Партнер соревнований
Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Нет медиа

Подробнее
Мы в социальных сетях
Спецпроект

Дмитро Павлов: "Для призового місця потрібно вигравати все, що залишилось. Налаштовуємось, виграємо, рухаємось далі!"

Дмитро Павлов: "Для призового місця потрібно вигравати все, що залишилось. Налаштовуємось, виграємо, рухаємось далі!"

Вже у звітному турі ми можемо дізнатись володаря золотих нагород junior ліги. Претенденти: колективи Олексія Недовіса та Козьми.

Brain Computers United - Astound (1 грудня. 14:00. СК “Термінал”)

У перший день зими цього року черговий тур відкриватимуть колективи, які борються лише за престиж. Команди після не потрапляння до High Junior ліги завершують сезон втішними матчами.

У минулому турі, який номінальні господарі пропускали, колектив Євгена Зубрія здобув вольову перемогу, поступаючись левову частину матчу у рахунку над “TECHNO United”. У цьому матчі перемога для них гарантує втішне перше місце у цій когорті команд.

До слова, історія протистоянь говорить про те, що всі три матчі, які раніше відбувались між цими командами завершились перемогою колективу Андрія Поліщука. Певно, що саме вони, відібравши очки на стадії групового етапу, внесли свою лепту для того, щоб “Astound” не потрапив до когорти найсильніших команд ліги.

Андрій Поліщук, “Brain Computers United”:

“Astound хороша, цікава команда. В першому матчі, не дивлячись на рахунок, було важко з ними. Налаштовуємось на складну гру, але пограти хочеться з задоволенням, у свою гру. Я б сказав, що великого турнірного значення не придаємо цій грі, але, думаю, суперник принципово буде налаштований на перемогу.”

Техно+ - SkySoft.tech United (1 грудня. 15:00. СК “Термінал”)

У другому турі High Junior ліги зійдуться між собою переможці перших матчів. Колектив Олексія Недовіса у своєму протистоянні здолав опір “ONSEO”, коли Козьма з колегами вирвав перемогу на останніх хвилинах у переможця групового етапу - “Infopulse United”.

При певному сценарії цей матч може вирішити долю чемпіонства, адже команда переможець може стати недосяжною для інших опонентів.

По бійцівському налаштуванню обох команд на матч першого туру можна прогнозувати безкомпромісну боротьбу з шаленим прагненням досягти потрібного результату.

У груповій стадії ці команди впродовж усього ігрового часу прокували “нога у ногу”. Коли здавалось, що фінальний свисток зафіксує нічийний результат, своє слово сказав Кінзерський, який приніс мінімальну перемогу “технарям”.

Узагальнюючи, можна сказати: обидва колективи знаходяться в оптимальних кондиціях. Мінімальна перевага на боці команди Олексія Недовіса, які мають краще укомплектований склад гравців й показують змістовне ведення гри.

Infopulse United - ONSEO (1 грудня. 16:00. СК “Термінал”)

Завершать футзальний день у junior лізі колективи, які зазнали невдач у стартовому матчі розіграшу High Junior ліги. Для колективу Олександра Господарця не щасливими стали завершальні хвилини. Припустившись низки помилок вони втратили заліковий бал у матчі з “SkySoft.tech United”.

Для “смугастих” гра першого туру подарувала ряд негативних емоцій, які були зумовлені поразкою від “Техно+”. Пропустивши низку м’ячів у першому таймі, колектив Дмитра Павлова хоч і скоротив відставання у другому таймі, але на більше спромогтись не зумів.

Матч групового етапу для цих команд надовго залишиться у пам’яті. Тоді, левова частина матчу проходила за повної переваги “Infopulse United”. Змінити хід зустрічі гравцям “ONSEO” вдалось наприкінці зустрічі та, як наслідок, зрівняти рахунок. Але перемога тоді не вислизнула з рук колективу Олександра Господарця, завдяки фінальному спурту.

Звітний матч прогнозується, як шанс для обох колективів залишитись у боротьбі за нагороди, зважаючи на те, що переможений залишиться з нулем у графі очки й мінімальними перспективами на позитивне завершення сезону.

Дмитро Павлов, “ONSEO”:

“На жаль, втратили бали у попередньому матчі. Для призового місця потрібно вигравати все, що залишилось. Налаштовуємось, виграємо, рухаємось далі!”

Обсуждение новости:«Дмитро Павлов: "Для призового місця потрібно вигравати все, що залишилось. Налаштовуємось, виграємо, рухаємось далі!"»