капітану команди “ONSEO”. Павлов підхопив м’яч після передачі вперед від суперника й дещо змістившись ближче до володінь суперників надіслав м’яч у кут воріт. Козлову видимість перекривав захисник, тому зреагувати на удар голкіпер не встиг.

Здавалось, що номінальні господарі повернули інтригу у протистояння, але завершальні дві хвилини забезпечили комфортну перевагу для “Техно+” на другу половину зустрічі.

За хвилину до завершення тайму точним ударом відзначився Зоря, що вдруге у цьому матчі вдало діяв на дальній стійці й завершив голом атаку, яка пройшла лівим флангом.

На завершення старання “технарів” у першій половині зустрічі підсумував Голуб. Володимир взяв на себе відповідальність виконати шестиметровий “вирок”, який був призначений за гру рукою у карному майданчику, й вдало його реалізував. 1:4 - такий рахунок встановився на табло перед перервою.

Другий тайм активніше у атакувальних діях розпочали підопічні Дмитра Павлова. Вони діяли використовуючи високий пресинг, який час від часу приносив свої дивіденди. Така тактика лише ближче до середини тайму призвела до взяття воріт. Тоді, розіграний стандарт завершився ударом Краковецького, який на себе взяв Лічман. Але шкіряний одразу відскочив до Гаврищука, що у дотик і переправив його у площину воріт. Голкіпер, хоч і дотягнувся до м’яча, але врятувати свій колектив не зумів.

Надалі, команди обережно діяли у обороні й не дозволяли суперникам відзначитись реалізацією. Активізувались команди вже наприкінці зустрічі. Тоді, червону картку за надмірні емоції отримує Сандул, залишаючи своїх колег у меншості. Але, попри це, “смугасті” заробили право на пенальті. До “точки” підійшов Краковецький, але його удару забракло точності: м’яч потрапив у стійку.

Згодом фінальний свисток зафіксував перемогу команди “Техно+”, яка стає першим кроком до бажаних золотих нагород, дебютного, 19-го сезону ІТ-ліги.

SkySoft.tech United - Infopulse United - 4:1

Наступним матчем першого туру High Junior League став поєдинок між колективами Олексія Козьми та Олександра Господарця. Поєдинок групового етапу завершився на користь останніх, тому до цього матчу саме вони підходили у статусі фаворита зустрічі. Зайвим раз це підтверджувалось підсумковим положенням у турнірній таблиці після групового етапу: “Infopulse United” посів першу сходинку, а “SkySoft.tech United” - четверту, гарантувавши собі вихід лише у останньому турі.

Гру активніше розпочали фаворити. Вони створили декілька моментів біля воріт опонентів й дуже швидко повели у рахунку. гол вдалось забити після швидкої атаки, яка пройшла у декілька передач. На завершальній стадії Дрижук впевнено розібрався з захисником та виконав передачу на Доберу, який вбігав у штрафний майданчик й у дотик переправив м’яч у сітку.

Такий рахунок тримався на табло СК “Термінал”майже до самого завершення першого тайму. Команди за цей час мали низку нагод, але чудова дія голкіперів, або ж захисту не дозволяла відзначитись реалізацією.

На 17-тій хвилині паритет у рахунку встановлює Звуздецький. Єгор вдало діє на перехопленні й без роздумів сильним ударом застає зненацька Шевчука, який поглядом проводжав м’яч у сітку власних воріт.

Другий тайм картиною гри не відрізнявся від першого. Команди проводили багато часу у боротьбі, яка зводила до мінімуму небезпечні моменти біля воріт одна одної.

Рахунок на табло тримався 1:1 й здавалось, що фінальний свисток зафіксує саме такі кінцеві цифри. Але, на останніх хвилинах колектив Олексія Козьми зумів зламати захисні редути суперників й відзначитись навіть не одним, а трьома забитими м’ячами.

Справу розпочав Звуздецький. Автор першого голу у складі “SkySoft.tech United” перехопив м’яч після передачі опонента на своїй половині, обігрався з Лигою та зумів пробити з близької відстані не поціливши у захисника, який відчайдушно стелився у підкаті, прагнучи врятувати свою команду від пропущеного голу.

Прагнучи відігратись, колектив у зелених футболках, усіма силами пішов на половину поля суперників, але миттєво поплатився за це. Величко вчасно читає задум суперника, перехоплює ігровий снаряд, зближується з голкіпером та виходить переможцем з дуелі - 3:1!

На цьому питання про переможця зустрічі було знято, але гольові реалізації продовжились. Фінальною крапкою став забитий м’яч Решетника. Голкіпер “Infopulse United”, який підхопив м’яч після простого розвантаження ситуації біля інших воріт, почав активно набирати швидкість. Віталій зустрів його в районі центральної лінії й заблокував рух опонента. Після цього м’яч неквапливо почав котитись в сторону воріт й у підсумку потрапив до його сітки. 4:1 - надзвичайно важлива й дещо несподівана перемога “SkySoft.tech United”.

Обсуждение новости:«Команди junior ліги зіграли свої перші поєдинки після розподілу на Low та High League»