Подробнее

"Техно+" - одноосібний лідер junior ліги після третього туру!

Brain Computers United здійснює неймовірний камбек, а TECHNO United зупиняється за крок до сенсації.

Astound - Brain Computers United 4:8

Перший матч третього туру junior ліги для номінальних господарів розпочався дуже вдало. Після гольового затишшя на початку зустрічі колектив Євгена Зубрія зумів на екваторі першої половини не тільки відкрити рахунок, а й згодом закріпити свою перевагу.

Перший гол зустрічі на рахунку Коломійця, який спочатку не без проблем, обійшов захисника та, обігравшись з партнером, додав м’яч у сітку воріт. За хвилину Гуцаленко подвоює перевагу, перехопивши м’яч та вдало зігравши у атакувальних діях з колегою по команді.

За 5 хвилин відставання команди продавців техніки зменшилось завдяки швидкій атаці, яка розпочалась у центрі поля після перехоплення. Далі у кілька передач партнери вивели Байдалюка на ударну позицію, де останній під опікою захисника переправив м’яч у ворота.

У наступній атаці рахунок був знову змінений. Це раз відзначився колектив у помаранчевих футболках, а особисто Перепелиця. У сумбурному моменті, йому все ж вдалось вийти на ударну позицію, звідки слідував удар у дальній кут, який застав зненацька голкіпера суперників.

Набравши оберти, команди не думали зупинятись і знову за хвилину потому змінили рахунок у матчі. Останній м’яч у першому таймі забив Бабак, який після розіграшу кутового змістився ближче до центра та своїм ударом піймав на протиході захисників та голкіпера - 3:2!

Початок другого тайму став знову ж таки вдалим для колективу номінальних господарів. У самому його дебюті Гуцаленко знову встановлює комфортну перевагу для свого колективу. Брижатий помилився при швидкому вкиданні від воріт після чого м’яч опинився у Ігоря, який другим дотиком, після обробки шкіряного, миттєво покарав команду суперників за недбалість.

На цьому позитивні моменти для “Astound” у матчі завершились. Починаючи з середини другого тайму на полі був зовсім інший “Brain”, який повністю змінив хід зустрічі, а провівши шалену кінцівку довів цей матч до власної перемоги.

На екваторі першої половини Моначинський опинився у потрібному місці у потрібний час та після удару партнера м’яч від Юрія, що очікував на лінії воріт, залетів у ворота.

Щось неймовірне почалось за кілька хвилин до його завершення. На 36-тій хвилині Бабака знайшов партнер після швидкого розіграшу штрафного удару, коли останній елегантно підсік м’яч над Піскуновим, зрівнявши рахунок у матчі.

Цей момент став переломним у матчі та далі, за три хвилини, гравці у синій формі ще 4(!) рази зуміли відзначитись результативними ударами. Вперше у матчі свою команду вивів уперед Тищук, який у схожому моменті на гол Моначинського вдало опинився перед порожніми воротами після відскоку від стійки воріт.

Не встигли підопічні Зубрія оговтатись, як м’яч знову опинився у сітці їх воріт. Масована атака суперників завершилась відскоком у центр поля, звідки Горбачевський сильним ударом записує своє прізвище до списку голеадорів.

Ще за хвилину, за помилку Піскунова при вкиданні від воріт, поплатилась вся його команда. Байдалюк перехопив м’яч та миттєво надіслав його у ближній кут воріт.

Фінальну крапку поставив Горбачевський за кілька миттєвостей до фінального свистка. Ігор отримав право на пробиття 10-тиметрового удару, який було призначений за шостий командний фол. Стандарт був реалізований чітко: голкіпер та м’яч розійшлись по різних кутах.

Техно+ - Infopulse United 2:1

Центральний матч другого туру відбувся між колективами Олексія Недовіса та Олександра Господарця. До цього матчу обидва колективи не знали гіркоти поразки й мали 100%-вий очковий доробок.

Перш за все у вічі впав не зовсім оптимальний склад “технарів”, але на їх гру це вплинуло не суттєво.

Перший тайм команди діяли обережно. Гра проходила більше від оборони з невеликою кількістю моментів біля воріт одна одної. Попри декілька небезпечних можливостей, рахунок у матчі відкрито не було. Все найцікавіше команди залишили на другу половину, яка розпочалась дуже жваво.

