Подробнее Подробнее Подробнее Подробнее

Нет медиа

Подробнее

Колективи додавши різну кількість очок у звітному турі гарантували собі місце у головному матчі сезону. За малий фінал боротьба продовжується між трьома іншими колективами ліги.

AUTO.RIA.com - Playtika-Hostpro United 5:5

Черговий тур колектив Романа Дячука проводить без власного голкіпера, що суттєво впливає на хід зустрічі. Звітний поєдинок команда “медійників” розпочала з п’ятим польовим гравцем у ролі якого виступав Мороз.

На перших хвилинах така авантюра призвела до першого пропущеного м’яча. Втрата м’яча на половині поля суперників обернулась контратакою, яку завершив Затравкін точним ударом мимо захисника, який опустився захищати ворота.

За кілька хвилин вже вдруге довелось діставати м’яч з власної сітки воріт Миколі Морозу. Це сталось після довгого вкидання від голкіпера через увесь майданчик, де на самоті передачу очікував Колодій. Роман обробив м’яч та, зігравши на паузі, надіслав м’яч у ворота - 0:2.

Відповідь від “AUTO.RIA.com” була миттєвою. Громада отримав передачу в районі кута поля під час розіграшу п’ятого польового, але не став робити прострільну передачу. Ігор обіграв опонента та влучно пробив до площини воріт. Удар пройшов під опорною ногою голкіпера, що завадило Бугаєву врятувати свій колектив.

На цьому команди не зупинились, а ще активніше почали діяти в атакувальних діях. За кілька хвилин перевагу у рахунку для “Playtika-Hostpro United” збільшив Колодій. На цей раз Роман лише сам напрацював на реалізацію. При розіграші п’ятого польового від суперників, він перехопив передачу від суперника й покотив м’яч у порожні ворота.

Як у випадку з минулою реалізацією від “медійників”, відіграти один м’яч їм вдалось дуже швидко. За свої старання знову був винагороджений Громада. Ігор застосував високий пресинг захисника, що отримав м’яч після розіграшу з-за бокової лінії. Прагнучи виконати передачу на партнера він поцілив у ногу нападника “AUTO.RIA.com” від якої м’яч опинився у сітці воріт - 2:3.

Далі черга відзначатись перейшла знову до колективу в помаранчево-чорній формі. За п’ять хвилин до завершення першого тайму позиційна атака від колективу номінальних гостей завершилась чудовою триходівкою поблизу воріт Мороза й точним ударом у порожні ворота від Крота.

До перерви команди ще одного разу встигли порадувати глядачів забитим м’ячем. За сценарієм першого тайму реалізація повинна бути на боці “медійників”. Так і сталось. За хвилину до перерви ініціативу на себе взяв Дячук. Він змістився з флангу в центр, при цьому звільнившись від опіки суперника, й точним та сильним ударом не залишив шансу для суперників на порятунок - 3:4!

Другий тайм розпочався з неприємностей у вигляді пропущеного м’яча для “AUTO.RIA.com”. Вони помилились при воді з оборони й дозволили високому пресингу від суперників переважити. Це призвело до гола Крота, який безперешкодно забивав у порожні ворота.

Інтрига у протистояння була повернула дуже швидко. Дячук з партнером використав високий пресинг та перехопив м’яч у безпосередній близькості воріт. Передача на Уманця передувала точному ударові під поперечину останнього, який вкотре у матчі зменшив перевагу опонентів у рахунку до мінімуму.

Надзвичайно швидко після забитого м’яча “медійники” зуміли встановити паритет на табло. Підопічні Ярослава Гуменюка почали з центру поля, але їх позиційну атаку перервав Балицький. Він виконав передачу на Янчевського, який ефектно поставив під удар м’яч для Дячука. Останній, без роздумів, своїм ударом надіслав м’яч у дальній кут воріт.

Хоч до завершення матчу залишилось ще більш ніж десяти хвилин, команди вирішили, що гольову зливу варто припинити й задовольнитись додаванням одного балу до скарбнички кожної команди.

Таким чином, цей бал робить фіналістом колектив “Playtika-Hostpro United”, що приєднались до “Spilna Sprava United”, які гарантували собі місце у головному матчі за годину до цього.

Для “AUTO.RIA.com” ситуація поки не втішна. Вони посідають останню позицію у турнірній таблиці й в останньому турі їм конче потрібно буде перемагати колектив Сергія Овчинникова, щоб мати шанси на потрапляння до малого фіналу.

Spilna Sprava United - 20minut.ua United 2:0

Надзвичайно цікавим протистоянням стартував один із завершальних турів senior ліги. У ньому зустрічались підопічні Сергія Овчинникова та Олега Горобця.

Для номінальних господарів цей матч був шансом гарантувати собі участь у фінальному поєдинку, що, забігаючи наперед, вони й зробили.

Розпочався цей матч з феєричного м’яча у виконанні Гаврищука. Максим отримав м’яч після довгої передачі зі своєї половини поля від Петлінського й, утримуючи на спині захисника, почав чекати підключення до атаки останнього. Але нападник вирішив діяти авантюрно й, хитнувши захисника, виборов собі простір та завдав удару робоною, який у підсумку став результативним!

Після цього команди грали в оборонний футзал, лише подекуди створюючи моменти біля воріт одна одної. Гра проходила здебільшого у центрі майданчика, коли то одно, то інша команда, діяла позиційно в обороні задля досягнення мінімальної кількості пропущених м’ячів.

Певно найнебезпечнішим моментом першої половини став удар Антіпова, який перевірив на міцність поперечину воріт Овчинникова. За мінімальної переваги “спільників” у рахунку гравці відправились перепочити.

У другому таймі “медійники” почали переймати ініціативу та створювати атаки, які часто ставали позиційними. Такий хід поєдинку зумовлювався рахунком, який задовольняв підопічних Овчинникова. Вони грамотно діяли на останньому рубежі, а атакували часто на контр випадах.

Активніше події на полі почали розвиватись лише наприкінці зустрічі. У одному з епізодів сталось одразу два вилучення, які слідували одне за одним. Спочатку за порушення правил на Гуліватенку, який на швидкості вривався до володінь “медійників”, другу жовту картку отримав Горобець. Але команди за кілька миттєвостей вже залишились у рівних складах. Петлінський, який вирішив розіграти штрафний удар без сигналу арбітра отримує за це жовту картку, яка для нього стає також другою у матчі.

У завершальні дві хвилини команди змагались у неповних складах. Можливо це певним чином зумовило швидку гру, яка призвела до шостого командного порушення правил від “медійників”. Виконувати дабл-пенальті взяв на себе сміливість Гуліватенко. Прямий удар Віталія прийшовся прямо у голкіпера, але добивання, яке було виконано підсічкою м’яча, стало результативним.

2:0 - рахунок, який завчасно виводить “Spilna Sprava United”, де вони зустрінуться з колективом Ярослава Гуменюка.

Обсуждение новости:«"Playtika-Hostpro United" та "Spilna Sprava United" у фіналі senior ліги 19-го сезону ІТ-ліги»