Нет медиа

Подробнее

Senior ліга створює неабияку інтригу у боротьбі за рейтингові місця.

AUTO.RIA.com - Playtika-Hostpro United 2 - 3:5

З впевненістю можна сказати, що новачки вищого за рангом дивізіону: "Playtika-Hostpro United 2", повноцінно освоїлись у когорті найсильніших. На цей раз вони зуміли переграти колектив, який з року в рік є фаворитом змагань.

Почалось все з швидкого голу на першій хвилині зустрічі. Дубовий здійснив гольовий “постріл” після передачі Слободянюка з яким Перепелиця справитись не зміг.

За кілька хвилин цей же дует організовує ще одне взяття воріт. Слободянюк вводить м’яч з-за бокової лінії на “стовпа”, яким виступає Дубовий. Останній обманним рухом показує, що буде залишати м’яч партнеру, але бере ініціативу на себе й з розвороту завдає точного удару - 0:2!

Ближче до завершення першого тайму справи для “медійників” стали зовсім кепськими. Вони пропускають третій м’яч у власні ворота. Автором цього результативного удару стає Ломоносов. Микола, очікував осторонь, поки його партнер виборює м’яч у боротьбі з захисником, й за цим завдає невідпорного удару у дальню дев’ятку воріт.

Наприкінці тайму скоротити відставання у рахунку від опонентів вдалось Морозу. Швидка атака завершилась передачею Балицького ближче до дальньої стійки, де її очікував Микола. Останній без роздумів загнав м’яч у сітку та миттєво взявся його встановлювати у центр поля. Епізод яскраво свідчить про те, що рахунок й втрата очок не влаштовували колектив Романа Дячука.

На початку другого тайму інтригу у протистояння було повернуто. Зробив це автор гольової передачі першого голу "AUTO.RIA.com": Балицький. Один з найкращих голеадорів “медійників” змістився від центральної лінії ближче до воріт суперників й отримав передачу від свого партнера. Здійснивши другий дотик Євген вже надсилав м’яч до сітки воріт Огнивка.

Але за дві хвилини комфортну перевагу у рахунку для дублерів “Playtika-Hostpro United” повертає Сорока. Максим отримав передачу від колеги, який перервав атаку суперників у центральному колі, й майстерно розібрався з захисниками й голкіпером, закотивши, у підсумку, м’яч до порожніх воріт.

Але на цьому перипетії не завершились. На екваторі другої половини рахунок знову змінив гравець “AUTO.RIA.com”. Громада, вдало підхопив м’яч який прямував від його партнера та, знайшовши вільну зону, змістився в неї й реалізував момент на свою користь.

Грати залишилось ще половину ігрового часу другої половини зустрічі. Це означало, що кожен з колективів має шанси, як відігратись, так і закріпити свою перевагу.

Краще вийшли їх наміри у номінальних гостей. На 36-тій хвилині “пожежа” поблизу воріт Перепелиці завершилась пасом від Слободянюка, який, відзначившись черговою результативною передачею у цьому матчі, вивів Дубового на порожні ворота, звідки останній не схибив - 3:5!

Playtika-Hostpro United - 20minut.ua United 3:2

Завершував ігровий день двобій двох гідних один одного колективів. Він по праву став матчем туру, зважаючи на емоції, що він подарував командам та глядачам. Слід звернути увагу на суттєві проблеми зі складом колективу Ярослава Гуменюка. Вони мали у своєму складі лише п’ять гравців, тому були змушені грати весь ігровий час без замін.

Початок матчу був паритетним. Команди довго шукали підхід до воріт суперників, але успіху в реалізації моментів, що виникали не мали.

Ситуація змінилась на 10-тій хвилині зустрічі. Тоді Костик отримав м’яч на вістрі атаки та з близької відстані переграв Бугаєва. М’яч потрапив голкіперу у опорну ногу, від якої все ж закотився до сітки воріт. 0:1 - “медійники” повели у рахунку.

Далі слідували безгольові вісім хвилин зустрічі, які проходили у боротьбі тактик. Команди не відкривались для активних атакувальних дій й діяли грамотно у обороні задля того, щоб не припуститися прикрих помилок.

Такий ігровий спокій порушив наприкінці першої половини Гаврильонок. Атака, яку розвивав капітан номінальних гостей продовжилась пасом вперед, що був перехоплений нападником “Playtika-Hostpro United”. Олександр миттєво набрав швидкість та, швидко зблизившись з воротами, пробив під дальню стійку воріт Кармика. Голкіпер, на жаль для його команди, не зумів врятувати від пропущеного свій колектив у цьому моменті. При рахунку 1:1 команди відправились перепочити.

Друга половина зустрічі подарувала таке ж загострення пристрастей, як і перша. Команди довгий час не могли відзначитись, але як тільки це відбувалось вибухали виром позитивних емоцій.

Наступним взяттям воріт команди змогли похвалитись ближче до середини тайму. Номінальні господарі захопились атакувальними діями та залишили свої ворота без прикриття. Антіпов миттєво знайшов Демчука, діагональною передачею зі своєї половини, який приборкав м’яч та виконав прострільну передачу паралельно лицевій лінії. Оксимчук, що мчав паралельно до Миколи, відгукнувся на його передачу й переправив м’яч у сітку, знову вивівши “медійників” вперед.

Паритетні цифри на табло команди встановили за п’ять хвилин до завершення зустрічі. Гравці обох з колективів кілька разів поспіль швидко втрачали м’яч у простих ситуаціях. Це зумовило великі розриви у лініях, чим і скористались номінальні господарі. Бугаєв виконав довгу вертикальну передачу через весь майданчик на Колодія, який у падінні, у стилі “Летючого голландця”, відправляє черговий м’яч до сітки опонентів - 2:2!

У такому яскравому матчі повинна була бути і яскрава кінцівка. Її своїм забитим м’ячем забезпечив Гаврильонок. Олександр, як і в моменті зі своїм першим взяттям воріт, перехоплює футбольний снаряд у центрі поля у крайнього з захисників, виходить віч-на-віч з Кармиком, обігрує останнього на замахові й спокійно закочує м’яч до сітки воріт, даруючи перемогу своїй команді!

Чергові три очки майже гарантують місце у фіналі для колективу Ярослава Гуменюка. Для цього їм потрібно здобути лише одну перемогу у останніх трьох турах. Для “медійників” ситуація зараз зовсім критична. Після поразки вони опустились на останню позицію у senior лізі, яку поділяють з колективом Романа Дячука. Але шанси посісти високе місце у них ще залишаються. Для цього потрібно проводити на максимум завершальні матчі, які і стануть визначальними у цьому сезоні.

Обсуждение новости:«Чергова перемога для "Playtika-Hostpro United" майже гарантує їм місце у фінальному матчі»