Рахунок було відкрито після неоднозначного епізоду. Шумейко перехопив м’яч, завдяки високому пресингу та звільнившись від опіки захисника, пробив точно у ближній кут воріт Шевчука. Слід зазначити, що команда у зелених футболках зупинилась, бо всім її гравцям здалось, що м’яч потрапив у руку суперника, який відбирав м’яч. Цей епізод залишився без уваги арбітра, тому команда “Infopulse United” змушений був починати гру з центра поля.

Після чергового затишшя команди знову зуміли змінити рахунок у середині другої половини матчу. Шевчук дещо не зручно здійснив передачу партнеру під час вкидання від воріт, дозволивши опоненту перехопити м’яч. Останній вдало його обробив та миттєво виконав передачу в глибину штрафного майданчика, де був Недовіс, який у дотик вразив вже порожні ворота.

Повернути інтригу у протистояння вдалось Кобзарю через 5 хвилин. Олег залишився на вістрі атаки та отримав передачу від партнера, коли останній виборов його у нападника під час довгої передачі. Повернувшись обличчям до воріт гравець “Infopulse United” сильно пробив до площини воріт. М’яч зачепивши захисника, дезорієнтувавши голкіпера, все ж потрапив до сітки воріт Лічмана.

У час, що залишився до фінального свистка жодна з команд не зуміла ще раз змінити рахунок зустрічі й фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу “Техно+”, які стають одноосібними лідерами junior ліги!

SkySoft.tech United - TECHNO United - 4:3

“TECHNO United” після провального минулого поєдинку, мало не створив сенсацію у грі третього туру проти колективу Олексія Козьми.

Гра розпочалась доволі рівно і колективи крокували нога в ногу впродовж усього часу першої половини.

Відкрити рахунок команди змогли вже у його дебюті. Герега підхопив м’яч у центрі поля, дещо його протягнув та віддав передачу на Величка, який одразу віддячив партнеру. Ігор розвернувшись біля воріт суперників, чудово п’ятою закотив м’яч у порожні ворота - 1:0.

Доволі швидко рахунок став рівним. Синіцин доволі просто протягнув м’яч з лівого флангу атаки своєї команди на правий та зовсім безперешкодно поцілив ближній кут воріт Козьми.

Дещо перепочивши, команди активізувались у середині першої половини. Розіграш з-за бокової лінії від “технарів” був не зовсім вдалим. При довгій передачі, щоб розрядити ситуацію, м’яч потрапив до Величка. Валентин, обробивши його, сильним дальнім ударом забиває другий м’яч своєї команди. Слід зазначити, що голкіпер момент удару не бачив, по причині того, що огляд майданчика йому перекривав гравець у синій формі.

Подвоїти перевагу підопічним Козьми вдалось ближче до завершення тайму. У схожому моменті до минулого взяття воріт, Лига отримав м’яч та одразу прибрав на замахові суперника, отримавши оперативний простір. Не роздумуючи, Роман чітко надіслав м’яч у кут воріт, де з цим ударом не зумів справитись Онуфрієв - 3:1.

Перед перервою команди вирішили ще раз обмінятись забитими м’ячами. Спочатку після контратаки Бура з близької відстані скоротив відставання свого колективу до мінімуму, але за хвилину Лига повернув вся на свої місця після чудово проведеної командної атаки.

Після перерви команди були не такі щедрі на голи, як до неї. Знову рахунок змінився лише ближче до екватора другої половини. Герега помилився у обороні при дуелі один в один з Лободзинським, який перехопив м’яч та реалізував вихід віч-на-віч. Цим самим Андрій повернув інтригу до протистояння та гарантував цікаву та нервову кінцівку зустрічі.

Так і сталось. На останніх хвилинах команди могли відзначитись у воротах одна одної, але жодній не пощастило цього зробити. Все ж, у підсумку, “SkySoft.tech United” зумів втримати мінімальну перевагу та, здобувши чергову вікторію, закріпився у трійці лідерів.

Обсуждение новости:«"Техно+" - одноосібний лідер junior ліги після третього туру!»