Нет медиа

Подробнее

"Техно+" у своєму дебютному матчі на останніх хвилинах здобуває перемогу над "SkySoft.tech United", "Astaund" здобуває вольову вікторію у матчі з "Techno United", а "Infopulse", забиває двічі за завершальну хвилину зустрічі, та кладе три очки до своєї скарбнички після матчу з "ONSEO".

Техно+ - SkySoft.tech United 4:3

Огляд дебютного туру ІТ ліги 19-го сезону розпочнемо з матчу новачків для яких звітна гра стала першою у рамках змагань серед ІТ-шників. Слід зазначити, що лише де-факто ці колективи можна вважати дебютантами, зважаючи на те, що у складі обох колективів прослідковувались старожили цих змагань.

Старт матчу видався активний та уже у його дебюті, колишній гравець тогорічних срібних призерів senior ліги, Величко з близької відстані відкриває рахунок у матчі.

Такий рахунок тримався на табло доволі довго. Лише після того, як стрілка годинника відрахувала екватор першої половини тайму, “технарі” зуміли зрівняли рахунок у матчі. Липинський вдало виборов позицію у безпосередній близькості до воріт Козьми та, скориставшись передачею партнера, в один дотик переправив м’яч у сітку воріт.

У першому таймі команди більше не порадували глядачів забитими м’ячами та залишили все найцікавіше на другу половину зустрічі.

Після антракту поєдинку, за сценарієм першого тайму, своє слово сказав Величко. Цього разу розіграш від бокової лінії та сильний удар останнього знову вивів його команду вперед - 1:2!

Перевага у рахунку, на відміну від першого тайму, трималась зовсім недовго. За кілька атак Кінзерський застав зненацька голкіпера “SkySoft.tech United” та дальнім ударом вирівняв цифри на табло СК “Термінал”.

За п’ять хвилин у схожому моменті рахунок вже став на користь “Техно+”. Зоря отримав у центрі поля передачу від опонента та без проблем з середньої дистанції поцілив у рамку воріт.

На цьому перипетії не завершились і команди з новими силами почали створювати нові нагоди біля воріт одна одної. Номінальні гості вже прагнули відігратись, а господарі — закріпити свою перевагу.

Виконати своє завдання краще вдалось підопічним Козьми. Лига на вістрі атаки зупинив м’яч та вдало пробив у рамку воріт. Козлов з ударом справився, але відбив його на набігаючого Герегу, який у дотик переправив м’яч у ворота - 3:3!

Здавалось за закономірного нічийного результату команди завершать цей поєдинок, але іншої думки були підопічні Недовіса. Кінзерський на останній хвилині, опинившись наодинці біля голкіпера, дотиком підправив передачу партнера та змусив цим самим суперників виймати м’яч з власних воріт. Цей забитий м’яч став останнім у зустрічі та приніс таку важку та таку бажану перемогу команді “Техно+”.

Astound - TECHNO United 4:2

Після драматичного протистояння Техно+ та SkySoft.tech United не менш видовищним поєдинком порадували глядачів колективи Astound та TECHNO United.

Початок зустрічі не анонсував великої кількості м’ячів, зважаючи на невелику кількість біля воріт кожної з команд. Команди більше діяли прагматично та прагнули зберегти свої ворота у недоторканності.

Під кінець першої половини ситуація дещо змінилась та чудові індивідуальні дії від Бури внесли свою лепту у звітний поєдинок. Іван, перехопивши м’яч у центрі поля після помилки опонента, звільнився від опіки захисника та надіслав шкіряного між останнім та голкіпером, який вийшов на перехоплення. Таким чином відкрив рахунок у матчі гравець команди номінальних господарів.

Далі все найцікавіше відбулося у другій половині зустрічі.

Розпочалась вона якомога краще для команди “TECHNO United”. Синіцин отримав м’яч попереду та після серії рикошетів вийшов на ударну позицію, звідки точно переправив м’яч у сітку - 0:2.

Після цього вдала гольова феєрія для номінальних гостей завершилась. Вектор атак кардинально змінився та, як наслідок, м’ячі почали влітати у протилежні ворота.

