Нет медиа

Подробнее

Визначились головні претенденти на фінальне протистояння 19-го сезону IT-ліги.

20minut.ua United - AUTO.RIA.com - 5:4

Дербі “медійників” розпочало програму чергового туру у senior лізі. Матч між цими командами завжди дарують масу подій на майданчику та неймовірні емоції. Цього разу команди підтвердили реноме принципових суперників й видали просто неймовірний поєдинок.

Вже на другій хвилині капітан “AUTO.RIA.com” відкриває рахунок у матчі. Дячук після скидання партнера при розіграші кутового сильним ударом у дальню дев’ятку не залишив шансів Кармику для порятунку своєї команди.

За кілька хвилин Оксимчук не тільки зрівнює рахунок на табло й виводить свій колектив вперед. Перший м’яч був забитий після того, як Дмитро вдало нав’язав боротьбу суперникам й віддав передачу на Костика. Останній дещо відпустив від себе шкіряного, але встиг проштовхнути його й потрапив у захисника. Далі м’яч опинився вже в ногах автора голу, який переправив м’яч у порожні ворота.

Другий м’яч було забито не без помилки Мороза, який за відсутності Перепелиці, був змушений зайняти місце у рамці воріт суперників. Горобець віддав передачу по флангу, де Оксимчук набирав швидкість й, обробивши м’яч, 55-тий номер номінальних господарів потрапив під ближню стійку воріт - 2:1.

Активність на майданчику зростала й за хвилину рахунок знову став паритетним. Костик віддавав передачу на партнера, яку перехопив Дячук. Роман не зволікав та одразу надіслав м’яч у сторону воріт суперників: рикошет й м’яч опиняється у сітці.

Взявши короткий відпочинок, команди активізувались наприкінці першого тайму. Тоді, команда Олега Горобця заробила право на кутовий удар. Його виконав Костик передачею в район шестиметрової відмітки, звідки Оксимчук оформлює хет-трик у цьому матчі!

Підсумували власні старання у першій половині Гусак та Антіпов. Перший розрізною передачею з глибини поля виводить свого партнера на вигідну ударну позицію, звідки останній не хибить - 4:2!

Питання про переможця зустрічі команди залишили на другу двадцятихвилинку. Її початок ознаменувався рядом можливостей для колективу Романа Дячука відзначитись у воротах Кармика. До слова, усі три можливості виникли майже за в одній атаці! Спершу вихід віч-на-віч парирував голкіпер, та взяв на себе й добивання. Після миттєвого перехоплення м’яча від опонентів дальній удар слідував у стійку. Надзвичайна можливість зменшити відставання у рахунку не увінчалась успіхом.

“Не забиваєш ти — забивають тобі.” Футбольна мудрість часто підтверджується баталіями на полі. Так сталось і цього разу. Стрімка атака, проведена у кілька передач, завершується ударом Оксимчука у порожні ворота. 5:2 - суттєва заявка на здобуття трьох залікових балів у цьому турі.

“AUTO.RIA.com” було втрачати нічого й вони перелаштувались на гру з п’ятим польовим. Наприкінці зустрічі це принесло свої дивіденди. За дві хвилини до завершення гри Уманець вдало завершив прохід Мороза, який знайшов прострілом Олександра майже на лінії воріт суперників. Ще за хвилину Дячук гарантував нервову кінцівку зустрічі: він чітко реалізував штрафний удар.

Все ж, часу встановити паритет підопічним Романа Дячука не вдалось: для цього не вистачило часу. У підсумку мінімальна перемога “20minut.ua United”, яка дозволяє піднятись їм на третю позицію у дивізіоні, залишаючи опонентів у їх підвалинах турнірної таблиці.

Playtika-Hostpro United 2 - Spilna Sprava United - 4:7

Після кількох вдалих матчів від підопічних Володимира Огнивка, справжній іспит на них очікував у матчі з чинними чемпіонами senior ліги.

До слова, початок зустрічі був за номінальними господарями, які доволі швидко повели в рахунку. Після швидкої атаки, яка пройшла за кілька передач, м’яч опинився у ногах Слободянюка безпосередньо поблизу воріт. Ярослав скористався шансом та сильним ударом надіслав м’яч у верхній кут воріт.

