Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Нет медиа

Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

За крок до фінального протистояння знаходяться два колективи. Чи виконають вони завдання мінімум на сезон?

За крок до фінального протистояння знаходяться два колективи. Чи виконають вони завдання мінімум на сезон?

Черговий тур Senior ліги може визначити фіналістів цьогорічного сезону. Головними претендентами є колективи Ярослава Гуменюка та Сергія Овчинникова.

Spilna Sprava United - 20minut.ua United (24 листопада. 17:00. СК “Термінал”)

Завдання мінімум на поточний сезон може вирішити вже у цьому турі “Spilna Sprava United”. Три очки відділяють чинних чемпіонів від путівки до фінального поєдинку.

Суперник для вирішення завдання міцний. Ба більше, саме “медійники” завдали номінальним господарям єдиної поразки у сезоні, причому не оптимальним складом. Матч завершився з рахунком 1:2 - на гол Гуліватенка, Костик відповів своїм дублем.

У минулому турі колектив Олега Горобця взяв гору у “дербі медійників” й перемістився на третю позицію. Це суттєво збільшило шанси на боротьбу за фінал, але для цього необхідна перемога у звітному й наступних протистояннях. Для “спільників” була перерва у матчах, яка додасть свіжості їх діям.

Підсумовуючи, можна сказати, що кожна з команд знає ціну результату цього поєдинку й буде докладати максимум зусиль для досягнення мети. А хто вийде переможцем — залежить від низки факторів.

Сергій Овчинников, “Spilna Sprava United”:

“Турнірна ситуація перед грою доволі проста: виграємо — готуємось до фіналу, програємо — значно ускладнимо собі завдання потрапити у фінал. Будемо намагатися взяти реванш за поразку у першому колі, попри те, що в цій грі суперник буде ослаблений присутністю Гусака та Антіпова :) Прогнозую запеклу та цікаву боротьбу на майданчику. Впевнений, гра сподобається глядачам.”

AUTO.RIA.com - Playtika-Hostpro United (24 листопада. 18:00. СК “Термінал”)

Завершуватиме ігровий день поєдинок команд, що наразі знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці.

Для колективу Романа Дячука, поразка у минулому турі, суттєво похитнула їх позиції, зважаючи на те, що вони опустились на останній щабель рейтингу senior ліги. Такі результати є найгіршими за останні кілька сезонів, тому “медійникам” терміново потрібно виправляти ситуацію.

Для “Playtika-Hostpro United” результати у цьому сезоні доволі гідні, зважаючи лише на втрату очок в одному протистоянні. Як результат — передова позиція. Лише дещиця відділяє їх від путівки до фіналу. Для цього їм потрібно здобути один заліковий бал, що виглядає для завдання на останні три тури досить скромно.

Матч першого кола пройшов за тотальної переваги колективу Ярослава Гуменюка та завершився результативним 3:8 на їх користь. Тоді, суттєво вплинула на результат відсутність голкіпера суперників, місце якого зайняв польовий гравець.

Наразі, результат матчу більшу вагу має для колективу Романа Дячука. Їм потрібно виходити з ігрової кризи й виборювати путівку до бронзового фіналу, де нагороди цього ґатунку можуть стати непоганим загальним результатом у звітному сезоні.

Обсуждение новости:«За крок до фінального протистояння знаходяться два колективи. Чи виконають вони завдання мінімум на сезон?»