Першим відзначився Зубрій, який після точного пасу партнера поцілив у вже порожні ворота, скоротивши відставання своєї команди. Трішки згодом затяжна позиційна атака завершилась не сильним, але точним ударом Цимбаленка, який і вирівняв ситуацію на табло.

За дві хвилини його підтримав Гаманюк, який точним ударом під дальню стійку, після розіграшу з кута поля, вперше у цьому матчі вивів “Astound” вперед.

Фінальну крапку у матчі на останній хвилині поставив Гуцаленко. Ігор, після швидкої атаки, що була розіграна в один дотик, відзначився своїм дебютним голом у сезоні та встановив фінальний рахунок зустрічі 4:2 на користь “помаранчевих”.

ONSEO - Infopulse United 6:8

Все ж після двох попередніх протистоянь, матчем туру можна охрестити протистояння колективів Дмитра Павлова та Олександра Господарця. У цьому матчі був і неймовірний камбек, і драматична кінцівка, і просто чудова гра у виконанні обох колективів.

Розпочиналось все доволі жваво. На третій хвилині зустрічі “смугасті” заробили право на штрафний удар, який взяв на себе право виконати Краковецький, який у цьому матчі дебютував за новий для себе колектив. З його ударом Шевчук справився, але м’яч знову потрапив до Володимира, який другим дотиком надіслав футбольний снаряд до дев’ятки воріт суперників - 1:0.

Та перевернути ситуацію на майданчику судилось номінальним гостям за кілька хвилин. Першим свій автограф у воротах Підвашецького залишив Дрижук, який завдяки рикошету зрівняв рахунок, а за ним Вітович вдало на дальній стійці завершив розіграш з-за бокової своїх партнерів. Так за кілька хвилин перевага вже була на боці “Infopulse United”.

“ONSEO” не забарилось з відповіддю і за дві хвилини вже Сандул вдало зорієнтувався у карному майданчику гостей та переправив м’яч у сітку також після розіграшу стандартного положення.

Як тільки таймер відрахував першу половину тайму тотальна перевага як по грі, і як наслідок у рахунку, перейшла на бік команди у зелених футболках.

Добера та Господарець після вдалих командних дій в атаці двічі поспіль завершили позиційні атаки, що пройшли у кілька дотиків своїми точними ударами, а завершив справу у першому таймі Кобзар, який сам перехопив м’яч в опонента та реалізував вихід віч-на-віч.

Таким чином за рахунку 2:5 команди відправились відпочивати.

За прикладом першої половини команди без розвідки розпочали і його другу половину. Старт знову був за “смугастими”. Машорчак отримавши простір біля воріт суперників вдало обробив м’яч та більярдним ударом від стійки, хоч не надовго, але зменшив відставання свого колективу.

Вже за дві хвилини Дриук повертає комфортну перевагу у рахунку для “Infopulse United”. Господарець у центрі майданчика обіграв двох суперників та віддав передачу на Андрія, який був на самоті. Останній зупинив зручно для себе м’яч та сильним ударом надіслав його у дальній кут воріт.

Час йшов. Здавалось, що сил у колективу Дмитра Павлова відігратись не залишилось. Надія на порятунок замайоріла у думках його колективу дещо пізніше за середину тайму. Тоді довге вкидання Підвашецького принесло дивіденди у вигляді реалізації, яку здійснив Краковецький, що у дотик переграв голкіпера, який невдало зіграв на виході.

Але все найцікавіше чекало на глядачів у останні кілька хвилин. За дві хвилини до завершення матчу Краковецький робить перевагу суперників мінімальною, а ще через хвилину зрівнює рахунок у матчі, завдяки двом ударам з близької відстані - 6:6!

Здавалось, ось він порятунок! До кінця зустрічі залишалось менш як хвилина.

Саме у цей час проявляється справжня воля до перемоги та на перший план виходить жага до перемоги.

У цьому матчі її з надлишком було у гравців “Infopulse United”, а персонально в Андрія Дрижука. Саме він за останню хвилину зумів двічі відзначитись, цим самим здобувши три очки для свого колективу.

Обсуждение новости:«Три драматичних поєдинки відзначити старт junior ліги Чемпіонату міста серед ІТ компаній!»