Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Нет медиа

Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Сергій Овчинников: "Ми б хотіли закінчити регулярний чемпіонат на мажорній ноті, тому налаштовуємось на боротьбу."

Сергій Овчинников: "Ми б хотіли закінчити регулярний чемпіонат на мажорній ноті, тому налаштовуємось на боротьбу."

Коли фіналісти вже подумки у головному матчі сезону, колективи Романа Дячука та Володимира Огнивка заочно поборються за вакантне місце у малий фінал.

Spilna Sprava United - AUTO.RIA.com (8 грудня. 17:00. СК "Термінал)

У статусі фіналіста останній свій поєдинок у рамках групового етапу проведе колектив Сергія Овчинникова. Суперниками стануть «медійники», які у цьому матчі будуть вирішувати для себе долю бронзового фіналу.

Задля потрапляння до нього колективу Романа Дячука потрібна лише перемога, зважаючи на турнірне становище, де вони посідають останню позицію.

Боєздатність колективу похитнулась для цієї команди у останніх турах, коли проблеми зі складом зіграли важливу роль для здобуття результату.

Але не тільки від колективу «AUTO.RIA.com» залежить, яке у підсумку місце вони посядуть. У матчі двох складів «Playtika-HostPro United», другий склад, у випадку перемоги над своїм основним, може зняти всі питання й результат цього матчу стане формальністю.

Сергій Овчинников, "Spilna Sprava United":

“За якістю гри AUTO.RIA.com цілком заслуговує на медалі, але через проблеми зі складом в багатьох іграх займає незвичне для себе місце. Але ми б хотіли закінчити регулярний чемпіонат на мажорній ноті, тому налаштовуємось на боротьбу. Бажаю всім коректної та цікавої гри.”

Playtika-HostPro United - Playtika-HostPro United-2 (8 грудня. 18:00. СК "Термінал)

Матч між двома складами “Playtika-HostPro United” буде завершувати останній тур групового етапу у senior лізі. Для підопічних Ярослава Гуменюка всі турнірні завдання були зняті ще два тури тому, коли лише диво могло завадити їм потрапити до фінального матчу. Навіть поразка у минулому турі від колективу Сергія Овчинникова не змінила суттєво плани команди.

Для їх дублерів цей матч є надзвичайно важливим у плані заочної боротьби з колективом Романа Дячука за потрапляння до матчу за третє місце, де на когось з них вже очікує “20Minut United”. Наразі колектив посідає четверту позицію і може опуститись нижче у рейтингу лише у випадку власної поразки та перемоги від “AUTO.RIA.com”.

Нас очікує цікавий поєдинок, який у разом з іншим протистоянням звітного туру senior ліги подарують інтригу у боротьбі за нагороди.

Обсуждение новости:«Сергій Овчинников: "Ми б хотіли закінчити регулярний чемпіонат на мажорній ноті, тому налаштовуємось на боротьбу."»