Нет медиа

Подробнее

Серед інших результатів перемога колективу Олега Горобця над чинними переможцями ІТ-ліги.

20minut.ua United - Spilna Sprava United - 2:1

Не оптимальний склад “медійників” зумів перемогти чинних чемпіонів та суттєво покращити свої позиції у турнірній таблиці.

Зважаючи на дискваліфікацію однієї з головних сил “20minut.ua United” Гусака та відсутність ще одного лідера — Олексія Антіпова, прогнозувалось, що гра буде проходити за повної переваги підопічних Овчинникова. Проте, зібравши волю в кулак, “медійники” провели надзвичайно вдалий поєдинок та здобули першу перемогу у сезоні!

Рахунок у матчі було відкрито лише у дебюті другої половини. Костик пробивав по воротах після передачі з-за бокової та знайшов ногу опонента. М’яч після цього по високій траєкторії залетів за комірець капітану “спільників”.

Щоб відігратись номінальним гостям прийшлось докласти суттєвих зусиль. Одна з атак ближче до середини тайму, коли м’яч кілька разів переходив від одного колективу до іншого, завершилась результативним ударом Гуліватенка з близької відстані.

Розв’язка припала на останні хвилини поєдинку. Знову героєм моменту, та, як підсумок, усієї зустрічі став Костик. Олександр вдало у дотик пробив після розіграшу м’яча з-за бокової. На цей раз він поцілив у ближній кут, коли ні захисники, ні голкіпер не зуміли відредагувати на цей удар.

Далі, за дві хвилини, що залишились до завершення рахунок зустрічі вже не змінився. Фінальний свисток зафіксував першу поразку для “спільників” та першу перемогу для “медійників”.

Playtika-Hostpro United - AUTO.RIA.ua - 8:3

Останній матч ігрового дня здивував своїм результатом. Підопічні Ярослава Гуменюка надзвичайно вдало провели весь ігровий період та, як наслідок, з переконливим рахунком обіграли “медійників” під керівництвом Романа Дячука.

Вже у дебюті зустрічі продзвенів тривожний дзвоник для колективу у червоних футболках. На третій хвилині Гуменюк відгукнувся на передачу з глибини майданчика та другим дотиком елегантно надіслав м’яч над Балицьким, який був змушений зайняти місце у воротах після травми Перепелиці.

За хвилину перевагу було подвоєно після контратаки, яку завершував Колодій, але поцілив у стійку. М’яч відлетів недалеко від воріт, де першим на добиванні був Гаврильонок, що і додав шкіряного у сітку.

У середині тайму рахунок став 3:0 на користь номінальних господарів. Гол з початку і до завершення зробив Гаврильонок. Олександр перехопив м’яч у Мороза, протягнув його ближче до воріт та чітко пробив мимо голкіпера. За такої переваги команди відправились відпочивати.

На початку другого тайму справи для “медійників” стали зовсім кепськими. Громада, прагнув перервати вихід віч-на-віч від Колодія, але не зумів зіграти у рамках правил за що був покараний прямою червоною карткою. Але цей момент, як виявилось не вплинув суттєво на хід гри, ба більше, у меншості Дячук зумів скоротити відставання колективу, вправно реалізувавши штрафний удар.

Далі Байзан, за кілька хвилин повернув інтригу у протистояння. Олексій опинився наодинці на дальній стійці воріт суперників та реалізував момент на свою користь після передачі Мороза - 3:2!

За хвилину піднесений настрій “медійників” змінився на протилежний. Балицький, який пробивав по воротах, у грі з п’ятим польовим, надіслав м’яч прямо в руки Бугаєву, який одразу ударом через весь майданчик забив черговий м’яч своєї команди у цьому матчі.

Починання свого голкіпера підтримав і капітан команди. Гуменюк з партнерами увімкнули високий пресинг та зуміли перехопити м’яч у центрі поля. Далі, за кілька швидких передач Ярослав опинився перед порожніми воротами, де вразив їх без особливих проблем.

Далі команди взяли гольовий перепочинок та продовжили забивати лише наприкінці зустрічі. Тоді, “Playtika-Hostpro United” почала користуватись тим, що “медійники” пішли великими силами вперед. Голи Богачука та Крота виникли саме після масових атак суперників, нерідко з п’ятим польовим гравцем. У відповідь номінальні гості організували одну результативну атаку, якщо завершив Балицький завдяки своїй індивідуальній майстерності.

Обсуждение новости:«Колектив Ярослава Гуменюка, здобувши 100%-вий результат, одноосібно очолює перегони у senior лізі»