Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Нет медиа

Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Олексій Козьма: "Все буде залежати від налаштованості: в таких матчах потрібно бути "зарядженим" на 200%"

Олексій Козьма: "Все буде залежати від налаштованості: в таких матчах потрібно бути "зарядженим" на 200%"

Три команди претендують на два вакантних місця у когорті найсильніших, які за тиждень розпочнуть боротьбу за головний трофей сезону.

TECHNO United - ONSEO (10 листопада. 14:00. СК "Термінал")

Відкриватиме програму останнього за ліком туру групового етапу матч, де підопічні Дмитра Павлова зможуть, у випадку перемоги, забезпечити собі місце у Junior High League.

Наразі, “смугасті” мають у своєму активі сім очок та поділяють третю позицію разом з колективом Євгена Зубрія, переважаючи їх за різницею забитих та пропущених м’ячів.

Для “технарів” минулий тур став першим, коли у скарбничку команди додались залікові бали. Це зумовив паритетний результат у грі з “Brain Computers United”, де останні втратили усі шанси поборотись за нагороди у цьому сезоні.

Зважаючи на турнірне становище й мотивацію команд, фаворитами зустрічі є номінальні гості, яким позитивний результат дозволить не зважати на результати інших протистоянь, а вже під час їх проведення святкувати вихід до четвірки найсильніших команд ліги.

Дмитро Павлов, “ONSEO”:

“Наступна гра завершальна. Спробуємо увійти до четвірки і продовжити боротьбу за призові місця та вихід у вищу лігу. Тому налаштовуємось тільки на перемогу.”

SkySoft.tech United - Astound (10 листопада. 15:00. СК "Термінал")

Матч, що дасть відповідь на питання про четвертого учасника Junior League High. Команда, яка вийде переможцем з цього протистояння — посяде бажане місце у когорті найсильніших. За нічийного результату, номінальні гості залишаться вище опонентів у турнірній таблиці, зважаючи на перевагу у один заліковий бал, яка зараз присутня.

Спрогнозувати у якому стані команди знаходяться за для прогнозування фаворита зустрічі доволі важко. Колектив Олексія Козьми вдало стартував, але у матчі минулого туру, де зазнав поразки, поставив під питання свою участь у боротьбі за нагороди.

Для колективу Євгена Зубрія, емоційний підйом повинен мати місце після сенсаційної мінімальної перемоги над лідером дивізіону. Саме вона дозволяє наразі знаходитись у кращому турнірному становищі в порівнянні зі своїми майбутніми суперниками.

Без сумнівів, нас очікує надзвичайно цікавий поєдинок. Його результат залежатиме від того, наскільки команди зберуть свої оптимальні склади та чим саме здивують свого суперника на майданчику.

Олексій Козьма, “SkySoft.tech United”:

“В наступному турі вирішальна гра, як для нашої команди, так і для суперника. Знову все буде залежати від налаштованості: в таких матчах потрібно бути "зарядженим" на 200%. Добре, що все залежить від нас, а не від інших матчів. Все просто: потрібна тільки перемога. Буде цікава та захоплива гра!”

Infopulse United - Brain Computers United (10 листопада. 16:00. СК "Термінал")

Завершуватиме груповий етап матч колективів, які ще у попередніх турах вирішили усі свої турнірні завдання на стадії групового етапу.

Для команди Олександра Господарця завдання потрапити у боротьбу за золоті нагороди було вирішено ще після екватора групового етапу, після вдало проведених низки матчів. Звітне протистояння, у випадку перемоги, подарує їм першу позицію у дивізіоні, зважаючи на поразку команди “Техно+” у минулому турі. Вважаємо, що такий стимул додасть додаткової наснаги у діях гравців на майданчику.

Для “Brain Computers United” нічия у минулому турі, яку здобули їх опоненти на останній хвилині, перекреслила усі їх шанси на позитивний результат у підсумку групового етапу. Цим самим, цей сезон зарахувати до активу, аж ніяк не можна. Тому, завершальні матчі пройдуть як формальність, де колектив зможе зіграти у своє задоволення без тягаря результату й думками готуватись й награватись для звершень у майбутньому сезоні.

Олександр Господарець, “Infopulse United”:

“Наступна гра з принциповим суперником. Хоч і результат не впливає на турнірне становище, та впевнений суперник буде боротись, навіть без свого лідера. Очікуємо впертого протистояння, з великою кількістю голів. Не сумніваємось, що буде цікаво.”

Обсуждение новости:«Олексій Козьма: "Все буде залежати від налаштованості: в таких матчах потрібно бути "зарядженим" на 200%"»