Довго такий рахунок тримався на табло СК “Термінал”. Лише коли стрілка годинника почала рахувати другу половину тайму Гуліватенку вдалось зрівняти цифри на табло. Взяття воріт можна вважати показовим. Гаврищук та Гречанюк протягнули м’яч до воріт суперників, де останній зробив передачу в район шестиметрової відмітки, звідки Віталій не схибив.

Не знітившись, колектив “Playtika-Hostpro United 2”, швидко повернув собі перевагу у рахунку. На цей раз Слободянюк виступив у ролі асистента. Він виборов м’яч біля власних воріт та, рухаючись з ним, знайшов на вигідній позиції Дубового, який переправив м’яч в дотик у сітку воріт суперників.

За мінімальної переваги 2:1 команди пішли відпочивати.

Другий тайм розпочався знову з активностей Ярослава. Другий номер номінальних господарів протягнув м’яч з центру поля, але захисник майже нівелював загрозу. М’яч опинився знову в нападника, який з другої спроби вразив дальній нижній кут воріт Овчинникова. 3:1 - вагома заявка на позитивний результат!

Після цього підопічних Володимира Огнивка не було помітно на майданчику. Далі на полі домінувала одна команда, яка перейняла тотальну перевагу на власну користь.

Ближче до екватора другої половини за кілька хвилин підопічні Овчинникова зуміли не лише зрівняти рахунок, а й вийти вперед!

Розпочав це дійство один із лідерів “спільників” Гаврищук. Максим технічно обіграв двох суперників, змістився під удар та прицільним ударом у дальній кут скоротив відставання у рахунку.

За хвилину рівним рахунок зробив Тарасюк, який впевнено реалізував удар з шестиметрової відмітки, що був призначений за порушення правил про розіграші комбінації разом з Гаврищуком.

Останній, знову через хвилину, вже виводить своїх колег вперед. Прострільна передача при розіграші з-за бокової лінії була відбита голкіпером, але м’яч після цього потрапив до Максима, якому нічого не залишалось крім того, щоб “розстріляти” порожні ворота.

Такий рахунок тримався на табло майже десять хвилин. За цей час команди мали нагоди, як зрівняти рахунок, так і збільшити свою перевагу.

Але тільки під завісу зустрічі колективи почали втілювати свої моменти у реалізації. Знову, це краще вдавалось номінальним гостям, які повторили гольовий спурт. Черговий неймовірний м’яч забиває Гаврищук. Максим, взявши на себе ініціативу, після перехоплення передачі партнером, вкотре у матчі обігрує ефектним способом опонентів та цілить у дальній кут воріт Огнивка.

Вже за традицією, наступним має відзначитись Тарасюк й обов’язково після передачі автора останнього м’яча. Довге вдале вкидання вперед від Овчинникова дозволило вибороти м’яч біля воріт опонентів та, після двох передач головою, Тарасюку залишалось лише підставити ногу перед порожніми воротами, що він успішно й виконав.

Свою фінальну крапку у матчі, згодом поставив Гаврищук. Максим разом з партнером опинився наодинці з голкіпером, але спершу переграти його не зумів, пробивши невдало прямо в останнього. Але м’яч після цього опинився знову у нападника, який вдруге, ударом п’ятою, все ж реалізує свій момент. Певно, забивати легкі м’ячі для Максима не цікаво й він досягає максимальної ефектності у кожному з реалізованих моментів.

На завершення матчу Слободянюк продемонстрував, що не лише Максим вміє забивати елегантні м’ячі й показав свою техніку біля воріт Овчинникова. Ярослав опинився поблизу володінь суперників й підправив м’яч п’ятою у ворота після передачі партнера з флангу.

У підсумку 4:7 - важка, але яскрава перемога для “Spilna Sprava United”, яка суттєво збільшує їх шанси на потрапляння до фіналу, а опонентам залишає наразі четверту позицію, яка наразі дає змогу зіграти їм у матчі за третє місце.

Обсуждение новости:«Колективи Ярослава Гуменюка та Сергія Овчинникова є головними претендентами на фінальний поєдинок senior ліги»